Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażenia z jazdy Subaru Impreza STI, marzenia czasem sie spełniają!!!

Dziś umówiony na spotkanie w Salonie Andrzeja Koper w Warszawie miałem przyjemność przejechania się, tym wspaniałym samochodem.

W lutym umówiłem się z kierownikiem sprzedaży Panem Piotr Rajski, niestety nie był obecny, ale równie dobrze zastąpił go Pan Łukasz Grodzki. Dodam że specjalnie jechałem do Wawy z Gdańska żeby nie tylko posłuchać lub pooglądać Subaru.

Miałem możliwość porównania „organoleptycznago” STI i WRX. Podczas pobytu w salonie nawiązałem rozmowę jak się później okazał Dyrektorem Subaru Polska i Pan Dyrektor dał się mi namówic na przejażdżkę swoim samochodem. W czasie jazdy STI adrenalina podobna jak przy skokach ze spadochronem, coś wspaniałego. Teraz już wiem co chce mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes434 fajnie sie czyta takie slowa, zycze ci, aby twoja "zachcianka" spelnila sie jak najszybciej :)

Następny zachorował....

:lol:

Niestety, leczenie będzie długie i kosztowne... :twisted:

I brak efektu zapewniony :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq muszę ciebie jak najszybciej poznać jak by nie patrzeć jesteś autorytetem na forum

 

Łeee - do Raja i LukaszG. to per pan, a do mnie tak od razu po imieniu? :roll:

 

 

:mrgreen:

 

Żartowałem. Osoby, o których pisałeś, to nasi starzy Forumowicze - Raju i ŁukaszG. i pisanie o nich per "Pan" wywołało moje lekkie rozbawienie, szczególnie, że wiem, że to fajne chłopaki są, a nie tam żadne "pany" :mrgreen:.

 

A co do meritum: sam pamiętam pierwszą swoją przejażdżkę na prawym w STi. PO niej nie chciałem słyszeć o żadnej innej marce/modelu :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zwrócił uwagi, że na taka jazdę trzeba z Gdańska na Al. Krakowską jechać :roll: :wink: :mrgreen: .

 

W ASO Gdańsk można za to zobaczyć jak wygląda STI z boxem dachowym :lol: - to rodzinny samochód :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zwrócił uwagi, że na taka jazdę trzeba z Gdańska na Al. Krakowską jechać.

Nie pytałem w Gdańsku, a na spotkanie umówiłem się przez Forum. :smile:

Jutro montuje ramki do forda mam nadzieje ze nikt ich skubnie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam pamiętam pierwszą swoją przejażdżkę na prawym w STi. PO niej nie chciałem słyszeć o żadnej innej marce/modelu :cool:.

ja mam to samo i niestety już widzę że będę miał przez to sporo problemów z wyborem auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...