Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Anglicy to w ogóle dziwolągi - patrz Top Gear :D

 

..... a propos Top Gear, w najnowszym (dostępnym w empiku) magazynie o tym samym tytule :roll: jest porównanie 3 x kombi: peugeot 607, legacy 2.5 i vauxhall vectra caravan, .... kto wygrywa :?: 8) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadło mi w ręce papierowe wydanie Wysokichobrotów :!:

Panowie i Panie dziękują za poświęcenie i wytrwałą współprace :!:

Osiągnęliśmy sukces :!: W sondażu Subaru Legacy nr 1 :!: :!: :!:

 

Jako skromna i bezinteresowna osoba, pragnę przypomnieć szanownej Dyrekcji, że to z mojej małej inicjatywy udało się osiągnąć taki wynik w tak wysoko nakładowym piśmie. Cała akcja była bezinteresowna i miał na celu pokazać jaką siłą jest forum Subaru.

 

P.s. Jak byście się zastanawiali nad małym podarkiem to przypomina ze za 7287 Km mam przegląd na 100.000 Km i nowe świece by stykły. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Graza, ty sie normalnie jako ta zona ciesz, ze pisma czyta samochodowe, a nie jezdzi co weekend na polowania, na hel plywac na desce, albo na kursokonferencje. Ja na Twoim miejscu to bym natychmiast mu zaprenumerowal kilka pism moto, zeby wdziecznosc jego byla jeszcze wieksza. Co do tytulow to zapytaj kolegow. Jest kilka Angelskich i Niemieckich pisemek. Szwedzkich nie plecam w celach czytelnictwa toaletowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...