Skocz do zawartości

Jak uporządkować bagażnik ?


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mowie o takim:

Wygląda podobnie. Tylko ja mam czerwony. Może czerwone się lepiej trzymają nawierzchni...? :roll: :twisted:

 

jak nosiłem zakupy to później skrzynka pękała

Aaaaa, mówiłem - nie nosić w tym.

 

karton (...) Wytrzyma więcej niż skrzynka a nie szkoda. Jak się zużyje to wywalę

Krzynka tyż majątku nie kosztuje...

 

A jak już jadziem po kawiorze, to prawidłowa odpowiedź z kawiorowego punktu widzenia powinna brzmieć chyba: "a gdzieee jest bagażnik...?" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cały lata?

 

Mój nie. Widać za delikatnie jeżdżę... Albo mam lepszą wykładzinę (w przynajmniej pięciu różnych autach, bo chyba tyloma jeździłem ze swoimi koszykami? mało prawdopodobne), albo mówimy o innym typie koszyka.

Ja mowie o takim:

Obrazek

Pusty jest zbyt lekki i juz w dwoch autach mi latal - dopoki go nie przygwozdzilem ta siatka. Siatke niestety za kazdym razem trzeba odczepiac jeden rog, zeby koszyk napelnic.

 

 

 

 

 

Mi notorycznue rozlatuja sie te skrzynki.

Wlasnie zainwestowalem w Siatki do bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam razem z siatka.

 

A dzis w oszolomie kupilem za 20 zl cos podobnego do tego:

290825289

Ma to z tylu i od spodu rzepy, wiec przymocowalem przy samym fotelu, szerokie jest prawie na fotel i mieszcza sie praktycznie idealnie 2 baniaki plynu do spryskiwacza. Potestowalem na ostrych zakretach, hamowaniach i przyspieszaniach, a do tego na spiacych gliniarzach - od fotela i podlogi sie nie odczepilo i plyny nie wylecialy.

 

Do tego zrobilem Forkowi prezent i kupilem jakis badziewny cisnieniomierz za 10 zl (niby polecany przez AutoSwiat i z homologacjami, ale nie udalo mi sie go dobrze przetestowac, bo na 3 stacjach cisnieniomierze przy kompresorach pokazywaly 3 wartosci), rozdzielacz gniazdka zapalniczki na 2 (taki z krotka wtyczka, kabelkiem i przyklejany gdzie chcesz - przyda sie, bo musze zasilac CB i palmtopa) oraz ladowarke do akumulatorkow AA i AAA do gniazdka zapalniczki (tez sie przyda - ostatnio rozladowaly mi sie accu do aparatu, a mielismy jeszcze 1 poniemiecka budowle podziemna do zwiedzenia)

 

=)

 

Zastanawialem sie jeszcze nad 5l baniaczkiem na paliwo, ale nie wiem, czy mi sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest chyba nierozwiązywalny, jeśli potrzeby logistyczne są zmienne (u mnie tak jest) a to drobne zakupy, a to większe kartony z supermarketu, a to materiały do remontu domu a to bagaż na wyjazd rodzinny a to kartony i listy na pocztę w związku z pracą. Uzbrojenie bagażnika do jednych celów niweczy jego zastosowanie do celów drugich.

Pytanie natomiast dotyczy drobnicy ale drobnica samochodowa jak skrobaczka, ściereczka, rękawiczki, zestawik narządzi itp. dla mieszkańca domku z garażem (jak ja) to zawsze w schowkach i wnękach się mieści a dla mieszkańca bloku na 12 piętrze dochodzą faktycznie bańki z płynem do spryskiwaczy, olejem i wieloma innymi "gratami" i jest wiekszy problem.

Co do drobnych zakupów w foliowej siateczce to dla aut mających drzwi pasażera polecam rozwiązanie które stosuję - nie do bagażnikana tylko na podłogę pomiędzy oparcie kierowcy a siedzisko tylne a przy pewnym "doświadczeniu logistycznym" na samo tylne siedzisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie nierozwiazany nadal pozostaje problem luznej wykladziny w GT :roll: Na zakretach lata zarowno kosz z "gadzetami" jak i subwoofer :( Ktos ma koncept? W kombiwarze jakos lepiej to mialem zorganizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, kwestia jeszcze tego, ze sama wykladzina jest polozona luzem na gladkiej dykcie - czy jak to zwać. Czyli trzeba by tak na prawde wykladzine przymocowac "na sztywno"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze podklej pod kosz i subwoofer tasme z rzepem? Sa takie do kupienia za pare zl w kazdym hipermarkecie - klej z jednej i rzep z drugiej strony.

 

Nie polecam mocowania suba paskiem do oparcia tylnej kanapy. Podczas wypadku potem tak wygląda oparcie kanapy (jest wygięte i połamane).

b90f81056e908430.jpg

 

Głośnik przy większej prędkości wyleciałby chyba przez przednią szybę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może podpowiecie jak "zasiatkowac" psa albo onego "zatorbić" coby nie latał po bagażniku jak przysłowiowy .... (wykropkowano w celach poprawności politycznej) po pustym sklepie ? wiem ze sa pasy dla spów ale wpinane w zaczepy pasów w kabinie a nie w bagażniku :mrgreen:

 

ostatnio slyszałem reklamę jakiegos samochodu, gdzie uwaga w pakiecie promocyjnym jest darmowa ARANŻACJA BAGAŻNIKA - myślalem że szybe ze smiechu opluję a tu proszę jak widac temat ważki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykleić wykładzinę do blach

 

nie polecam, wylal mi sie ostatnio plyn do spryskiwaczy, wykladzina byla cala mokra, chwila zabawy ze srubokretem i mialem wykladzine na suszarce. gdyby byla przykejona musialbym ja wyrywac :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam siatki, które można zamówić w każdym ASO.

Ja mam to co jest na stronie 7, poz. 53 tutaj: http://www.subaru.pl/sklep/akcesoria/07 ... er_ACC.pdf

Siatki są podwójne, tzn. można pakować przedmioty do ich środka oraz między siatkę a ścianki bagażnika. Dla mnie, no i przede wszystkim mojej żony, - rewelacja! Można je kupować oddzielnie. Bardzo łatwo się demontują i spokojnie mieszczą w tych schowkach pod bagażnikiem. My mamy 2 sztuki, ale już zamówilismy jeszcze jedną boczną, bo naprawdę są bardzo przydatne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A może ma ktoś jakiś patent na siatkę poziomą w imprezie kombi? Ja w swojej subarynie mam 4 uchwyty na siatkę w nietypowym rozstawie 36x120 w podłodze. Ciężko cokolwiek tam dopasować a w ASO zdaje się nie ma w akcesoriach siatki poziomej. To po co te uchwyty zrobili???

A przy okazji może ktoś wie po co w bagazniku kombi jest dodatkowy pas bezpieczeństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś szukałam sietek do OBKa, tutaj masz wątek:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... ght=siatki

Kupiłam siatki na alledrogo i jestem zadowolona. Jeżeli się zdecydujesz, to zwróć szczeólną uwagę na to, żeby nie zamówić zbyt małej (jakiż zapas się przyda). Sprzedający zresztą na to uczulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że przekopałem już forum, żeby zaciągnąć info oraz allegro ale siatki w takim nietypowym rozmiarze nie znalazłem :sad: A te uchwyty po coś są.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...