Skocz do zawartości

Ulez - 19 stycznia z Wrooblem


Jabar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko to ma większe minusy niż plusy (dla organizatora),bo nigdy nie wiadomo jaka będzie ostateczna ekipa (przykładem jest ALSDS).Gdy zakładamy dzień wcześniej,że nasze koszta to 200zł/os a w ostatniej chwili odpadnie 2 osoby,to wszyscy musimy pokryć koszty z własnej kieszeni (za przykład biorę np TJS czyli wynajęcie toru na cały dzień).Pieniądze tak czy siak trzeba zapłacić więc co to za różnica,czy zrobię to tydzień wcześniej czy w dniu imprezy ? Jeśli zrobię to wcześniej,to jest pewność dla wszystkich w niej startujących,że nie będą musieli dokładać się do interesu.To ma również plus dla tych z listy rezerwowej,bo jeśli ja wcześniej wpłacę pieniądze a niestety coś mi w ostatniej chwili wypadnie,to wtedy na mojej głowie będzie,żeby szybko odstąpić miejsce osobie z listy i jest problem z głowy.To moje zdanie odnośnie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że powinniśmy wpłacać zaliczki. Tak jak napisałem wcześniej nie byłem nigdy w Ułężu i nie wiem jaka ilość samochodów

gwarantuje dobrą i sensowną zabawę :roll: Niech to będzie 15-20 (powtarzam za kimś kto wcześniej to napisał).

Mamy jakąś tam listę do tej pory (dosyć sporą) i te pierwsze 15-20 osób powinno wpłacić zaliczki najpóźniej na np. 2 tygodnie wcześniej - albo na konto Wróbla,

albo ogłaszającego daną imprezę (w tym przypadku Jabar).

Jeżeli zaliczki (proponuję 50%) brak to znaczy, że miejsce jest wolne a 2 tygodnie na pewno pozwoli na znalezienie kolejnych chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie działa, w przypadku gdy wszyscy dobrze się znają i nawet jak ktoś nie przyjedzie to później odda (Wróblowi lub komuś kto za niego założył)
mialem wlasnie nadzieje na takie rozwiazanie :)

 

no ale sie narobilo :)

 

Jesli bardzo tego chcecie to moge podac nr konta i poczekamy do konca tygodnia na to kto wplaci z pierwszej 20-tki ten jedzie, a po niedzieli beda mieli szanse ludzie z poza pierwszej 20-tki - jesli zostanie miejsce - OK?

 

 

ufacie mi?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram, zaliczki powinny byc standardem na takich imprezach. Vert moze pewnie cos na temat frekwencji w porównaniu do list chetnych powiedziec. Jak ktos jest zdecydowany to 50 % lub całość na konto i po kłopocie, jak nie dojedzie to lepiej dla innych :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jabar

2. Berlin

3.Waszka (info czy na 100% w ciągu tygodnia - do wymiany sprzęgło i poducha pod skrzynią)

4. Blue76

5. m.wrc

6. mati

7. buni

8. carfit

9. Bart

10. JurekP

11. Maly5150

12 Tomo (evo.org.pl)

13. frytek69 (evo.org.pl)

14. Zeb (ocp)

15. greszczyn (ocp) - nie wie czy bedzie rodzic

16. beben

17. Rafał

18. Gazik 50%

19. pilachgt (evo.org.pl)

20. shodan (evo.org.pl)

21.vert (PPZM) saxo

22. michalek

23. maciek S3

24. prosiaq

25. koval

26. wojczek?

27. szubaru

28.AdamekA7

29. Ken Taczdis

 

Gosc Specjalny :mrgreen:

 

Znając życie 2/3 nie będzie mogło (co okaze sie w ostatniej chwili :wink: ) więc się dopisuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jabar

2. Berlin

3.Waszka (info czy na 100% w ciągu tygodnia - do wymiany sprzęgło i poducha pod skrzynią)

4. Blue76

5. m.wrc

6. mati

7. buni

8. carfit

9. Bart

10. JurekP

11. Maly5150

12 Tomo (evo.org.pl)

13. frytek69 (evo.org.pl)

14. Zeb (ocp)

15. greszczyn (ocp) - nie wie czy bedzie rodzic

16. beben

17. Rafał

18. Gazik 50%

19. pilachgt (evo.org.pl)

20. shodan (evo.org.pl)

21.vert (PPZM) saxo

22. michalek

23. maciek S3

24. prosiaq

25. koval

26. wojczek (dzieki koval) pertraktacje trwaja

27. szubaru

28.AdamekA7

29. Ken Taczdis

 

Gosc Specjalny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 19 stycznia jest jeszcze troche czasu.mysle ze wrobel powinien sie wlaczyc w temat i sam troche tu sie poudzielac.

 

teraz jest prawie 30 chetnych.wrobel zalatwi ludzi i OSy tak co by sie 30 osob wyjezdzilo.

