Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PR7EMEK napisał:

chodzi mi o miejsce, w którym inżynierowie postanowili je zamontować

powiedz że zrobili tak samo jak w dieslu i jest pod silnikiem :-) 

A tak na marginesie widząc takie filmiki zastanawiam się zawsze jak SH radzi sobie w terenie :-) nigdy nie miałem i chyba nie mam odwagi pojechać na żwirownie się pobawić :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2020 o 12:22, pianchi napisał:

Są też takie dziwne artykuły:

 

Subaru Outback, Volkswagen Passat Alltrack – PORÓWNANIE

 

https://www.wyborkierowcow.pl/subaru-outback-volkswagen-passat-alltrack-porownanie/?fbclid=IwAR2YsfaW9TfR_QKJ5WGSgD6bmp_GtUUWbAd_Ptmmsqs6kg6j6uX7OSEm8NQ

 

No i zwycięzca...passat:) niesamowite

Wyszło praktycznie identycznie, jakby odjąć 4p za dodatkowe wyposażenie, którego w Subaru nie ma, bo wszystko jest w standardzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafacon napisał:

Wyszło praktycznie identycznie, jakby odjąć 4p za dodatkowe wyposażenie, którego w Subaru nie ma, bo wszystko jest w standardzie.  

 

Nic nie trzeba odejmować. Trzeba popatrzeć w inny sposób.

 

Wyposażenie: VW (14 pkt) Subary (21 pkt)

 - w tym standarowe: VW (10 pkt) Subary (21 pkt)

- w tym dodatkowe: VW (4  pkt) Subaru (0 pkt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Nic nie trzeba odejmować. Trzeba popatrzeć w inny sposób.
 
Wyposażenie: VW (14 pkt) Subary (21 pkt)
 - w tym standarowe: VW (10 pkt) Subary (21 pkt)
- w tym dodatkowe: VW (4  pkt) Subaru (0 pkt)

Tak, czy inaczej, cała przewaga VW jest oparta o jego kwantyfikowany przez pana dziennikarza komfort, miękkie wykończenie, podłokietniki i węższe fotele. Pytanie,czy to jest główny wymóg klienta all-road. Ale ja jestem stronniczy, bo Audi 100 miałem w 1994, a ostatnie 17 lat jeżdżę japończykami.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rafacon napisał:


Tak, czy inaczej, cała przewaga VW jest oparta o jego kwantyfikowany przez pana dziennikarza komfort, miękkie wykończenie, podłokietniki i węższe fotele. Pytanie,czy to jest główny wymóg klienta all-road. Ale ja jestem stronniczy, bo Audi 100 miałem w 1994, a ostatnie 17 lat jeżdżę japończykami.

 

Aj tam ... większość kryteriów jest mierzalna. A spośród subiektywnych, skoro piszesz o komforcie to w Subaru ma wyższą notę ;)

 

Tak czy inaczej, takie punktowe zestawienia, mają niewielką wartość. Autem trzeba się przejechać.

 

 

Screenshot from 2020-07-01 08-39-16.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacy zrobili bezpośrednie porównanie Mitsubishi ASX i Subaru XV, przy odrobinie wsłuchania się można zrozumieć ten język (znajomość czeskiego bardzo pomaga ;)):

 

Na korzyść ASX zaliczono pojemność bagażnika i cenę. 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radnor napisał:

 

Gębą śmieje się przez całą jazdę testowa, fun factor 6/10. :biglol:

 

100 000USD, value 6/10 :D

 

No ale, przy każdym jego filmiku jak dochodzi do ocen to jest totalna paranoja ...

Edytowane przez LosioDriver
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 15:14, KPR napisał:

W końcu jest... SUBARU Forester w Terenwizji:)

 

 

Teraz warto porównać z autem o konstrukcji terenówki a nie SUV. Z reduktorem, a nie CVT, ze sztywnymi osiami, na ramie.

Auto testowane na tym samym terenie co Forester. Moja pierwsza uwaga - nareszcie auto przejeżdża tę fajną kałużę a nie jedzie brzegiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pianchi napisał:

Test: Subaru XV e-Boxer nie jest u nas popularny, bo klienci chcą mieć mydlone oczy

 

https://autokult.pl/38086,testu-subaru-xv-e-boxer-nie-jest-u-nas-popularny-bo-klienci-chca-miec-mydlone-oczy?c=336&src01=c801b

Bardzo sensownie napisany tekst. Żal, że nie ma 2,0 156KM bo w cenie, w której był to dziś byłby prawdziwy hit cenowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tsunetomo napisał:

Bardzo sensownie napisany tekst. Żal, że nie ma 2,0 156KM bo w cenie, w której był to dziś byłby prawdziwy hit cenowy. 

Też uważam że obiektywnie  napisane. Nadal nie rozumiem, dlaczego nie jest popularny, przecież jest to piękny samochód naprawdę na lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...