Skocz do zawartości

UPIECZONE SPRZĘGŁO, NIEBIESKI DYM.


GALAXY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem - pokręciłem ostatnio się trochę w kółko - ręcznego prawie nie używałem, zaśmierdziało mocno sprzęgłem, wracając do domu auto nie chciało jechać, jechałem 20-30km /h max. Wreszscie się zatrzymałem, bo coś nie tak, ponoć z tylniego prawego koło poszło pare iskierek i niebieski dym (to chyba związane z dyferencjałem). Czy możecie mi przybliżyć problem i poradzić co zrobić. Auto nie było w stanie już do jazdy, biegi wchodziły idealnie ale nie koła słabo sie kreciły. Auto zostało ściągniete do garażu i stoi. Czy to sprzegło, czy to dyferencjał, dodam ze auto ma przejechane 8500km i tak szybko sie zuzyło. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś sobie troche porobił, sprzęgło pewnie jeszcze dycha ale co innego to już nie

Nie wiem, może więcej strachu i poprostu się ręczny zapiekł i został w jednej pozycji. wszystko zależy jak go używałeś Ale skoro jechałeś później to i dyfer mógl dostać :roll:

 

dodam ze auto ma przejechane 8500km i tak szybko sie zuzyło.

 

"ten typ tak ma :roll:" ale tak poważnie to wszystko zależy od tej wkładki mięsnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to była za nawierzchnia? Asfalt, szuter, lód (BTW wczoraj był przepiękny na REALU) i jak długo się kręciłeś? I co znaczy kółka słabo się kręcą? Czujesz, że coś obciąża silnik i nie może się wkręcić na obroty, czy silnik kręci się tak, jak chcesz, a mimo to, na koła moment nie jest przekazywany? Ręcznego używałeś ze sprzęgłem?

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wkreca sie na obroty normalnie, biegi tez wchodza ok, po prostu auto na 7000obr jedzie max 25km/h, buczy, wyje i nie jedzie, jak sie nim bawiłem czasami reczny wypadł razem ze sprzegłem, co nie powinno miec miejsca ale moze zrobiłem tak ze 3 razy na kilka sekund. Nawierzchnia to oblodzony parking hipermarketu. Cały sek w tym, ze jak probowałem dojechac do domu z predkoscia max 25km/h w pewnym momencie zaczeły z tyłu jakies iskry sie pojawiac i dym - niebieski.

 

Co do serwisu - czy takie cos obejmuje gwarancja czy nie ?

 

[ Dodano: Wto Gru 25, 2007 2:31 pm ]

kreciłem sie 5-6 razy po około 20sekund - to wszystko.

 

[ Dodano: Wto Gru 25, 2007 2:33 pm ]

silnik kręci się tak jak chce, a mimo to, na koła moment nie jest przekazywany - własnie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - pokręciłem ostatnio się trochę w kółko - ręcznego prawie nie używałem, zaśmierdziało mocno sprzęgłem, wracając do domu auto nie chciało jechać, jechałem 20-30km /h max. Wreszscie się zatrzymałem, bo coś nie tak, ponoć z tylniego prawego koło poszło pare iskierek i niebieski dym (to chyba związane z dyferencjałem). Czy możecie mi przybliżyć problem i poradzić co zrobić. Auto nie było w stanie już do jazdy, biegi wchodziły idealnie ale nie koła słabo sie kreciły. Auto zostało ściągniete do garażu i stoi. Czy to sprzegło, czy to dyferencjał, dodam ze auto ma przejechane 8500km i tak szybko sie zuzyło. dzieki.

 

 

Dlaczego zadajesz to pytanie na forum?

Przecież sie na nas obraziłeś za krytykę tego co zrobiłeś z Imprezą.

I co koledzy od BMW śię nie znają? :evil:

 

 

Powinni tego zabronić :evil: :roll:

 

PS. Zwolniłeś ręczny w drodze do domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...