Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzi w im jedna pania, ale ubrana w żakiet i trzech panów...

 

Kiedyś kobiety nosiły norki i szynszyle, a teraz ubierają się w panów... Na żakiet w dodatku! Ech, te dzisiejsze czasy... :twisted: :wink:

 

bo one są z OŚK'i znaczy z Organizacji Środowisk Kobiecych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza reklama Subaru?

W dzisiejszych Wysokich Obrotach jest reklama Legacy kombi 2,0 chyba na 2/3 strony!

Jest to pierwsza reklama Subaru w Polsce jaką moje oczy widziały................

Chyba czasy się zmieniają.

 

PS. Ta biedna Pani na tej fotce obok Subarka chyba jest w ciąży?

Który to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="OGS"]Dajcie krzysiomowi juz spokoj :wink: O wszystko sie go czepiacie, a skoro sie nie zrazil do forum tzn, ze nadal chce prowadzic daleko idace polemiki :wink:

A Tobie o co chodzi? Jakoś nie kumam?

K.

 

No i chciał OGS dobrze, a patrzcie co wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A w jeszcze nowszym WRC jest artykuł: "Czy stać Cię na Subaru" dot. utrzymania WRXa.

 

P.S. Śmiesznie się zaczyna: "Aby zostać kierowcą Subaru Impreza, wystarczy spełnić trzy proste warunki: mieć fioła na punkcie rajdów, nieco ponad 100zł na koncie i wyrozumiałą żonę." Jakoś mojej mamie się udało nie spełniając nigdy, żadnego z tych warunków... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking producentów wg.ilości usterek w nowych samochodach.

Sporządzony w USA.

Pytano 51tys użytkowników rok 2004.

Subaru niestety nie błyszczy.

 

A ja wcale bym się nie opierał na tym rankingu jest jeszcze kwestia znaczenia tych usterek: znam gościa, ktory kupił corolle 4-D-4 i zamiast 170KM miał 100 :shock:

Co więcej żeby dostać nowe auto musiał się sądzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się zaczyna: "Aby zostać kierowcą Subaru Impreza, wystarczy spełnić trzy proste warunki: mieć fioła na punkcie rajdów, nieco ponad 100zł na koncie i wyrozumiałą żonę." Jakoś mojej mamie się udało nie spełniając nigdy, żadnego z tych warunków...

 

Już idę kupować!!!!!!

 

(Chyba, że chodzi o 100k złotych :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Chyba, że chodzi o 100k złotych :>)
Napisałem nigdy i żadnego. Chyba, że piszesz teraz o sobie. Bo prawde mówiąc nie wiem na 100% o co Tobie chodziło.

 

Witek, skup się 8) . Prawdę mówiąc nie wierzę, że nigdy nie udało Ci się spełnić tego warunku :mrgreen: ... bo napisałeś, że na Subaru wystarczy 100 złotych, zamiast 100 tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, akurat mnie się nie udało. Ale faktycznie mojej mamie tak... :oops: k... głupie k... jedno głupie k... i by całego problemu nie było, ale za to śmiesznie wyszło. :D i tysz jest piknie :D

 

Wszystkim, którzy nie snią o potędze złotego wyjaśniam, że tam miało być 100k zł lub 100 tys. zł.

Przepraszam za zamieszanie mój błąd. nie wiem jakim cudem nie zauważyłem go i to dwa razy :!: :oops::oops: Ale z drugiej strony upał+poddasze=piekarnik+mózgozapiekanka

:wink:

 

Przemeq, wielkie dzięki za klarowne wyjaśnienie problemu i powstrzymanie się przed docinkami.

 

owoc myślałem, że WRC będziesz kupował, ale jak byś szukał Imprezy to widziałem ostatnio taką za 100 zł. Nawet światła się jej paliły podczas jazdy, tylko pamiętaj co mówią kobiety, wielkość nie ma znaczenia :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc myślałem, że WRC będziesz kupował, ale jak byś szukał Imprezy to widziałem ostatnio taką za 100 zł. Nawet światła się jej paliły podczas jazdy, tylko pamiętaj co mówią kobiety, wielkość nie ma znaczenia ;):mrgreen:

 

Ja podczas jazdy muszę czuć zapach palonej gumy, a taka impreza mi tego nie da ;)

 

 

@ Przemeq: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...