Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscypliny to podjazd pod gore torem saneczkowym, slalom w sniegu oraz hill-climb na stoku narciarskim. Czapki z glow dla Subaraka za mozliwosci, a dla niemieckich dziennikarzy za powstrzymanie od nacjonalizmu samochodowego! :)

Jak przyjrzeć się lepiej wynikom to dwóch kategoriach wygrało Audi Q3 (podjazd stokiem oraz torem saneczkowym). Bo przecież nie będziemy porównywać wyników z włączonym kagańcem B):excl: Tak czy inaczej zarówno Subaru jak i Audi to ścisła czołówka w kategorii napędu ... co wiadomo nie od dzisiaj.

To sie nie zgadza :) forek wygrał slalom i tor saneczkowy, audi za to wyjechało na szczyt stoku narciarskiego :)

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, zwłaszcza wytłuszczoną część B):idea: Najlepsze bezwzględne wyniki wiele pojazdów osiągało bez ESP lub innych systemów kontroli trakcji.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupione i przeczytane. Fajna prezentacja auta. Co do dostępności na rynku EU poczekajmy na świeże informacje ze sprawdzonego żrodła.

Poza tym w tekście są nieścisłości np.: 'W nowym aucie zastosowano ponadto elektryczny hamulec ręczny' :huh:;)

W nowym 'Motorze' porównanie SUVów, wśród nich nowy Forek SBD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym Motorze,artykul o dizlach z 4x4 konczy sie przy opisie Forestera tymi slowami: '' nie ma mocnych na Subaru''. Ostatecznie auto zajmuje 2 miejsce.Dizel opisany w superlatywach samych,auto calkiem dobrze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez Japończyk-Mazda CX-5....

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

..a w kolejnym Auto Swiecie,bedzie artykul o XV ze 150 konnym boxerem.....

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvnturbo....iecy,85223.html nie wiem czy było, bo troche stare, ale wczoraj na TVN Turbo ogladałem Zakup Kontrolowany i chyba wymyślili nowy silnik w Foresterze :-)

Kilka odcinków było już zakupu kontrolowanego z subaru , raz legacy kilka razu impreza i forester . Większość odcinków jest na chomikuj.pl

Edytowane przez tomi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...