Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Na 1 miejscu XV z utratą wartości po 3 latach jedynie trochę ponad 30% :)

troche wiecej niz 10k pln/rok nie jest zle. Chociaz ogolnie patrzac na ceny uzywanych Subaryn to te auta bardzo mocno traca na wartosci np w porownaniu do aut marki Honda czy Toyota ale wogole mnie to nie dziwi. Auto wart jest tyle ile w stanie jest za niego dac  kupujacy :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe porównanie na caradvice.com.au: 2016 Volkswagen Passat Alltrack 2.0TDI v 2016 Subaru Outback 3.6R 

 

http://www.caradvice.com.au/430892/2016-volkswagen-passat-alltrack-2-0tdi-v-2016-subaru-outback-3-6r-comparison/

 

Australijczycy w konkluzji wybierają Outbacka jako zwycięzce testu. Również bardzo chwalą CVT, która tu walczy ze słynną DSG. Miłej lektury.

Edytowane przez plejadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie przeczytać test w którym coś może mieć lepiej ocenione wnętrze (jako całość) niż VAG. Dość krótko opisano napęd, mam rozumieć że nowy Haldex w codziennym życiu jest tak dobre jak SAWD?

 

Piękny wynik spalania Outbacka - po co downsizing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie 3.6 z 2.0 TDI wydaję się bezsensowne z naszego punktu widzenia, ale w Australii jest jak najbardziej trafne chociażby ze względu na cenę. Znacznie lepiej wyposażony Outback 3.6 jest o 800 $ tańszy od Passata. Jak pokazuje test spalania w australijskim stepie duży wolnossący benzynowy silnik zużywa raptem 2 litry benzyny więcej niż wysilony diselek.   9.1 litra benzyny do 7.1 ropy. W mieście różnica wzrasta do około 3 litrów. 

 

Nie dziwi mnie również, że na testujących lepsze wrażenie zrobił precyzyjniejszy układ kierowniczy i bardziej zwarte prowadzenie Passata na asfalcie. Pewnie ze względu na niższy o 4 cm prześwit i znacznie lepsze opony. Outback okazał się za to bardziej komfortowy i lepiej wyciszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie przeczytać test w którym coś może mieć lepiej ocenione wnętrze (jako całość) niż VAG. Dość krótko opisano napęd, mam rozumieć że nowy Haldex w codziennym życiu jest tak dobre jak SAWD?

 

Piękny wynik spalania Outbacka - po co downsizing :)

 

Gdzieś widziałem testy tego Alltrack'a i wchodziło, że napęd taki sobie (wyraźna zwłoka w załączeniu tyłu). Poprzedni model też miał niezłe spalanie jak na 3.6litra, CVT tylko poprawia wynik. 

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe porównanie na caradvice.com.au: 2016 Volkswagen Passat Alltrack 2.0TDI v 2016 Subaru Outback 3.6R 

 

http://www.caradvice.com.au/430892/2016-volkswagen-passat-alltrack-2-0tdi-v-2016-subaru-outback-3-6r-comparison/

 

Australijczycy w konkluzji wybierają Outbacka jako zwycięzce testu. Również bardzo chwalą CVT, która tu walczy ze słynną DSG. Miłej lektury.

 

Dobry artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wydanie Auto Motor i Sport z maja 2016 zawiera recenzję używanego Outbacka Diesel z 2009 r . Warto poczytać ;) ogólnie pozytywnie .

W tym samym piśmie Subaru Impreza STI (GD) jako auto z charakterem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...