Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wstyd. Można się przyczepić do języka nagrywającego i tez do manewru omijania poboczem (rozumiem pokusę, ale jak tak będziemy na wszystko reagować to zaraz będzie anarchia na drogach). Ale jazda w dwa

Posted Images

W poniedziałkowym numerze "Auto Świat" jest test czterech kompaktów w tym Subaru Impreza E-Boxer.

Niestety cena i osiągi nie pozwoliły mu wbić się na podium w tym porównaniu.:(

Ja natomiast czytając te testy nowych modeli Subaru z napędem hybrydowym odnoszę wrażenie, że użytkownicy którzy kupili ostatnie "Plejady" z dwulitrowym silnikiem benzynowym (wolnossące i turbo) w normalnych cenach zrobili dobry "interes".

Test pewnie w przyszłym tygodniu będzie dostępny online.;)

WIN_20200903_07_42_18_Pro.jpg

Edited by Michał W.
  • Upvote 1
56 minut temu, Michał W. napisał:

Ja natomiast czytając te testy nowych modeli Subaru z napędem hybrydowym odnoszę wrażenie, że użytkownicy którzy kupili ostatnie "Plejady" z dwulitrowym silnikiem benzynowym (wolnossące i turbo) w normalnych cenach zrobili dobry "interes".

Test pewnie w przyszłym tygodniu będzie dostępny online.;)

Sytuacja na rynku jest obecnie bardzo niestabilna i niepewna, więc sensownym, dla mniejszych producentów posunięciem jest przeczekanie do momentu aż będzie wiadomo, w którą stronę spalinowa motoryzacja zmierza.  

Rozwój kosztuje i historia Subaru z dieslem pokazuje, że rynek Europejski nie jest niestety wart zbyt dużego zaangażowania i poddawania się jego wymaganiom. Romansik z Toyotą ma pomóc ale zobaczymy co będzie. 

Na innych rynkach Subaru bije rekordy sprzedaży, ciężko nadążyć  z produkcją, więc jak mają nam poświęcić czas i pieniądze skoro ciągle jako Europa rzucamy im kłody pod koła. 

• Upvote 2

Niby Filipiny miały jako pierwsze dostać Ascenta poza USA, a chyba szykuje się niespodzianka, bo Izrael jak widać jest gotowy. Dziwne, że wzięli nazwę Evoltis, która miała być zarezerwowana dla nowego elektryka. Izrael to też takie same wymagania homologacyjne jak w EU, więc ciekawe czy Ascent będzie miał tylne przeciwmgielne, asymetryczne światła i układ zmywania reflektorów. Niestety, przez podatki, ceny aut w Izraelu to kosmos:

https://subaru.co.il/EVOLTIS

Godzinę temu, Michał W. napisał:

Modelowo mają fajną ofertę. :)

sub.PNG

Exiga gdzieś znikła i Ascent. 

Wstyd. Można się przyczepić do języka nagrywającego i tez do manewru omijania poboczem (rozumiem pokusę, ale jak tak będziemy na wszystko reagować to zaraz będzie anarchia na drogach). Ale jazda w dwa forki, blokująca oba pasy, podczas gdy do suwaka zostało tyle miejsca... :rolleyes: wstyd i hańba. Punkt widzenia nie ma tu nic do rzeczy, przepisy mówią bardzo wyraźnie, ze jest to niedozwolone.

• Upvote 7
22 godziny temu, chojny napisał:

Tak, z forum. Chyba nawet opisywał sytuacje ze swojego punktu widzenia. 

próbowałem znaleźć, w chamie na drodze nie ma, w offtopie czy nielegalu nie znalazłem, ale może nie umiem szukać, mamy jakiś link? Też bym chciał poznać punkt widzenia szeryfa

Jeżeli dobrze zauważyłem to ten biały Forek jest w dieslu i być może się zepsuł i turlał do serwisu ;) a tak na poważnie to z urzędu powinno być pozwolenie aby takiemu szeryfowi można było bez konsekwencji zapalić na szczenę.

27 minut temu, 1uq napisał:

próbowałem znaleźć, w chamie na drodze nie ma, w offtopie czy nielegalu nie znalazłem, ale może nie umiem szukać, mamy jakiś link? Też bym chciał poznać punkt widzenia szeryfa

Też szukałem i nic nie znalazłem.

14 minut temu, Kukson napisał:

a tak na poważnie to z urzędu powinno być pozwolenie aby takiemu szeryfowi można było bez konsekwencji zapalić na szczenę.

To lekka przesada ;)

Na Autoblogu sugerują by zabierać takim mistrzom prawko i ja jestem za.

https://spidersweb.pl/autoblog/jazda-na-suwak-2020-przepisy/

3 minuty temu, Michał W. napisał:

Na Autoblogu sugerują by zabierać takim mistrzom prawko i ja jestem za.

za wiele rzeczy powinni zabierać, np wyprzedzanie na pasach, za to liść i dopiero zabranie.

kiedyś naprawdę próbowałem zrozumieć jaki jest sens szeryfowania.. nie wiem, naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie. Dlatego chciałem poznać stronę tego właśnie szeryfa ;)

Teraz, aflinta napisał:

Przecież to artykuł reklamowy.

No, zauważyłem jak wstawiłem.... ale może jest tam trochę prawdy...

• Haha 1
  • 2 weeks later...