Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałkowym numerze "Auto Świat" jest test czterech kompaktów w tym Subaru Impreza E-Boxer.

Niestety cena i osiągi nie pozwoliły mu wbić się na podium w tym porównaniu.:(

Ja natomiast czytając te testy nowych modeli Subaru z napędem hybrydowym odnoszę wrażenie, że użytkownicy którzy kupili ostatnie "Plejady" z dwulitrowym silnikiem benzynowym (wolnossące i turbo) w normalnych cenach zrobili dobry "interes".

Test pewnie w przyszłym tygodniu będzie dostępny online.;)

WIN_20200903_07_42_18_Pro.jpg

Edytowane przez Michał W.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Michał W. napisał:

Ja natomiast czytając te testy nowych modeli Subaru z napędem hybrydowym odnoszę wrażenie, że użytkownicy którzy kupili ostatnie "Plejady" z dwulitrowym silnikiem benzynowym (wolnossące i turbo) w normalnych cenach zrobili dobry "interes".

Test pewnie w przyszłym tygodniu będzie dostępny online.;)

 

Sytuacja na rynku jest obecnie bardzo niestabilna i niepewna, więc sensownym, dla mniejszych producentów posunięciem jest przeczekanie do momentu aż będzie wiadomo, w którą stronę spalinowa motoryzacja zmierza.  

 

Rozwój kosztuje i historia Subaru z dieslem pokazuje, że rynek Europejski nie jest niestety wart zbyt dużego zaangażowania i poddawania się jego wymaganiom. Romansik z Toyotą ma pomóc ale zobaczymy co będzie. 

 

Na innych rynkach Subaru bije rekordy sprzedaży, ciężko nadążyć  z produkcją, więc jak mają nam poświęcić czas i pieniądze skoro ciągle jako Europa rzucamy im kłody pod koła. 

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Filipiny miały jako pierwsze dostać Ascenta poza USA, a chyba szykuje się niespodzianka, bo Izrael jak widać jest gotowy. Dziwne, że wzięli nazwę Evoltis, która miała być zarezerwowana dla nowego elektryka. Izrael to też takie same wymagania homologacyjne jak w EU, więc ciekawe czy Ascent będzie miał tylne przeciwmgielne, asymetryczne światła i układ zmywania reflektorów. Niestety, przez podatki, ceny aut w Izraelu to kosmos:

https://subaru.co.il/EVOLTIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd. Można się przyczepić do języka nagrywającego i tez do manewru omijania poboczem (rozumiem pokusę, ale jak tak będziemy na wszystko reagować to zaraz będzie anarchia na drogach). Ale jazda w dwa forki, blokująca oba pasy, podczas gdy do suwaka zostało tyle miejsca... :rolleyes: wstyd i hańba. Punkt widzenia nie ma tu nic do rzeczy, przepisy mówią bardzo wyraźnie, ze jest to niedozwolone.

 

 

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, chojny napisał:

Tak, z forum. Chyba nawet opisywał sytuacje ze swojego punktu widzenia. 

próbowałem znaleźć, w chamie na drodze nie ma, w offtopie czy nielegalu nie znalazłem, ale może nie umiem szukać, mamy jakiś link? Też bym chciał poznać punkt widzenia szeryfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zauważyłem to ten biały Forek jest w dieslu i być może się zepsuł i turlał do serwisu ;) a tak na poważnie to z urzędu powinno być pozwolenie aby takiemu szeryfowi można było bez konsekwencji zapalić na szczenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, 1uq napisał:

próbowałem znaleźć, w chamie na drodze nie ma, w offtopie czy nielegalu nie znalazłem, ale może nie umiem szukać, mamy jakiś link? Też bym chciał poznać punkt widzenia szeryfa

Też szukałem i nic nie znalazłem.

 

 

14 minut temu, Kukson napisał:

 a tak na poważnie to z urzędu powinno być pozwolenie aby takiemu szeryfowi można było bez konsekwencji zapalić na szczenę.

To lekka przesada ;)

 

Na Autoblogu sugerują by zabierać takim mistrzom prawko i ja jestem za.

https://spidersweb.pl/autoblog/jazda-na-suwak-2020-przepisy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michał W. napisał:

Na Autoblogu sugerują by zabierać takim mistrzom prawko i ja jestem za.

za wiele rzeczy powinni zabierać, np wyprzedzanie na pasach, za to liść i dopiero zabranie.

kiedyś naprawdę próbowałem zrozumieć jaki jest sens szeryfowania.. nie wiem, naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie. Dlatego chciałem poznać stronę tego właśnie szeryfa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...