Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

2 minuty temu, Subary napisał:

Subaru to zaledwie instrument wykonawczy (na miarę niemałych oczekiwań). Prawdziwym narzędziem kontrolowanego poślizgu i związanej z nim zabawy jest zawsze kierowca. Ktoś tu najwyraźniej przecenił swoje umiejętności. Najprawdopodobniej też lekkim stosunkiem podszedł do zastanych na placu warunków.

Ale że co ? ***** zimę ?

Filmik mogłoby opisać jedno zdanie, a koleś koślawy falieton napisał z morałem.. :upside-down-face_1f643-small:

• Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kierowcy Subaru od lat podkreślają wyższość stałego napędu AWD nad rozwiązaniami konkurencji. Praktycznie każdy z nich ma w zanadrzu historię o tym jak jego Subaru uratowało świat. Najczęściej akcja t

Taki filmik    

Posted Images

21 minut temu, pianchi napisał:

jedyny słup betonowy w pobliżu (wideo)

Obejrzałem dwa razy i słupów naliczyłem 6 ;)  

IE to jedno ale większość tylko nagłówki czyta :)

I tak chyba najlepszy filmik z Subaru to był jak w Jułesej koleś Foresterem nie mógł wyhamować to otworzył drzwi i próbował nogą zatrzymać auto:D

Tam ciągle są wypadki i często naprawdę tragiczne... to i skrzyżowanie z lipową... Byłem już świadkiem jak LPR lądowało na środku tego drugiego skrzyżowania. Masakra. 

Patrzę na te zdjęcia i jestem zaskoczony, że w Subaru ktoś zginął - auto nie wygląda by jakoś było mocno uszkodzone jak na taki dzwon.

Cytat z artykułu:

W wyniku zderzenia 50-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego poniosła śmierć na miejscu. 37-letni kierowca subaru nie odniósł żadnych obrażeń.

@spawalniczy faktycznie, to musieli coś poprawić, bo jestem przekonany, że pisali o kobiecie jadącej Subaru.... ale może jeszcze nie obudziłem się wystarczająco i źle przeczytałem. Wzmianki o facecie zupełnie nie było.

Godzinę temu, aflinta napisał:

@spawalniczy faktycznie, to musieli coś poprawić, bo jestem przekonany, że pisali o kobiecie jadącej Subaru.... ale może jeszcze nie obudziłem się wystarczająco i źle przeczytałem. Wzmianki o facecie zupełnie nie było.

Była aktualizacja, może to Cie zmyliło. 

• Upvote 1
W dniu 25.01.2021 o 23:12, mechanik napisał:

W reklamach jedynie podstarzali tatusiowie, drętwi faceci w garniturze wybierający się za miasto, albo turlające się autem gospodynie.

Pelna zgoda! Tu na przyklad dretwy facet wybierajacy sie za miasto w statecznym tempie :) Nawet nie wie, do czego sluzy nawigacja: ewidentnie ciagle mu sie drogi myla!

• Like 1
  • Upvote 1
39 minut temu, FanSub napisał:

Widać aut brakuje, to drożeją... :toobad:

Pamietam jak @Dyrekcjapisała, że popyt przewyższa podaż, ale pytanie, jaki jest popyt. Teraz chyba wiadomo, niestety.

2 godziny temu, Than_Junior napisał:

Pelna zgoda!

Pełna zgoda, tak powinno wyglądać Subaru! 

3 godziny temu, Dzixd napisał:

Sprawca ma chyba orzeszka pod kopułą

• Upvote 1
17 godzin temu, Dzixd napisał:

Cali, właściciel na ig wrzucał fotkę, że nic mu nie jest