Skocz do zawartości

Świadomy Forumowicz


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze, zwracam się tu do Forumowiczów Forum SUBARU - bo tak ono się według niektórych z nas nazywa - lub tak się nam do nedawna wydawało.

Zajrzyjcie no koledzy do Forum Organizacyjnego i poczytajcie wątki: Moj Stosunek do WRCFANGATE, i Zmiany Moderatorskie. Sugeruje rowniez po zapoznaniu sie z dokumentacja w obu wątkach wziąć udział w ankiecie.

Miłego i spokojnego czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno, smutno, od razu smutno. Weselej Ci było jak tam nie wlazłeś. Mi teź. Błoga niewiedza.

A moźe trzeba zakazć wchodzenia na organizacyjne. Niech się Podstawowa Organizacja Partyjna kisi we własnym sosie?

Ja na zebtrania partyjne nie chodziłem, a nawet nie byłem członkiem, cholera jasna. teraz człowiek źałuje, bo do czego moźna się teraz zapisać. Nawet list kolejkowych nie ma. Zapisów na samochody nie ma.

Człowiek nie ma kiedy być szczęśliwy. :)

Pam,iętacie, co starsi, jak się szło po piwo do Pewexu i fistaszki, jakie to szczęście było?

Albo jedną parę dźins - jak śpiewa artysta - sobie człowiek kupił raz do roku. O, to było coś. A dziś. Do Galerii, i szalej człowieku....

Eeee tam. A PiS chciał nam te małe szcęścia przywrócić... mundurk, tarcze, kapcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam na razie dobry blok. Ale może ty i masz rację. Bo a nuż cholerka coś się stanie... Lepiej mieć część, zwłaszcza podczas wyjazdów do pracy do centrum. W bagaźniku się zmieści i jak znalazł. Coś się stanie to myk myk, mała generalka na drodze i jadziem dalej. Masz ty łeb człowieku.

Kto trzyma listę zapisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam wciąz podobno mozna sie zapisywać

 

Potwierdzam.

Sam słyszałem, jak mówiło o tym nasze Słońce Gór Świętokrzyskich, Geniusz Ponidzia, Pierwszy Peronowy Kraju i Admirał Wszechoceanu.

 

I podobno w dodatku ktoś się faktycznie zapisał - już po wyborach :shock:

 

Acz dominuje tendencja odwrotna, ze względów zdrowotnych i rodzinnych, rzecz jasna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam słyszałem, jak mówiło o tym nasze Słońce Gór Świętokrzyskich, Geniusz Ponidzia, Pierwszy Peronowy Kraju i Admirał Wszechoceanu.

:mrgreen:

że Słońce to rozumiem bo jeździ koleją ,ale ten Admirał to dla czego, bo zna się na wiatrach kieleckich :mrgreen:

I podobno w dodatku ktoś się faktycznie zapisał - już po wyborach
a to jest oznaka oglądania jedynie słysznej TrV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Admirał to dla czego,

 

To obywatel nie wiesz, że jakby nie PO i wybory - to by SGŚ, GP, PPK i AW, JE PEG et consortes w przyszłym roku zafundowali Kielcom nie tylko uniwerek i lotnisko, ale także bazę łodzi podwodnych NATO...?

 

Stąd admirał. Kapelusz stosowny już się szył... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutno - nie smutno, sam nie wiem, że tak wrócę do tematu. Nieco smutno jednak - że się tak wypowiem tutaj a nie na organizacyjnym. Na Organizacyjnym się nie wypowiadam bo tam prawie nigdy nie wchodzę i pewnie tak już pozostanie. Dlaczego smutno:

- WRC Fan bardzo dobrym modem tego forum był, śmiem twierdzić, że najlepszym. Do tego jest jednym z niewielu forumowiczów, których poznałem ale to detal w sumie w tej kwestii.

