Jump to content
Intakwrx

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

Właśnie w fifth gear był pojedynek imprezy wrx i golfa gti... golf niby wygrał :shock: :???:

Niestety, to prawdopodobne. Mało tego, gdybym miał do wyboru WRX 09 i GTI 09, to raczej wziąłbym VW... :roll:

A cóż takiego ma ten Golf w sobie, że wyżej go cenisz niż WRX-a :shock: :?:

Właśnie w fifth gear był pojedynek imprezy wrx i golfa gti... golf niby wygrał :shock: :???:

Niestety, to prawdopodobne. Mało tego, gdybym miał do wyboru WRX 09 i GTI 09, to raczej wziąłbym VW... :roll:

A cóż takiego ma ten Golf w sobie, że wyżej go cenisz niż WRX-a :shock: :?:

A co to, już nie można? :mrgreen:

Np. wygląd ma.

Piszą, piszą:

"szybka ankieta na temat naszego zlotu

czy chcemy na zlocie rowniez Subaru? czy ma byc tylko samo EV0"

"to ja proponuje jeszcze zaprosić E39 club, golf III i IV no i oczywiście 206club. będzie taniej "

"to wogóle zróbmy ogólnopolski zlot czegokolwiek. Wszystko co ma 4 kółka a nawet 3 może przyjechać "

"czesie w Subaru jezdza na zloty tylko wtedy, kiedy im Wodz wyznaczy termin "

"Zadnych Subaru !!"

To wytłuszczone to jakby Foreksa

Taki chyba był cel tego wytłuszczenia :wink: :cool:

Knapik i jego wóz:

mój ulubiony cytat: "czyli potrafie tam właśnie z prawego pasa dać szpule czy coś" - 2:30.

pozostawie to bez osobistego komentarza bo byśmy się zobaczyli za 90dni

smiesznie tak dopasowac twarz do znanego glosu :wink:

Knapik równy gość i super profesjonalista. Praca z nim to czysta przyjemność. Natomiast ten program nudny jak flaki z olejem ;-)

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 5:55 pm ]

"czesie w Subaru jezdza na zloty tylko wtedy, kiedy im Wodz wyznaczy termin "

A to chyba niepełny cytat...

może nie o subaru, ale w najnowszym GT jest saabina matiego

Dzisiejszy Auto-świat - artykuł o Sti 2002-2007 i parę słów o najnowszym OBK

Dzisiejszy Auto-świat - artykuł o Sti 2002-2007

Przeczytałem i z przykrością stwierdzam że nie-ASO dalej toczy chorą krucjatę przeciwko 2.5T :sad:

Kto jest autorem?

A jest w tym coś niesłusznego ? :wink:

Oczywiście 2.5T, ma swoje słabe strony, ale nie przesadzajmy, bo artykuł jest napisany w takim tonie jakby to był silnik na poziomie awaryjności malucha.

Kto jest autorem?

Dziennikarz Auto-Światu, ale w roli eksperta występuje osoba z nie-ASO. Dodatkowo dziennikarze z tego tygodnika wiedzą techniczną niestety nie błyszczą :???: (wiem cos o tym)

Dzisiejszy Auto-świat - artykuł o Sti 2002-2007 i parę słów o najnowszym OBK

O nowym OBK napisali tak: "Wbrew obecnej modzie na sprężyste resorowanie Subaru komfortowo "płynie" lecz nie kocha zakrętów".

Ciekawe czy tak faktycznie jest. A w ogóle te teksty w AŚ są coraz bardziej zdawkowe i coraz mniej profesjonalne - na każdym kroku można znaleźć błędy i przekłamania.

Kto szkoli policjantów w Białym Stoku. Właśnie na TVN24 pokazywali srebrnego STI-aja na nr WI coś tam ze świniaczami na lusterkach!!!

Dyzio_d, widziałem ten materiał w TVN24 i były rzeczywiście srebrne Hawk-Eye'e z parapetem, ale bez wlotu na masce, więc to chyba były N/A... :D

A co do "świnek" na lusterkach - też tak na początku pomyślałem, ale jak się przyjrzałem to okazało się, że to reklama Pumy - było logo Pumy i napis "Puma" :P

Dyzio_d, widziałem ten materiał w TVN24 i były rzeczywiście srebrne Hawk-Eye'e z parapetem, ale bez wlotu na masce, więc to chyba były N/A... :D

A co do "świnek" na lusterkach - też tak na początku pomyślałem, ale jak się przyjrzałem to okazało się, że to reklama Pumy - było logo Pumy i napis "Puma" :P

No widzisz! Lepiej ode mnie :mrgreen: Jadłem obiad jak to leciało i się nie przyjrzłem.

Kto szkoli policjantów w Białym Stoku. Właśnie na TVN24 pokazywali srebrnego STI-aja na nr WI coś tam ze świniaczami na lusterkach!!!

dyzio bialystok to nie bielsko-biala :mrgreen:

dyzio bialystok to nie bielsko-biala :mrgreen:

Uuups! :oops: Rzadko tam bywam... :mrgreen:

No, a teraz w OPT pokazują STI-ja srebrnego MY'06 i właściciel Kamil v-ce mistrz PL w R.C.

Właśnie padły mu hamulce. Wróbel wykręcił czas tym sti 1,18. To dobrze?

To moj Subarak , myślę ze zrobiłbym lepszy czas, tylko Wróbel oddal mi samochód bez hamulcy ( zapowietrzony układ ) a takim już nie miałem co walczyć :)

To moj Subarak , myślę ze zrobiłbym lepszy czas, tylko Wróbel oddal mi samochód bez hamulcy ( zapowietrzony układ ) a takim już nie miałem co walczyć :)

No to gratki! Pierwsze kroki w mediach? Miałeś tremę? :wink:

Gdzie świnki?!!! :roll: