Skocz do zawartości

Legacy vs. Forester - wielkość bagażnika


osa551

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

obkopane to mamy też w Legacy - także żadna różnica...

 

Zawsze to jakaś pociecha :wink:

 

fajny pokrowiec

 

No fajny, ale aukcja zamknięta :sad: No i reklamujesz niedozwoloną, konkurencyjną dzialalność gospodarczą!!!! :twisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całe siedzenie z tyłu obkopane :mad: Ale po plecach nie dostaję :grin:

Kupiłem sobie fajny pokrowiec na Alledrogo na tył fotela z kieszonkami na butelkę i inne pierdółki. Fajna sprawa a kosztował kilkanaście złotych.

Obrazek

 

http://www.allegro.pl/item281636356_281636356.html

Idealny zestaw akwizytora :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie za karę się smażyć we własnym sosie na forum streetracing albo nie-ASO, a Doxa dodatkowo za próbę wciśnięcia mi pompki będzie musiała przewieźć osie i bilexowi psy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa dodatkowo za próbę wciśnięcia mi pompki będzie musiała przewieźć osie i bilexowi psy

 

Psy Bilex-a to rozumiem, w ramach pokuty przewiozę nawet całą sforę :grin: . Ale jakie "osie" ? :shock: Chyba nie wcisnęło Ci się "ł" z przodu? No... z jeden łoś na leżąco się zmieści, ale sfora łosi?? :shock:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie "osie"

 

osie551 :mrgreen:

 

Ale skoro już tak się zapalilaś, to mogą być i Łosie. Oni niedaleko Kampinosu mieszkają, to lata trochę tego towaru... :mrgreen:

 

:wink: :mrgreen:

 

Jak zwykle temat poszedł w oczekiwanym, jedynie słusznym kierunku :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie. Moze ktos wie co oznacza tryb "lock" w Outlanderze nowym? Bo ostatnio postraszylem kolege, zeby nie jezdzil z nim po asfalcie, bo mu naped szlag trafi, ale potem zaczalem sie zastanawiac, ze przeciez to Outlander, a nie Patrol i prawdziwego locka miec nie moze! Zajrzalem na strone Mitsu, a tam tylko jakies pierdoly: "przekazuje wieksza moc na tyl". To o co kaman?

To oznacza że wtedy ma napęd na wszystkie 4 koła. Moment jest rozdzielany odpowiednio, ale chyba nie przez wiskozę. W l200 jest jakoś podobnie.

Ale nie ma wtedy chyba blokady centralnego dyfra? Kolega stwierdzil: "lubie jezdzic na lock, bo wtedy fajnie w zakrety wchodzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie "osie"

 

osie551 :mrgreen:

 

Ale skoro już tak się zapalilaś, to mogą być i Łosie. Oni niedaleko Kampinosu mieszkają, to lata trochę tego towaru... :mrgreen:

 

A czasem nawet przez drogę wylotową na Gdańsk się przedzierają...trzeba uważać...szczególnie na wiosnę, bo im się coś pod kopułką przestawia i głupieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mało takiego łosia nie rozjechałem

 

A mój kolega rozjechał. Przewalił mu się centralnie od maski przez dach do bagażnika. Fakt, że kolega jest mocnej budowy, to tylko pół roku w kołnierzu Schanza chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam donieść, że sierściuchy mieszczą się w Forku. Co prawda, jest tam trochę mniej miejsca jeśli chodzi o powierzchnię, ale jest wyżej i odnoszę wrażenie, że jest im wygodniej. Jeden nawet wysiadł i wsiadł z powrotem, zanim się zorientowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie. Moze ktos wie co oznacza tryb "lock" w Outlanderze nowym? Bo ostatnio postraszylem kolege, zeby nie jezdzil z nim po asfalcie, bo mu naped szlag trafi, ale potem zaczalem sie zastanawiac, ze przeciez to Outlander, a nie Patrol i prawdziwego locka miec nie moze! Zajrzalem na strone Mitsu, a tam tylko jakies pierdoly: "przekazuje wieksza moc na tyl". To o co kaman?

To oznacza że wtedy ma napęd na wszystkie 4 koła. Moment jest rozdzielany odpowiednio, ale chyba nie przez wiskozę. W l200 jest jakoś podobnie.

Ale nie ma wtedy chyba blokady centralnego dyfra? Kolega stwierdzil: "lubie jezdzic na lock, bo wtedy fajnie w zakrety wchodzi".

Nie ma. Działa jakoś podobnie do Subaru. Chyba. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny małżonek ;-)

 

no nie przesadzałabym ... :roll:

 

dostałeś kiedyś Imprezę na gwiazdkę z inicjatywy żony? :cool:

 

Poza tym sprawa zależy od ceny, ja nie mam aż takiego ciśnienia, tym bardziej, że mam inne wydatki w tym roku. Najwyżej jeszcze się rok przemęczę manualem.

 

Tak czy inaczej po dzisiejszej wizycie w salonie jestem pewna, że prędzej czy później przesiądę się do Forestera z automatyczną skrzynią biegów, bo mi naprawdę bardzo pasuje, szczególnie to że jest wyższy niż Legacy i łatwiej się w to dzieci wsadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierściuchy były przeszczęśliwe. Nie dość, że wycieczka za bramę, to jeszcze nie do weterynarza. Jak zobaczyli kolczatki, to myślałam, że się pozabijają, który pierwszy wystawi głowę do założenia. No i jeszcze można było wskoczyć do nowego samochodu :mrgreen: Nawet nie trzeba było komendy dawać a już siedzieli w bagażniku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny małżonek ;-)

 

no nie przesadzałabym ... :roll:

 

dostałeś kiedyś Imprezę na gwiazdkę z inicjatywy żony? :cool:

 

Poza tym sprawa zależy od ceny, ja nie mam aż takiego ciśnienia, tym bardziej, że mam inne wydatki w tym roku. Najwyżej jeszcze się rok przemęczę manualem.

 

Tak czy inaczej po dzisiejszej wizycie w salonie jestem pewna, że prędzej czy później przesiądę się do Forestera z automatyczną skrzynią biegów, bo mi naprawdę bardzo pasuje, szczególnie to że jest wyższy niż Legacy i łatwiej się w to dzieci wsadza.

Z tym łatwiejszym wsadzaniem w to dzieci to bym był ostrożny, mam mieszane uczucia. Na pewno lepiej się wsiada za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...