Skocz do zawartości

Gruba Kreska


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany, rewolucje, podziały - jak zwał tak zwał - chyba nigdy nie są do końca dobre ale z reguły prowadzą (lub przynajmniej z założenia mają prowadzić) do lepszego, generalnie gra jest chyba warta świeczki - takie jest moje zdanie :wink:

 

Ja bardzo chcę, żeby to forum przetrwało, ale na razie nikt nie wie co będzie, póki co wstrzymałem się od głosu w ankiecie i czekam na jakieś zmiany. Jeśli nie będzie zmian do przed końcem ankiety zagłosuję na NIE - przynajmniej zwiększy się liczba przeciwników a co za tam idzie Dyrekcja będzie miała o czym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem Dyrekcja nie doda żadnego trzeciego punktu. Nie zmienia się takiej ankiety w trakcie jej trwania jeśli nie chce się być posądzonym o rozchwianie emocjonalne. Dyrekcja podejmie jakieś tam decyzje po zakończeniu ankiety i poinformuje o nich, mam nadzieję, nas wszystkich.

 

Dziwię się bardzo temu wysłaniu zaproszenia do 4 tys zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu 4 tysiące potencjalnych klientów usłyszało o nie-ASO. I usłyszało o tym, że SiP reaguje bardzo nerwowo na tę firmę. No chyba, że to ma jakieś trzecie dno, którego mój prosty umysł nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fe disko at the beginning of weak?

 

Monday Night, To The Club.

Tuesday Night, To The Club.

Wednesday Night, What A Headache, But I Whent...To The Club.

Thursday Night, To The Club.

Friday Night didnt wanna go, but my friend michele called me on the phone and so i whent..........TO THE CLUB!

 

:twisted:

 

 

cos mi sie wydaje ze wiekszosc z nas powinna sie dobrze napic i moze na wielkim kacu sie zastanowi czy np. w moim przypadku prawie 1500 godzin z dziobem w monitorze wykreslic z zyciorysu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, a jak sobie wyobrazasz selektywne wysylanie? Uwazam akurat, ze to bylo demokratyczne (tym slowem ostatnio czesto sie tu szafuje). Dano szanse wszystkim, a kto bedzie chcial pojdzie do urny. Przy okazji bedzie mozna policzyc ile jest martwych dusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, nie wyobrażam sobie. Można to było załatwić bez rozgłosu i w ankiecie wzięłoby udział aktywnych 200 userów, tych, którzy wpadają na codzień. Po prostu ta wysyłka brzmi dla mnie nieracjonalnie i trochę jak zakładanie sobie pętli na szyję. W ogóle uważam tę ankietę za bardzo nerwową i nasyconą ogromnymi, niepotrzebnymi emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, ja teraz odcinam same pytania ankiety od samej idei wysylki. Jak widzisz dzieki ankiecie odezwalo sie paru starych forumowiczow, ktorzy wczesniej gdzies zagineli. Nawet Matka sie 2 razy juz wypowiedziala. No chyba nie powiesz, ze chcoby dlatego nie bylo warto? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Matka sie 2 razy juz wypowiedziala. :

 

Tyko dla arytmetycznej ścisłości kciałabym zauważyć że już 3 razy i mogo być dalsze końsekwencje bo posiaduje straszno ochote żeby sie w najbliższem czasookresio poważnie wkurwić... za co z góry przepraszam wraz z żonom i dziećmi.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu nowych to u mnie w familii pojawił się Forester wyłącznie dzięki The Forum, wcześniej wiedziałem tylko że istnieje i że jest pudełkowaty a Subaru oznaczało Impreze... kilkanaście godzin czytania jako "dude" i pomimio że jak jadę 150 km do serwisu to traktują mnie w najlepszym przypadku protekcjonalnie a w najgorszym nieprofesjonalnie to i tak uwielbiam to auto...

