Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

eddie_gt4, jeśli jesteś zainteresowany osobą twórcy tej niesamowitej maszyny i jego koleżkami w dresach to możesz tutaj przeczytać artykuł pt. "lubię wypas": http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4329730.html

 

tu fragment o Sewie:

Potrójny wypas

 

Oto Seweryn: biało-czerwone buty, czerwone dresy, czerwona koszulka adidasa. Do tego złoty łańcuch, piegi i blond włosy. Seweryn mieszka w Słupsku, ma 27 lat i skończoną Wyższą Szkołę Zarządzania, kierunek finanse i bankowość.

 

A oto jego fura: subaru impreza WRX, 2,5 litra pojemności, ponad 300 koni mechanicznych.

 

- Lubię wypas - Seweryn opiera się o maskę swojej bajeranckiej bryki.

 

- A co masz wypasione?

 

- Dziewczynę mam wypasioną. Samochód mam wypasiony i psa mam wypasionego.

 

- Jaka rasa?

 

- Labrador.

 

- Mieszkanie też masz wypasione?

 

- Nie, bo wynajmuję.

 

- Ubrania?

 

- No, mam parę markowych ciuchów... - Seweryn ścisza głos. Pewnie dlatego, że naszej rozmowie przysłuchuje się kilku chłopaków z gołymi torsami. Pewnie krępują Seweryna. - Może nie rozmawiajmy o ubraniach - prosi szeptem. I nie chce powiedzieć, ile ma par butów, ile czasu codziennie spędza przy lustrze. A widać, że trochę spędza.

 

- Solarium?

 

- Z tego żyję. Prowadzę solarium w Słupsku - odpowiada i wskazując na samochód, zgrabnie zmienia temat: - Sam zaprojektowałem cały design. Trzy miesiące polowałem na części. Większość kupiłem na Allegro. Zmieniłem nadkola, felgi, spojlery, lusterka, zegary, tapicerkę... - wylicza i wylicza.

 

Na wszystko wydał ponad 40 tysięcy złotych. Dokładnie powiedzieć nie chce. Pewnie z tego samego powodu, dla którego założył kilka niestandardowych zabezpieczeń.

 

- A ile to wszystko jest warte?

 

- Sam samochód kosztował 120 tysięcy - mówi Seweryn i dodaje, że musiał wziąć go w leasing.

 

- Jeździsz nim na co dzień?

 

- Do tego mam pięcioletniego opla astrę - odpowiada i tłumaczy, że subaru się nie nadaje, bo po pierwsze, pali jak smok, a po drugie, został za nisko opuszczony i jak pada deszcz albo śnieg, to nie da się nim jeździć.

 

- To po co ci taki samochód?

 

- Mojej dziewczynie się podoba.

 

Dziewczyna Seweryna ma na imię Alina. Ma 22 lata, jest wysoka, ma czarne włosy. Opalona, ubrana w białą koszulkę i w krótkie białe spodenki, opiera się o auto. Niestety, kategorycznie odmawia rozmowy z prasą.

 

Seweryn: - Alina lubi szybkie samochody. Takie, co się wyróżniają.

 

- Od kiedy masz to auto?

 

- Od pół roku. Wcześniej miałem żonę.

 

:mrgreen:

 

PS. Ci, którzy przerabiali już ten temat pewnie się wkurzą, że kotlet został znowu odgrzany ale nie wszyscy przeciez na forum znają postać legendarnego tunera Subaru znad Bałtyku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego to się można doweidzieć czytając różne źródła, cytując za tekstem - na temat nowego STI, ktory dzis można znaleźć na onet (auto czy jakoś tak) : "W porównaniu do poprzedniego modelu, nowa Impreza ma większy rozstaw osi – 2625 mm i napęd na cztery koła co sprawia, że samochód prowadzi się jak po sznurku."

 

a widzicie mondrale :), poprzednie imprezy nie mialy napędu na cztery łapy pewnie dlatego tak kiepsko sie prowadziły :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no pewnie :) nowa Impreza to rewolucja :P poprzednie miały przecież rzędowe silniki i napęd na przód, pozatym były wybrakowane w stosunku do najnowszej - nie miały ramek w drzwiach.... - może dlatego sie tak "źle prowadziły" :twisted::twisted:

 

Onet wymiata - jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały wątek i mi się szkoda kolegi Galaxy zrobiło, widać, że chłopak zrozumiał, że źle zrobił i się nawrócił :lol:

 

:mrgreen:

ale jakoś sam się z tego śmieje :mrgreen:

 

Swoją drogą ciekawe czy w ogóle zaglada na The Forum :) W końcu ma tu tylu wielbicieli.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy w ogóle zaglada na The Forum :) W końcu ma tu tylu wielbicieli.... :mrgreen:

no na pewno jest kontrowersyjną postacią, ale nie powiem, że szkoda by było jakby się obraził i nie zaglądał tutaj. Mógłby trochę inaczej podejść do marki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze czyta forum i próbuje wyciagnąć z niego troche wiedzy technicznej, ale boi sie zapytac bo z góry zakłada ze zostanie wyśmiany...

 

Z resztą gdyby zmienił nick (wiem że regulamin na to nie pozwala :P) i zaczął zadawać normalne pytania to pewnie przyjął by sie w tym środowisku (powiedzmy)....

 

Ale widze ze tuningowe graty z Subaru sa na allegro, wiec całkiem możliwe ze auto zaczyna spowrotem wygladać jako tako...

http://www.allegro.pl/item327383726_oku ... 06_07.html

http://www.allegro.pl/item327383730_oku ... 06_07.html

 

Już sie nie udzielam wiecej w tym temacie bo mi zaraz ktos zarzuci że ja jakiś jego kolega z klubu tjuninkowego :P

 

 

 

pieeeeeeeekny off topic... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą gdyby zmienił nick (wiem że regulamin na to nie pozwala :P ) i zaczął zadawać normalne pytania to pewnie przyjął by sie w tym środowisku (powiedzmy)....

 

Jako Mod w dyskusji z innymi kolegami Modami na ten temat akurat taką zmianę bym poparł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy dajcie już spokój Sewerynowi. To naprawdę jest już mocno odgrzewany kotlet. Było-minęło. Finito.

 

Jazda w kilku po jednym...ech.. :oops:

 

Grzegorz

Dokładnie.

Jestem ciekaw jak wygląda auto po "naprawie". :cool:

 

Felgi też zmieniły właściciela.

http://www.allegro.pl/item318874194_318874194.html

 

Lusterka szukają nowego...

http://www.allegro.pl/item328301128_lus ... k_pod.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...