- zmiany na tym forum gdzieś od dwoch lat wcale mi do gustu nie przypadały i takie też mi sie nie podobają

- nie znam firmy 4 a firmę S zna tylko z tego, że kupiłem tam jakieś auta, ich wzajemna relacja jest mi obojętna, nie znam ludzi, którzy tym kręcą itp itd . Firma S stworzyła to Forum - to jest bezsprzeczne jednak całkowitą wartość dodaną temu miejscu dali forumowicze oraz grupa nazwijmy to entuzjastów tej marki czy tego Forum. Nie znam szczegółów, nikogo nie chcę osądzać ale postrzegam takie różne ruchy nieco niezdarne jak próbę przejęcia tej wartości dodanej przez bliżej nieznane osoby decyzyjne - i to budzi mój niesmak niestety. Jestem w stanie zrozumieć względy biznesowe ale jakoś do końca nie przekonuje mnie takie działanie. Jako epizodyczny użytkownik tego Forum nie zauważyłem żadnych symptomów "wrogich działań" jakie by mogły przynieśc Firmie S szkody. Ale ja mało tu czytam i może widzę źdźbło w ich oku a nie dostrzegłem belki gdzie indziej?

- w ramach protestu nie przeniosę sie na forum firmy 4, pewnie będę zaglądał dalej na to forum niemniej niesmak pozostał. W ramach protestu nie przestanę też być klientem firmy S - choć to specjaliści dopiero w poważnych badaniach docierają do prawdziwych motywow decyzji klientów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'bry wieczór! Poruszyło mnie, bo człowiek se śmiga pod i nad smrekami, a tu ostatnio tak ostro się zrobiło na forum - najpierw Forek w wersji "Ziobroń limited", teraz taka sytuacja... Zatem na wezwanie arno odpowiadam.

I w ogóle - że mózgownicą można ruszyć nie w pracy i że się (przepraszam) ustosunkować można - to też dobrze, więc zabieram głos.

A dodatkowo jeszcze można uzyskać poczucie spełnionego forumowo-obywatelskiego obowiązku - co z kolei spowoduje delikatny rozrost mego jEGO. A ja lubię, jak mię rośnie.

 

Przejrzałem więc, potem przeczytałem, następnie zjadłem spaghetti ze składnikami typu "pokaż mi co masz w lodówce" i ucieszyłem się też dodatkowo, że danie to nie pójdzie na marne, ponieważ wykorzystam je tym razem po części również cerebralnie. (czyli - będę cerebrować, bo Saturday Nite Fever sie włączył).

 

Szum wokół całej sytuacji wydaje mi się przesadzony - coś na kształt obcinania paznokci siekierą.

 

Zasadniczo we wszelkich badaniach/ankietach przemawia do mnie odpowiedź "nie mam zdania'.

Uczyniłem jednak odstępstwo od tej reguły i zagłosowałem na GOSie, choć myślałem też o "Problem mnie nie interesuje".

Zagłosowałem jednak za GOSiami gdyż ponieważ - jakkolwiek bym się nie przyglądał - to żadnego problemu nie dowidzę, a jak nie dowidzę to nie wiem, czy mnie interesuje, czy nie. A tu mam wrażenie, że odbyła się raczej taka inna nieco promocja i został zrobiony krok umacniający wizerunek Subaru - może nawet w wersji Global :razz: Pozytywne to (w moim przynajmniej odbiorze) i - bez faktury. Ja tam bym się cieszył - jakby kto pytał.

Aukcja nie-ASO ma ponad 12000 wyświetleń na Allegro...! Chyba tylko wagonik PKLu http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=135317 bije STI - ponad 20tys wyświetleń.

 

Więc - O CO CHO?? Dlaczego takie niesnaski, dlaczego znanego mi jedynie elektronicznie Moda wypepperowano?

 

A może nie wszystko wyłowiłem i błądzę kompletnie?

 

Mimo, że rozumiem, że każdy reprezentuje swoje interesy i dba o nie, to tu nie pojmuję konfliktu... Może to przejaw jakiejś (sztywnej) polityki firmy EmiloFreyowej - co się zdarza w korporacjach i jako ekskremalny przykład podam, że chęć regulowania wszystkiego u pewnego producenta samochodów przejawia się ciekawostkami/debilizmami typu wewnętrzna instrukcja obsługi klienta - z której cytat dla zilustrowania i rozluźnienia:

 

Wskazówki dla pracowników serwisu:

- Postawa niewerbalna:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...