19 przyjedzie polowa ludzi bo tak jest zawsze i bedzie kicha bo kto ma placic za dodatkowych ludzi i organizacje.

wrobel niestety nie wiem dlaczego nie udziela i nie chce udzielac sie na forum...a gdzie mowa dopiero o jego koncie etc...

 

mysle ze sami musimy pilnowac swoich zobowiazan.

rozumiem ze czasam ktos w ostatniej chwili odpada.ale niestety sie zdarza ze polowy osob zdeklarowanych nie ma.

tak wiec apeluje o uzgadnianie terminow z zonami,kochankami,dziecmi oraz mechanikami w celu nie sprawiania problemu wroblowi oraz kolegom kierowcom jak i pomocnikom wrobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wplacanie zaliczek do piatku 4 stycznia osob znajdujacych sie w pierwszej 20-tce na liscie (aby dac im pierwszenstwo). Kwota 100pln powinna byc ok. W poniedzialek zrobimy review i obgadam z Wrooblem jak on widzi mozliwosc (i sens) organizowania wiekszej imprezy. Przypominam ze mowa jest caly czas o terminie 19 stycznia (pozostale do uzgodnienia z Wrooblem)

 

bede aktualizowal na biezaco informacje o tym kto wplacil poprzez wyróżnienie danej osoby.

 

osoby z pierwszej 20-tki to:

1.Jabar

2. Berlin

3.Waszka (info czy na 100% w ciągu tygodnia - do wymiany sprzęgło i poducha pod skrzynią)

4. Blue76

5. m.wrc

6. mati

7. buni

8. carfit

9. Bart

10. JurekP

11. Maly5150

12 Tomo (evo.org.pl)

13. frytek69 (evo.org.pl)

14. Zeb (ocp)

15. greszczyn (ocp) - nie wie czy bedzie rodzic

16. beben

17. Rafał

18. Gazik 50%

19. pilachgt (evo.org.pl)

20. shodan (evo.org.pl)

oraz gosc specjalny :mrgreen:

 

nr konta:

93 1140 2017 0000 4102 0562 3279

mariusz jajesniak

 

w tytule wplaty prosze podac "nick - ulez 19.01.2008"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wplacanie zaliczek do piatku 4 stycznia osob znajdujacych sie w pierwszej 20-tce na liscie (aby dac im pierwszenstwo). Kwota 100pln powinna byc ok. W poniedzialek zrobimy review i obgadam z Wrooblem jak on widzi mozliwosc (i sens) organizowania wiekszej imprezy. Przypominam ze mowa jest caly czas o terminie 19 stycznia (pozostale do uzgodnienia z Wrooblem)

 

No to ja tak jak pisałem:

Ja jabar określe się do 15 czy jade czy nie, bo nie wiem jak będę wyglądać po zdjęciu szwów i opatrunków. Mam nadzieje że w 4 dni przed to jest ok

 

Do 4 to napewno nie będę wiedział co i jak bo poprostu nawet ruszać się nie moge za bardzo a co dopiero autem jechać, więc niech ktoś tam za mnie wpłaci i sobie jedzie z wami. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznosciowo:

 

Wszyscy chetni do pojezdzenia po sliskim lub przyczepnym proszeni sa o niezwloczne dopisanie sie do listy :mrgreen:

 

Impreza odbedzie sie 19 stycznia w sobote w standardowych godzinach tj 9-15ta - oczywiscie na lotnisku w ulezu.

Co najwazniejsze prosba o powazne potraktowanie sprawy bo impreza odbedzie sie bez wzgledu na to czy bedzie snieg czy tez nie :) Warunkowe deklaracje udzialu nie beda brane pod uwage.

Koszt ok. 200 pln na glowe (przy 10 autach). Znajac Piotrka Wroblewskiego trasa bedzie ciekawa :mrgreen:

 

1. Jabar

2. Berlin

3.

 

Cześć. Też grzecznościowo, Jabar, jeśli umieściłeś taką informacje na FORUM, to powinieneś też określić pewne zasady zapisywania się i uczestnictwa, czyli maksymalną ilość osób oraz ostateczny termin potwierdzenia przyjazdu pod rygorem automatycznego wykreślenia; po potwierdzeniu uczestnik ma obowiązek przyjechać pod rygorem ostracyzmu towarzyskiego (chyba, że ktoś ma faktycznie losowy przypadek i go wyjasni i logicznie uzasadni). Należało podać jasno koszta całej imprezy na 2000 PLN podzieloną na ilość uczestników, którzy dotrą faktycznie. Przy qumpelskiej pojeżdżawce po kosztach przedpłaty są bez sensu, bo osoby znajome dają słowo honoru i jest OK, osoby nieznajome mogą się obawiać wysyłki kasy itp. Pozostaje delikatna kwestia formalna zbierania zaliczek (ustawy podatkowe oraz o działalnosci gospodarczej, odpowiedzialność cywilna itp), ale o tym nie bede sie rozpisywał. Uzasadnione jest utworzenie 2 list: podstawowej i rezerwowej oraz automatyzm przenoszenia międzylistowego w przypadku rezygnacji. Bo tak, to utworzył się Hyde Park oraz wyważanie otwartych drzwi, co powoduje ośmieszenie bardzo zacnej inicjatywy koleżenskiego upalania pokosztowego. Tyle na podstawie moich doświadczeń, jako dający ogłoszenie o wszystkim decydujesz (w konsultacji z Piotrem) i za wszystko HONOROWO odpowiadasz Ty. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 11:28 am ]

