Skocz do zawartości

Co dostalem od mikolaja ?


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jako ze obchodze choinke razem z imieninami to troche sie oblowilem

 

chlapaki do turborudej od brata, pewna fajna sumke w gotowiznie oczywiscie na gadzety to turbosmietnika, po swietach dostane jeszcze najeczki (dzieki mati za namiary na sklep - juz kobite zbalamucilem :mrgreen: )

posciel i przescieradlo :mrgreen: czape mikolaja :mrgreen: i jeszcze pewnie beda JDMowe tylne swiatelka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie święta zawsze skromnie czyli reperacja zasobów boxerkowych i skarpetowych i do tego dość wartościowy papierek na hulanki :)

A po świętach rodzice obiecali dofinansować mój planowany, pierwszy, własny samochód :)

W czasie wigilii pękły 3 butelki dobrego wina więc to też doliczam jako prezent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciuchy, 3 część Piratów z Karaibów,jakąś drewnianą rzeźbę która jest prawie tak wysoka jak ja :roll: , przewodnik po Japonii :mrgreen: :mrgreen: i DVD które w sumie sam sobie sprezentowałem i którego nie potrafię podłączyć :razz: :mrgreen: Pewnie coś jeszcze się znajdzie, ale nie pamiętam, bo to dawno było :razz:

No ale tak jeden duży prezent dostałem parę dni temu, odzyskałem samochód :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa błyskowa :cool:

Przez 5 minut zastanawiałem się co to jest lampa błyskowa i do czego służy i że wiem że ją posiadam, ale niewiem po co:shock: :razz: Chyba źle ze mną, dodam że moja leżała metr ode mnie :mrgreen:

 

wszystkie sezony "miami vice"

klasa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre,

Zegarek staromodny ...ale za to samonapędzający ...

Lucku, albo rybki albo akwarium :mrgreen: Staromodne nie miały mechanizmu samonakrającego. Inercyjengo :mrgreen:

Jane, keep all your loock of your head... :mrgreen:

Dostałem 107 zapalniczkę Zippo. Co mam z nią k..wa (k..wa = kawka) zrobić ?

Ktoś chętny ???????????????????????????????????

 

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...