Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

no własnie, a jak pytam co robileś.....to sie czerwony rooobi

 

jest na to lekarstwo..na "L" jakoś.. :lol:

 

p.s. sorry nie mogłam sie powstrzymać 8)

 

No ja na widok ładnej Subarynki też się nie moge powstrzymać... Nie tylko w łazience... No, wiecie - kręcą mnie te auta!!! :lol::lol::lol: ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://auto.gazeta.pl/auto/1,62385,2677885.html

 

KOMENTARZ : Cenowa sensacja - Subaru Impreza potaniał o 40 300 zł! To równowartość nieźle wyposażonej pięciodrzwiowej Fiesty. A jeszcze zostałoby na niezły rower. Zmniejszenie cła azjatyckich modeli zadziałało także w przypadku Mazdy i Hyundaia. Tyle że nie tak wyraźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomyśleć, aż tyle ludzi kupiło to "marne wozidło" he he, a myślał człowiek, że jest taki samotny i wyjątkowy. Jednocześnie informuję że w moim wozidle na razie nic nie stuka w zawieszeniu, nie przygasa nigdy i nawet na Pb95 orlen, audio choć zrobione z papieru toaletowego marnej jakości gra i nawet na +32 odróżniam wiadomości od muzyki kantry, mulasty to ślimak ale inne ślimaki nawet mnie specjalnie masowo nie wyprzedzają, alarm jeszcze działa, tarcze jakoś też sie na razie nie pokrzywiły (to mnie nieco zaczyna dziwić). Postawię więc tu nieśmiały wniosek, że może nie jest to taki zły samochód jak wynika z czytania tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomyśleć, aż tyle ludzi kupiło to "marne wozidło" he he, a myślał człowiek, że jest taki samotny i wyjątkowy. Jednocześnie informuję że w moim wozidle na razie nic nie stuka w zawieszeniu, nie przygasa nigdy i nawet na Pb95 orlen, audio choć zrobione z papieru toaletowego marnej jakości gra i nawet na +32 odróżniam wiadomości od muzyki kantry, mulasty to ślimak ale inne ślimaki nawet mnie specjalnie masowo nie wyprzedzają, alarm jeszcze działa, tarcze jakoś też sie na razie nie pokrzywiły (to mnie nieco zaczyna dziwić). Postawię więc tu nieśmiały wniosek, że może nie jest to taki zły samochód jak wynika z czytania tego forum.

 

Hmmm... Mam identyczne odczucia.. (oprócz sprzętu audio ;) )

 

No cóż, może niektórzy są po prostu melancholikami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audio choć zrobione z papieru toaletowego marnej jakości gra i nawet na +32 odróżniam wiadomości od muzyki kantry,

Hmmm... Mam identyczne odczucia.. (oprócz sprzętu audio ;) )

 

No cóż, może niektórzy są po prostu melancholikami :mrgreen:

Znaczy się nie odróżniasz wiadomości od kantry? no to ciężko, nie wiem czy wzmacniacz i subbufer coś pomoże :mrgreen: duże pozdro

PS. fajnie się jeszcze wyprzedza pod górkę i próbuje nie przekroczyć 4 tys obrotów - to może każdego wyleczyć z melancholi- no i czas wtedy płynie szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. fajnie się jeszcze wyprzedza pod górkę i próbuje nie przekroczyć 4 tys obrotów - to może każdego wyleczyć z melancholi- no i czas wtedy płynie szybciej

 

Nie tylko pod górkę... Już parę razy miałem takie doświadczenie - zupełnie wtedy nie potrzeba podgrzewania siedzeń - i tak się świeczka pod dupą zapala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos odpisze w komentarzach na wysokich obrotach temu pacanowi w komentarzach, ze Subaru nie ma "pokaznej kolekcji swoich autek z fabrycznymi instalacjami gazowymi" :wink: http://auto.gazeta.pl/wysokieobroty/72,49502,2688500.html?v=3&a=23541214#opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem teki tępy, że wyższej logiki tych wypowiedzi nie pojołem, ale na pewno miał rację :lol: (przynajmniej on był o tym święcie przekonany). Chyba ogólnie chodziło o to, że przecież on tak uważa, to tak musi być, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem teki tępy, że wyższej logiki tych wypowiedzi nie pojołem, ale na pewno miał rację :lol: (przynajmniej on był o tym święcie przekonany). Chyba ogólnie chodziło o to, że przecież on tak uważa, to tak musi być, nie?

 

a ja powołam się na super tekst chyba z filmu pod tytułem: Seksmisja: Zostaw, tamtego świata nie da się już uratować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z ciekawostek: w czerwcowym numerze Playboya jest Forester turbo, niestety nie na rozkładówce, a przy sesji dotyczącej mody, ale jest! Siedzi w im jedna pania, ale ubrana w żakiet i trzech panów... :( Nic o nim nie piszą, tylko dziękują SIPowi za wypożyczenie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...