Skocz do zawartości

KOLEDZY POMOCY!!!


kopalus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem,zdarzyło mi się to już drugi raz i nie wiem o co chodzi,miesiąc temu jak kupiłem auto (impreza sti spec.us 2005) zaczełem się bawić tempomatem ale w momencie kiedy ruszyłem dziwignię właczył się również check engine nie potrafiłem tego wyłączyć więc rozpiełem akumulator i wszystko wruciło do normy ,ale na jakiś czas ponieważ ostatnio dwa razy przytrafiło mi się coś takiego ,przy przyśpieszaniu nagle auto przerwało (szarpnęło) i na desce pojawiły się kontrolki check engine oraz cruise.O co tu chodzi .dzisiaj nawet po tej akcji zaczełem słyszeć gdzies z tyłu jaieś chrobotanie przy osi mam nadzieje że mi się wydaje ,jutro to sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US specach, przy większości błędów zapala się również i miga kontrolka Cruise. Przy okazji wyłącza się Cruise, ponieważ komputer odczytuje jakiś błąd i nie wie czy jest to poważne, ale woli panikować i nie pozwolić userowi przemieszczać się np. z prędkością autostradową w włączonym Cruisem.

 

Najlepiej jakbyś podjechał do jakiegoś serwisu, który umie w Subaru i sprawdził co jest przyczyną. Stawiam na boostcat, czyli przeładowanie turbiny i odcięcie zapłonu żeby nie wysadzić silnika w powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...