Skocz do zawartości

Legacy vs. Forester - wielkość bagażnika


osa551

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nasz piesiu (Dog de Bordeaux, masa wlasna 55kg :) ) zawsze bardzo chetnie podrozowal w bagazniku OBK nawet na trasy z PL do Hiszpanii czy Chorwacji. NAWET jak musial dzielic przestrzen z bagazami* czterech osob (w skrajnym przypadku wzielismy jeszcze trumne na dach). A jak wszyscy wiemy, bagaznik OBK niczym sie nie rozni od tego w Legacy kombi. W kazdym przypadku rowniez polecam kratke!

 

 

* spokojnie, wszyscy milosnicy zwierzat: bagaze byly porzadnie przypiete, tak ze w razie czego piesiu byl bezpieczny :)

 

No ja właśnie mam Legacy i zastanawiam się, czy gdybym wymieniła na Forka, to mi sie psy zmieszczą. Jeśli chodzi o Legacy, to nie mam żadnych zastrzeżeń co do pojemności. Ponieważ mam wątpliwości co do bagażnika w forku - będę w sobotę przymierzać czworonogi. Nie zamierzam jeździć do weterynarza na raty.

 

A może Vitarę...? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździł ktoś nowym Outlanderem? o silnik dyszla nie pytam bo to syf z VW ale samo autko chyba OK co?

 

nie prowadziłem ale byłem wieziony i :shock: :shock: :shock: jaki plastikowy, wszystko z tyłu sie telepało a 10 000 miał najechane dopier no i autobus straszny, mój forek prz 80000 to ostoja plastikowej ciszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jestem pewny czy Murano ma stały napęd na 4...

 

Nie ma

 

"ALL-MODE 4x4

 

 

 

System ALL-MODE 4x4 w Murano zapewnia znakomitą trakcję i prowadzenie nawet W najtrudniejszych warunkach. Dzięki trybowi AUTO Murano przełącza się płynnie pomiędzy napędem na przednia oś lub na wszystkie koła."

 

http://www.nissan.pl/home/vehicles/4x4/ ... ?ln=/pl_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, nie rób scen z tymi dziećmi Michał Bajorek wozi trójkę z tyłu, ja wożę trójkę. Nawet IMHO za dużo miejsca mają, bo się za bardzo leją tam z tyłu. Myślałem nawet o jakichś barierach z pleksiglasu jak w radiowozach, żeby więcej spokoju mieć z przodu

I za to lubie mojego Turbożuka. Jak mi się bachory leją, to rozkładam fotel w bagazniku i jedno tam wypada. Tylko jeszcze trzeba rozsądzić które bardziej winne, bo one jazdę w bagażniku traktują jako nagrodę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prowadziłem ale byłem wieziony i :shock: :shock: :shock: jaki plastikowy, wszystko z tyłu sie telepało a 10 000 miał najechane dopier no i autobus straszny

Czyli atrakcyjna cena tłumaczy wszystko... Może i dobrze, bo jak spłacę Evo to jako drugie auto chcę kupić Forka Turbo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wszedl rowerzysta z potraconym rowerem

Chyba z takim:

http://www.bakista.pl/index.php?pr=917&p=2&c=881

Torbę na rowerzystę trzeba dokupić osobno :mrgreen:

Nie, z Autorem Basic SX czy jak mu tam - na rower rozlozylem jedno siedzenie, a rowerzyste obok juz na kanapie. No przeca goscia do bagaznika nie wloze :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sty 03, 2008 4:57 pm ]

a jeździł ktoś nowym Outlanderem? o silnik dyszla nie pytam bo to syf z VW ale samo autko chyba OK co?

A wlasnie. Moze ktos wie co oznacza tryb "lock" w Outlanderze nowym? Bo ostatnio postraszylem kolege, zeby nie jezdzil z nim po asfalcie, bo mu naped szlag trafi, ale potem zaczalem sie zastanawiac, ze przeciez to Outlander, a nie Patrol i prawdziwego locka miec nie moze! Zajrzalem na strone Mitsu, a tam tylko jakies pierdoly: "przekazuje wieksza moc na tyl". To o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździł ktoś nowym Outlanderem? o silnik dyszla nie pytam bo to syf z VW ale samo autko chyba OK co?

