Skocz do zawartości

Europeizacja amerykanskiej Tribeki (MY2008)


bartek101a

Rekomendowane odpowiedzi

bartek101a, witam na forum. Zapraszam do przywitania sie w odpowiednim topiku :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

 

Co do zmian - to najczesciej pojawia sie kwestia reflektorow symetryczne :arrow: asymetryczne.

 

a tutaj byl ostatnio topik dotyczacy OBK 2005 US :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=115105

 

pozadrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...
czyli ze kupujesz euro-Tribeke?

TAK :D

 

wersja TE koniecznie przed obrzydliwym liftem chyba, że będze jakaś mega okazja chociaż bardzo nie chce 3,6l

 

czyli pełna wersja, czarna lub ciemnoniebieska z jasnym wnętrzem, z nawi itp. Chyba w modelu 2007 było DVD. W DE jest sporo ciekawych ofert w cenie znacznie lepszej niż PL

Przebieg nie ma dla mnie specjalnego znaczania, jak będz eproblem z silnikem, zrobię u carfita chociaż pewnie nie będzie po jaki jeleń miałby pałować tribekę która robi prawie 10s do 100km/h

Jak się poajawi jakaś perełka w PL to też kupię. Decyzja zapadła. Od dawno była niezgoda czy forester czy scudo. Scudo bo ma miejsce dla 8 osób, forester bo bezawaryjny solidny młot. Gdześ wyczytałem przypadkowo, aby jakiś człowek zainteresowany subaru rozważył tribecę. Sam rozważyłem, mam katalogi na rok 2007 i dowiedziałem się, że są 7 osobowe. Czasem potrzebuję przewieźć i dzieci i dziadków. Mocy nie potrzebuje, ma to być solidne wygodne auto. Pooglądaliśmy i padło - tribeca. Z pewnością założę LPG ale nigdy nie kupię takiej po lpg lub z lpg. Sam świadomie to wybiorę, i będę patrzył na ręce przy instalacji o ile sam co mogę nie zrobię wcześniej (widziałem druty latające po aucie, pod autem itp nie dam zespuć)

 

jak na razie dla mnie jedyna wadą to 18" koła. Pewnie da się założyć 17" na zimę. Do reszty nie mam uwag. Gdyby był manual to pewnie bym to wybrał ale to ma być leniwe auto, leniwie obsługiwane i leniwie jeżdżone wiec automat jak znalazł.

 

nie wiem czy w my07 była np kamera cofania, ale mocno nie chce nowej budy, oraz 3,6l

 

w sumie, z tą Tribecą to Twoja zasługa :D Kiedyś wiedziałem, że tylko coś takiego istnieje ale nie było to auto wkręgu moich zainteresowań,

 

Co do cen, to typwa cena to ok 52k

często zdarzają się 45-48

w DE oscyluje to 39-45k.

 

Jeżeli była by super wersja, z pewnym przebiegiem i nienaganną udokumentowaną historią to spokojnie mógłbym wydać nieco więcej aby mieć tą pewność ale generalnie nastawiam się na 4xpln

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby rozwiec wszystkie Twoje watpliwosci:

 

- tak, R-17 pasuja (np. te od STI albo jakies inne, na szczescie z 5x114.3 jest spooory wybor)

- tak, jest kamerka cofania i navi (poza podstawowa wersja, ale golasa pewnie i tak nie kupisz)

 

jezeli szukasz 7-miejscowej, to jednak 3.6 w tym przypadku jest lepsza, bo ma poprawiony dostep na trzeci rzad siedzen oraz tylne szybki sa wieksze, wiec dzieciakom bedzie fajniej sie siedzialo :)

 

u nas tez trafiaja sie fajne Beki... dwa lata temu ja swoja wyrwalem jako 4,5 letnia z przebiegiem zaledwie 28 tys. km od pierwszych wlascicieli (trzecie auto w rodzinie)

teraz ceny bardzo spadly, wiec warto polowac na perelke ;)

 

moja rada - szukaj wersji z jasna tapicerka, zuplenie inaczej sie czlowiek czuje (owszem, jest mniej praktyczna, ale czarna jest zbyt ponura i nie oddaje w pelni klimatu wnetrza Tribeki, imho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada - szukaj wersji z jasna tapicerka, zuplenie inaczej sie czlowiek czuje

wiem, mam czarne stilo z jasna skórą i szkalnym dachem. Zupełnie inaczej się się siedzi niż w podobnym aucie.

 

szkoda, że japońcy nie pomyśleli i do jasnej skóry dają jasne pasy. We fiacie są normalnie czarne więc nie widać tych brzydkich przybrudzeń, Wg mnie jasna skora jest praktyczna, tzn we fiacie nie mam z nią żadnych problemów ale jest znacznie wyższej jakości niż ta w foresterze.

 

co do felg to dobrze wiedzieć. Rozumem, że tribeca ma dojazdówkę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011-Subaru-Tribeca-SUV-interior1.jpg

 

10TRI_PP_interior_Gallery.jpg

 

ma dojazdowke pod tylbym zwisem, ale tam ludzie montuja zbiornik LPG najczesciej :mrgreen:

 

jasne pasy tez mnie wkurzaja... tak samo jak jasny bagaznik (nowsze USDM'y maja przynajmniej ciemny bagaznik, pewnie uwzglednili zyczenia klientow)

 

9dc180820a0d028a0104a6817c691983.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do właśnie dachu i jasnej tapicerki, to jedyna forka jaką znalazłem, ale wiem co masz na myśli. Tribeca przy stilo akurat ma "lufcik" :D

 

Pozdrawiam

 

aha, stilo jest tak dobre, że go szkoda sprzedać więc oddaje rodzicom.

pozdrawiam

post-3100-0-80382900-1386231804_thumb.png

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do właśnie dachu i jasnej tapicerki, to jedyna forka jaką znalazłem, ale wiem co masz na myśli. Tribeca przy stilo akurat ma "lufcik" :D

 

Pozdrawiam

nawet przy Forku ma lufcik :)

w XT bylo fajne okno dachowe, brakuje mi tego w Bece (z innej strony, Forkowe duze szybry sa znane z tego, ze z biegiem czasu zaczynaja zacinac sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...