Skocz do zawartości

TJS - Trenujemy Jazdę Subaru.....


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętaj ze takie spoty to mozna robić przy kiełbasce.. A jak jedziesz na tor to wypadało by byś coś jeszcze do ludzi powiedział pokazał i zapewnił bezpieczeństwo.. Z własnego doświadczenia zauważyłem ze chłopaki juz nie bardzo chcą sie tylko ścigać.. Oni chcą się uczyć jak opanować te samochody na które czasem pracują połowe swojego życia.. Zastanów sie tylko czy sprostasz ich oczekiwaniom.. No i czy jesteś w stanie ich czegoś nauczyć.... Ale życzę powodzenia.. I pamiętaj o odpowiedzialności..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie tylko czy sprostasz ich oczekiwaniom.. No i czy jesteś w stanie ich czegoś nauczyć.... Ale życzę powodzenia.. I pamiętaj o odpowiedzialności..

 

Nie zrozumieliśmy się chyba dobrze.Ja nie chcę organizować nauki jazdy i brać za to pieniądze.Ja chcę załatwić miejscówkę do treningów,na którą sami będziemy się zrzucać,gdzie będziemy się sami uczyli jeździć subaru zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Nie zależy mi na tym,żeby coś komuś udowadniać czy kogoś zadowolić.Tak jak każdy użytkownik Subaru - chcę jeździć a tor Kielce jest super miejscem do tego typu zabaw.

Chłopaki z nie-ASO zrobili imprezę w Tychach na zasadzie ścigania i wyszło to super.Zapewne nie chodziło o to,żeby zarobić na tym kasę ale o to,żeby pościgać się w super towarzystwie i spędzić miło dzień.I udało się to w 100%.Nam też się może udać i wcale niewiele do tego potrzeba.Dam sobie głowę uciąć,że z czasem będzie pełny tor imprez czego sobie i Wam życzę :grin:

 

[ Dodano: Sob Gru 22, 2007 6:54 pm ]

USJS - Uczymy Się Jeździć Subaru.....

 

Tylko Subaru ?

 

Dobre pytanie ;)

 

Pewnie,że nasi przyjaciele w Evolucjach będą mile widziani ale powoli,jadnak muszą to być osoby zaprzyjaźnione lub polecone,bo różnie to może być jak kogoś fantazja poniesie.

Najpierw trzeba temat wybadać co i jak z torem a potem będziemy omawiać szczegóły.

 

[ Dodano: Sob Gru 22, 2007 6:55 pm ]

moim zdaniem pomysł waszki jest bardzo dobry i nie wyklucza udziału w innych szkołach jazdy :wink: , ja planuje i jedno i drugie :razz:

 

Dokładnie.Treningu nigdy nie za wiele :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że nasi przyjaciele w Evolucjach będą mile widziani ale powoli,jadnak muszą to być osoby zaprzyjaźnione lub polecone,bo różnie to może być jak kogoś fantazja poniesie.

Chyba nie do końca załapałeś pytania :) A druga sprawa, to to, ze ktoś jeździ Subaru automatycznie gwarantuje, że jest kimś godnym polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga sprawa, to to, ze ktoś jeździ Subaru automatycznie gwarantuje, że jest kimś godnym polecenia?

 

Jesteśmy dorośli i każdy zdaje sobie sprawę,że jeśli wydarzył by się nie daj Boże jakiś wypadek,to będzie problem - poważny problem.Żeby uniknąć takich sytuacji trzeba będzie stworzyć ekipę,która prócz subaru ma jeszcze olej w głowie.Jeśli ktoś z osób będzie miał kumpla,który chce jeździć,umie przestrzegać zasad to pewnie,że jest mile widziany - jeśli jest z polecania.

Możemy też i zrobić listę klubowiczów i trzymać się sztywno tego,kto może uczestniczyć w treningach.Wszystko kwestia ustalenia.Jeśli macie pomysły to mówcie śmiało.

 

waszka, i koniecznie turbo :???:

 

Ojej.Wszystko kwestia ustalenia.Jak masz imprezę FWD n/a to też można :wink:

 

Ok robimy wstępnie listę chętnych :

 

1) esilon

2) waszka

3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega za chwile powie ze jest jasnowidzem. A to czy ktoś ma wystarczająco "oleju" w głowie umie wyczytać z dłoni.. Aflinta.. podtlenek azotu tez sie przyda :):lol: Widze tu dyskryminacje w stosunku do klolegów bez subaru.. A wyjątek bedzie gdy ktoś dokona odpowiedniej wpłaty na Radio Maryja i oczywiście pokaze podbity na poczcie przelew..

 

1) esilon

2) waszka

3)Buffy22 Maluch (bez turbo, tylny napend, brak podtlenku) :) mam nadzieje ze dojedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, i koniecznie turbo :???:

 

...i koniecznie Imprezy... :???:

.....i koniecznie jeździć :???: jak można przecież latać :mrgreen:

 

Hmmm fajnie by było poruszać się wśród subaraków i takie jest zamierzenie jeśli chodzi o treningi.

Niestety wszystkim się nigdy nie dogodzi :sad:

 

boicie sie ze RWD was zloi ;):) ?

 

Czy złoi to się zobaczy :mrgreen:

Coś się wymyśli aby było dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm fajnie by było poruszać się wśród subaraków i takie jest zamierzenie jeśli chodzi o treningi.

Niestety wszystkim się nigdy nie dogodzi :sad:

Ty to organizujesz i Twoja decyzja, ale przyznam, że to pierwsze takie ograniczenie tutaj na forum, nawet tak elitarny zlot jak Plejady nie wykluczał innych tylko dlatego, że nie mają Subaru (bo już o ograniczeniu modelu nawet nie wspomnę). Forum ma łączyć a nie dzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, przekichałeś sobie u modów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Gru 22, 2007 10:12 pm ]

pomysł jest dobry i mam wrażenie, że po to waszka wrzucił go do dyskusji, a nie : dał ogłoszenie, cennik itd, żeby każdy ewentualnie zainteresowany się wypowiedział, no i stało się:\

No to pa...
obraził się,
Uuu' date=' za wysokie progi na moją pasztetową Hondę[/quote'] ten znowy ironizuje,
boicie sie ze RWD was zloi :) ?
ten podpuszcza' date='
)Buffy22 Maluch (bez turbo' date=' tylny napend, brak podtlenku) mam nadzieje ze dojedzie:)[/quote'] a ten kpi,

 

sedno pomysłu jest natomiast jak zrozumiałem takie, żeby mieć dodatkowe mozliwości treningów na torze w zorganizowanej forumowej grupie,

detale takie jak "tylko subaraki"-zweryfikuje życie,

a narazie to waszka wymyslił coś fajnego, oferuje swoje kontakty do załatwienia korzystnej ceny za tor, chce się zaangażować i to nie jest raczej w celu dzielenia a raczej dodawania(stówek :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...