Skocz do zawartości

Halas z okolicy tylnego kola/zacisku


szuster

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozebraniu i wyczyszczeniu tylnych klockow (tloczki sie zastaly i caly czas hamowaly) od kilku dni zaczyna dobiegac z tylu dziwny dzwiek tylko podczas wolnej jazdy. Dzis jezdzac po parkingu i szukajac miejsca slyszalem to dosc glosno. Cos jak by kolo bylo niedokrecone i sie ruszalo na spilkach (ale to oczywiscie sprawdzone :razz: ). Odglos jak by cos obcieralo co jakis czas lub sie przesuwalo/zeskakiwalo.

 

Nie moge dojsc z czego dokladnie jest halas - klocki nie bardzo, felga nie lata, cos z zawieszenia? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale żebyś wiedział jak mi to dziadostwo dzwoniło po tym jak wyciągnąłem klocki,wyczyściłem i lekko nasmarowałem/oczywiście nie klocki/.Pózniej jeszcze raz wyciągałem i podginałem blaszki bo okazało się że nowe kosztują więcej jak klocki.To miałem w legasiu 92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja pewnie mam po blaszkach...w trasie 800km , chyba się klocki skończyły bo zaczęło coś ocierać przy hamowaniu, felga po zatrzymaniu ciepła, tarcza miała zardzewiały rant a już nie ma...więc coś się stało się...

Po powrocie do PL jadę od razu z lotniska do E12 na wymianę...mam nadzieję , że to tylko klocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...