Wrobel nie chce podac swojego nr konta :

 

i wie, co robi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można po prostu tak: nie wpłacasz zaliczki lecz ręczysz HONOREM, że będziesz. Jeżeli nie przyjedziesz i nikt nie znajdzie się na Twoje miejsce, wpłacasz mimo wszystko kwotę pokrywającą uczestnictwo. Jeżeli nie zapłacisz, raczej nie będziesz mile widziany na kolejnych imprezach.

 

Pasuje wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na tym forum zawsze cos musi byc "nie tak" :(

 

Na poczatku mialo to byc ogloszenie grzecznosciowe i standardowa cena czyli 2k do podzialu na uczestnikow ktorych liczba byla od poczatku jasno okreslona (10 do 15 osob). Poniewaz zebralo sie wiecej chetnych, pojawila sie inicjatywa zrobienia zbiorki zaliczki. Ze swojej strony nie widze problemu (podatkowego i honorowego) aby zebrac te zaliczki i odpowiadac swoja glowa i reputacja na tym Forum.

 

Piotr nie byl za opcja zaliczek - ale jesli pojawila sie tutaj na forum taka propozycja - to nie widze problemu aby jedna osoba zaplacila mu czesc , a uczestnicy doplacili do pelnej kwoty juz na lotnisku.

 

Dla mnie z zaliczkami czy bez sprawa jest prosta - ja jade 19tego do Uleza i jedyne co mnie moze powstrzymac to uszkodzenie auta lub choroba odbierajaca sprawnosc ruchowa :mrgreen:

 

 

ps.Rallymen, nie widze Cie na liscie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na tym forum zawsze cos musi byc "nie tak" :(

 

Na poczatku mialo to byc ogloszenie grzecznosciowe i standardowa cena czyli 2k do podzialu na uczestnikow ktorych liczba byla od poczatku jasno okreslona (10 do 15 osob). Poniewaz zebralo sie wiecej chetnych, pojawila sie inicjatywa zrobienia zbiorki zaliczki. Ze swojej strony nie widze problemu (podatkowego i honorowego) aby zebrac te zaliczki i odpowiadac swoja glowa i reputacja na tym Forum.

 

Piotr nie byl za opcja zaliczek - ale jesli pojawila sie tutaj na forum taka propozycja - to nie widze problemu aby jedna osoba zaplacila mu czesc , a uczestnicy doplacili do pelnej kwoty juz na lotnisku.

 

Dla mnie z zaliczkami czy bez sprawa jest prosta - ja jade 19tego do Uleza i jedyne co mnie moze powstrzymac to uszkodzenie auta lub choroba odbierajaca sprawnosc ruchowa :mrgreen:

 

 

ps.Rallymen, nie widze Cie na liscie :twisted:

 

Jabar zaliczka poszła na podane przez Ciebie konto.

Będziemy w kontakcie w sprawie wspólnego dojazdu do Ułęża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar zaliczka poszła na podane przez Ciebie konto.
sprawdze jutro rano (niech sie przeksieguja), a jak juz bede mial duuuuzo to uciekam do kraju z ktorym nie ma Polska podpisanej umowy o ekstradycji :mrgreen:

 

a tak serio robimy dwojaki sposob platnosci :) albo stowa przelewem albo HONOR (co nie oznacza ze osoby ktore wplaca stowe nie maja honoru :mrgreen: )

czyli mamy co nastepuje:

1.Jabar - kasa jest na koncie :)

2. Berlin - kasa jest

3.Waszka (info czy na 100% w ciągu tygodnia - do wymiany sprzęgło i poducha pod skrzynią)

4. Blue76

5. m.wrc

6. mati

7. buni

8. carfit

9. Bart - honor

10. JurekP

11. Maly5150

12 Tomo (evo.org.pl)

13. frytek69 (evo.org.pl)

14. Zeb (ocp)

15. greszczyn (ocp) - nie wie czy bedzie rodzic

16. beben

17. Rafał

18. Gazik 50%

19. pilachgt (evo.org.pl)

20. shodan (evo.org.pl)

oraz gosc specjalny

 

prosba aby kazdy potwierdzil jeszcze raz - nie chcialbym aby moja interpretacja okazala sie nadinterpretacja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...