Skocz do zawartości

Outback 2005 - jak odamerykanizowac?


przemek1971

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można odamerykanizować lusterek zewn. w Forysiu 04MY US spec. Inne kostki do elektryki lusterka - to akurat banał, plus inny system zasilania prądem. Na szczęście zachowały się mechanizmy sterowania wkładami z oryginałów i będę próbował przełożyć do kupionych wersji EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można odamerykanizować lusterek zewn. w Forysiu 04MY US spec. Inne kostki do elektryki lusterka - to akurat banał, plus inny system zasilania prądem. Na szczęście zachowały się mechanizmy sterowania wkładami z oryginałów i będę próbował przełożyć do kupionych wersji EU.

 

co rozumiesz przez odamerykanizowanie lusterek :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiłem do lokalnego serwisu elektroniki i zagadnąłem o przestrajaniu radia. Szef twierdzi, że jest z tej samej szkoły co słynny P. Ochendal, a co do radyjka sprawa sprowadza się do ustalenia, jaki rządzi nim procesor (tak to się chyba nazywa). Subaru robione na rynek USA i np. Australię są przestrajalne, a te tylko na USA - nie. Niestety do ustalenia radio trzeba wymontować. Jeżeli potrzebne namiary, PW. Fachowa nazwa to zmiana rastra FM w odtwarzaczach produkowanych na rynek amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Usunięcie "Objects in mirror are closer than they appear" ;)
Ja mam tak po arabsku napisane :mrgreen::twisted:

 

Mam podobny problem co powyżej. Chodzi mi o przestrojenie radia. Czy można prosić kolegów o jakiś namiar...najlepiej na południu Polski.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Z tego co wiem to się nie da. Skali temperatury napewno się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam udalo się komuś przestroić radyjko US na polskie wybieranie..? Jakiś czas temu odezwałem się do p. Ochendala ale modelu z Tribeci MY08 nie znał (Panasonic P141) i wyraził jedynie wolę poeksperymentowania.. Trochę strach no i dziura w desce nie wiadomo na jak długo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę strach no i dziura w desce nie wiadomo na jak długo..

 

ZTCW nie strach a dziura w desce na jakieś 2 dni (próbował się z radiem w moim OBK - akurat trafiłem na nieprzestrajalny procesor :evil: )

Warto spróbować dla tych kilku stacji więcej (teraz odbieram 12-14 stacji w Wawie z dostępnych 30 ale np RadioPiN 102.0 czy dawny Jazz/ChilliZet na 106.8 - nie); RDS i tak nie będziesz miał.

Wyjmij radio w warsztacie.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • 4 lata później...

Czy najprostszym sposobem na możliwość słuchania Antyradia na Śląsku będzie wymiana radia US na EU? Będzie to hulać p&p lub "prawie p&p"? Jeżeli wystarczy przelutować np kostki to wchodzę w to, w radio samo w sobie nie potrafię ingerować (przestrajanie, programowanie procesora to rzeczy mi obce) OUTBACK 2005 USA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2008 o 16:33, aflinta napisał:

Usunięcie "Objects in mirror are closer than they appear" ;)

Ja to szukałem specjalnie lusterka USDM, żeby było w oryginale z napisem "obiekty w lusterku..." :D .Raz, że wypust z fabryki, a dwa, że ktoś wcześniej miał zbity oryginał i dociął lustro ściągnięte, chyba ze sciany WC. Lustro było płaskie, jak deska, co fałszowało rzeczywistość/obraz. Ps Ogólnie rozumiem, że kogoś może wkurzać napis. Rzecz gustu...

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 16:59, kuzi4 napisał:

Czy najprostszym sposobem na możliwość słuchania Antyradia na Śląsku będzie wymiana radia US na EU? Będzie to hulać p&p lub "prawie p&p"?

Łatwiejsze może być ściągnięcie aplikacji na komórkę i słuchanie radia po BT :)

 

@Qubu666-Baja niezłe wykopki, post z 2008 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aflinta napisał:

Łatwiejsze może być ściągnięcie aplikacji na komórkę i słuchanie radia po BT :)

 

@Qubu666-Baja niezłe wykopki, post z 2008 roku :D

Aaaaa wiesz... Zmylił mnie ten post z niedzieli ;) ps bije się o "złota łopatę", mogę być nominowany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...