Jump to content

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wstyd. Można się przyczepić do języka nagrywającego i tez do manewru omijania poboczem (rozumiem pokusę, ale jak tak będziemy na wszystko reagować to zaraz będzie anarchia na drogach). Ale jazda w dwa

Posted Images

W najnowszym (nr 38 18/09/2017) AutoŚwiecie jest opis Pierwszej Jazdy nową Subaru Imprezą. Dostał 4,5 gwiazdki na 5 i bardzo pozytywne opinie co do prowadzenia oraz poziomu wyposażenia w standardzie (4x4 ;), CVT, EyeSight). Artykuł zatytułowany jest "Aż się prosi o więcej mocy" :)

Fajny filmik i opinia @Amstaff23

Ale GH mi się naprawdę podoba!

Co do mocy to naprawdę odrobina więcej by się przydało. Może nie 250-300 ale tak np 2.5 z OBK byłoby fajniej

• Like 1
23 godziny temu, MKK napisał:

Fajny filmik i opinia @Amstaff23

Ale GH mi się naprawdę podoba!

Co do mocy to naprawdę odrobina więcej by się przydało. Może nie 250-300 ale tak np 2.5 z OBK byłoby fajniej

Dzięki! :)

Ja byłem zakochany w wyglądzie poprzednich imprez, stąd pewnie moje odczucia co do lanosa. Co nie zmienia faktu, że i tak go uwielbiam :)

• Like 1

http://www.motofakty.pl/artykul/na-autopilocie-wprost-do-aresztu.html?utm_source=iFrame&utm_medium=Przekierowanie&utm_campaign=Iframe_przekierowanie

" Jak ustalili policjanci do uszkodzeń pojazdu doszło w momencie, gdy kierowca pojazdu ustawił autopilota - funkcję, która kontroluje tor jazdy, rozpoznaje drogę oraz pasy znajdujące się na jezdni. Coś jednak nie zadziałało tak jak powinno i Subaru wpadło do rowu. "

:biglol:

Domyślam się, że chodzi o Line assist (mam w Levorgu MY17), system działa na zasadzie wspomagania, bardziej ostrzeganie niż zastępowanie kierowcy.

Automat delikatnie koryguje ale nie jest to system do jazdy bez rąk na kierownicy.

Pewnie złodziej oczekiwał więcej.

Mam obawy związane z:

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22491941,znow-wielka-afera-motoryzacyjna-toyota-honda-mazda-subaru.html#Czolka3Img

Mam nadzieję, że Dyrekcja będzie sprawę monitorować i w razie konieczności (zastosowanie felernych materiałów w autach sprzedawanych w Polsce) podejmie odpowiednie kroki, a przynajmniej poinformuje których egzemplarzy to dotyczy. 

W dniu 9/24/2017 o 19:29, Amstaff23 napisał:

Jak się komuś nudzi, to wrzucam co ja robię, jak mi się nudzi ;)

Jak Ci się nie podoba, to oddaj komuś :P

Mój czarny lanos jest piękny. I już ;)

W dniu 6.10.2017 o 12:39, Fiji napisał:

Ciekawe czy byl Eyesight

Ciekawe czy poduchy wywaliły, bo jakoś nie widzę....

3 godziny temu, vonda napisał:

Mam obawy związane z:

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22491941,znow-wielka-afera-motoryzacyjna-toyota-honda-mazda-subaru.html#Czolka3Img

Mam nadzieję, że Dyrekcja będzie sprawę monitorować i w razie konieczności (zastosowanie felernych materiałów w autach sprzedawanych w Polsce) podejmie odpowiednie kroki, a przynajmniej poinformuje których egzemplarzy to dotyczy. 

Tak, na pewno SIP poinformuje czy Dreamlinery LOTu mają oszukane skrzydła ;-)