 

nie prowadziłem ale byłem wieziony i :shock: :shock: :shock: jaki plastikowy, wszystko z tyłu sie telepało a 10 000 miał najechane dopier no i autobus straszny, mój forek prz 80000 to ostoja plastikowej ciszy

wieziony czy więziony :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ktos wyrazil wyrazu wspolczucia dla Piesia, oto dowod nr 1, zdjecie wykonane w 2003 roku, jeszcze w poprzednim modelu ;) :

 

chz0149iz0.th.jpg

 

a oto dowod nr 2, czyli zdjecie pokazujace, ze psia mina w pierwszym zdjeciu byla jego miną normalną, wbrew pozorom wcale nie wyrażającą niezadowolenia :mrgreen:

 

listopad0001ho0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma Forestera i dwa duże psy?

 

Ja na ten przykład :smile:. Mam 2 cane corso (65 i 70 kg) i mieszczą się doskonale. Jest miejsce na jazdę na leżąco i na siedząco. Niestety nie mam zdjęć poglądowych, ale jak przymierzysz swoje psiaki to myślę, że przyznasz mi rację. Ja też kupowałam samochód z myślą o psach :wink: . Jedyny "mankament" to wysoki tył, i moja stara niesprawna już suka (tylne łapy :sad: ) nie daje rady wskoczyć, więc z konieczności od kilku miesięcy jest wożona jak królewna na tylnej kanapie :smile: .

 

Wózek dziecięcy wchodzi wzdłuż i w poprzek, jak kto lubi-sprawdzone. A miejsce z tyłu jakby zaprojektowane z myślą o małych dziecięcych nóżkach :lol: :wink:

 

Pakowałam też do bagażnika wózek inwalidzki - bez najmniejszego problemu, obok ogromniaste zakupy, a moja przyjaciółka powiedziała, że to chyba najwygodniejsze dla niej auto (pod względem samodzielnej przesiadki z wózka na siedzenie) :smile: .

 

BTW... ależ Ty masz wyrozumiałego męża :shock: , normalnie zaraz mojemu link podeślę, jak żonę należy traktować :mrgreen: . Na Twoim miejscu to chyba poszłabym na całość i zażyczyła sobie Porsche Cayenne, a co tam! :mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 cane corso (65 i 70 kg) i mieszczą się doskonale.

 

To mniej więcej ten wymiar więc jestem pocieszona.

 

BTW... ależ Ty masz wyrozumiałego męża , normalnie zaraz mojemu link podeślę, jak żonę należy traktować . Na Twoim miejscu to chyba poszłabym na całość i zażyczyła sobie Porsche Cayenne, a co tam!

 

Każdy ma swoje za uszami :mrgreen:

 

Jako znana sknera w rodzinie zdecyduję sie tylko wtedy jeśli faktycznie będzie to okazja. Bardzo bym chciała mieć wreszcie automatyczną skrzynię biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalka.do forestera wlazily 3 labradory(piotruniowe)

 

szkoda, że nie piotrunio

 

Dla ułatwienia dodam, że szanowna małżonka zażyczyła sobie 2,5 XT

 

a ja dla ułatwienia dodam, że jest takie słowo jak równouprawnienie, ale ponieważ jeszcze nie upadłam na głowę, jak salon nie wyjdzie naprzeciw klienta - to zamierzam nadal jeździć Legacy, nawet z MT - bo też mam remont domu na głowie

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

piotrunio to powinien za hakiem byc ciagniety po soli i gruzie :twisted:

 

BTW.mysle ze idziesz do salonu i zamawiasz forka 2,5 xt w fullwypasie a popierdulke meza zostaw w spokoju bo to zlom dla bidokow :twisted:

 

ps.z ostatniej chwili.kasia pewnie nie dojedzie bo reklamowkie bedo krecic u nas w domu wiec bedzie pilnowac talatajstwa a ja jade w gory poslizgac sie na kolcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie. Moze ktos wie co oznacza tryb "lock" w Outlanderze nowym? Bo ostatnio postraszylem kolege, zeby nie jezdzil z nim po asfalcie, bo mu naped szlag trafi, ale potem zaczalem sie zastanawiac, ze przeciez to Outlander, a nie Patrol i prawdziwego locka miec nie moze! Zajrzalem na strone Mitsu, a tam tylko jakies pierdoly: "przekazuje wieksza moc na tyl". To o co kaman?

To oznacza że wtedy ma napęd na wszystkie 4 koła. Moment jest rozdzielany odpowiednio, ale chyba nie przez wiskozę. W l200 jest jakoś podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całe siedzenie z tyłu obkopane :mad: Ale po plecach nie dostaję :grin:

Kupiłem sobie fajny pokrowiec na Alledrogo na tył fotela z kieszonkami na butelkę i inne pierdółki. Fajna sprawa a kosztował kilkanaście złotych.

te4-1901_1.jpg

 

http://www.allegro.pl/item281636356_281636356.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...