Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

• Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak się składa, że będąc przez kilka lat dziennikarzem motoryzacyjnym (Szanowna Dyrekcja nawet pamięta...), spieszę poinformować, że brudne samochody do testów zdarzały się KAŻDEMU importerowi. P

Wstyd. Można się przyczepić do języka nagrywającego i tez do manewru omijania poboczem (rozumiem pokusę, ale jak tak będziemy na wszystko reagować to zaraz będzie anarchia na drogach). Ale jazda w dwa

Posted Images

• 2 weeks later...
42 minuty temu, matros1 napisał:

Ile to kucy będzie miało? Miejmy nadzieję że u nas też będzie jakaś sensowna wersja silnikowa, z czasem do 100 km/h w okolicach chociaż 8 sekund. 

Moje skojarzenia, tylne światła jak Skoda Kodiaq. :-), profil jak Corrola. Pierwsza połowa auta wygląda jak naciągnięta, druga jak by im nagle zabrakło miejsca na kartce.

Te wybrzuszone nadkola to tylko psują. 

Jeśli będzie w Europie to pewnie max z 150 KM i znów wygląda na 300 KM. Ale pewnie fajne autko będzie. 

Średnio mi się to widzi ale to tylko koncept i pewnie jeszcze sporo się zmieni choć przód Levorga może nam pokazać jak będzie wyglądał przód WRX. Co do silników to pewnie u nas e-boxer wleci ewentualnie wolnossak.

13 godzin temu, matros1 napisał:

Wydaje mi sie ze buda jest juz do produkcji, bo jednak proporcje sa dalekie od "typowych prototypow Subaru". W sumie ciekawe kombi - przyzwyczaimy sie i badzie ladne - jak to z Subaru.

• Upvote 1
10 godzin temu, Eryk napisał:

Wydaje mi sie ze buda jest juz do produkcji, bo jednak proporcje sa dalekie od "typowych prototypow Subaru". W sumie ciekawe kombi - przyzwyczaimy sie i badzie ladne - jak to z Subaru.

Ladna …………….ta Toyota :) 

Mam mieszane uczucia, ale bardziej wygląda mi to na nieco dłuższego kompakta niż kombi. A do tego wygląda jak auto produkcyjne. Czyżby zwlekali z wpuszczeniem na rynek i nazwali to prototypem, żeby nikt ich nie męczył o datę wpuszczenia do produkcji? Czy jakiś fakap na ostatnią chwilę, który wymaga poprawy?

Edited by Czarne_Koronkowe
6 godzin temu, msi napisał:

Na premierze była mowa o nowym 1.8 turbo i mocach gdzieś do 300 KM, pewnie w Japonii.

W zależności od rynku nowy Levorg będzie dostępny w kilku wersjach różniących się charakterem. W planach są także topowe odmiany WRX oraz WRX STI.

https://autokult.pl/35307,tokyo-motor-show-2019-subaru-levorg-prototype-nowy-wyglad-i-silnik

Kolejne marzenie po OBK 2.4 to będzie Levorg 300 konny , a nie obraziłbym się jakby go do nas dali bo było by na co zamienić obecnego.