 

Uważam The Forum za żywą reklamę marki, a przede wszystkim skarbnicę wiedzy o Subaru. Zastanawia mnie czemu Dyrekcja dąży do zmiany zasad (czy też egzekwowania istniejących) ciężko mi oceniać czy są potrzebne bo jestem nowy ale forum trwać musi... tu lub gdzie indziej :|

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, a jak sobie wyobrazasz selektywne wysylanie? Uwazam akurat, ze to bylo demokratyczne (tym slowem ostatnio czesto sie tu szafuje). Dano szanse wszystkim, a kto bedzie chcial pojdzie do urny. Przy okazji bedzie mozna policzyc ile jest martwych dusz :)

 

I tu właśnie widać całą głupotę demokracji bo co stałoby się gdyby 200 aktywnych userów opowiedziało by się za ostaniem się forum a reszta ( ci którzy byli tu raz, zalogowali się z ciekawości, ci którzy nie wiedzą kto tu jest moderatorem) nad jego zamknięciem?

Forum by padło !!!

Wszyscy natomiast dowiedzieli się ze jest firma nie-ASO której SIP się boi bo wszczyna tak dużą awanturę. A dlaczego się boi? Bo są lepsi? Ok to pojadę i sprawdzę.

No jak ktoś może walczyć z reklamami jak sam najlepiej reklamuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie widać całą głupotę demokracji Wszyscy natomiast dowiedzieli się ze jest firma nie-ASO której SIP się boi bo wszczyna tak dużą awanturę. A dlaczego się boi? Bo są lepsi? Ok to pojadę i sprawdzę.

 

Nie wiem co mię skłania do tak daleko posunientego optymizmu ale wydawa mię się ( a może mam tyko tako złudnom nadzieje) że, bez ciebie te forum jakoś sie obroni przed plajtom.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem :-)

A forum jako takie nie splajtuje. Możesz pić spokojnie. Nie prowadzi działalności dochodowej.

pozdrawiam

 

65 nmilonów temu wygineły dinozaury. Potem ludaie zaczeni pić. Przeżyj tyle lat co ja na takiej huśtawce, przy takiej dawce. Hentnie sie spotkam za czydzieści lat z dzterdziestoparoletnim alkoholikiem coby porozmawiać o życiu i o tolerancji. Dożyj ....jak cie prosze.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, nie wyobrażam sobie. Można to było załatwić bez rozgłosu i w ankiecie wzięłoby udział aktywnych 200 userów, tych, którzy wpadają na codzień. Po prostu ta wysyłka brzmi dla mnie nieracjonalnie i trochę jak zakładanie sobie pętli na szyję. W ogóle uważam tę ankietę za bardzo nerwową i nasyconą ogromnymi, niepotrzebnymi emocjami.

 

Ale wtedy mogłoby być za dużo słów krytyki w stosunku do pochwał i dużo za mało głosów na opcję nr.1 w stosunku do opcji 2 i 3 (na którą dużo osób głosowało w postach pod ankietą).

 

No chyba nie powiesz, ze chcoby dlatego nie bylo warto? :wink:

 

Ja mogę powiedzieć jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, nie wyobrażam sobie. Można to było załatwić bez rozgłosu i w ankiecie wzięłoby udział aktywnych 200 userów, tych, którzy wpadają na codzień. Po prostu ta wysyłka brzmi dla mnie nieracjonalnie i trochę jak zakładanie sobie pętli na szyję. W ogóle uważam tę ankietę za bardzo nerwową i nasyconą ogromnymi, niepotrzebnymi emocjami.

Administrator moze sprawdzic kto glosowal na jaki punkt ankiety. Moze powinni odtajnic ankiete i opublikowac na forum kto jak glosowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja wiedziała co robi zapraszając wszystkich userów do głosowania, bo tych mniej udzielających się głosujący ZA będzie więcej niż aktywnych userów jakby nie było znacznie bardziej znających sytuację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...