Jump to content

sruby pod szelki


molar

Recommended Posts

czy ma ktos idee jakiej dlugosci powinna byc sruba z oczkiem do montazu szelek w sti ( pod zwykle pasy) i przede wszystkim gdzie to cudo kupic? ( zwykla od OMP moze byc chyba przykrotka) szukalem na forum ale poza rada ze wlasnie tam wkrecac nic nie wyskakuje. Czy mozna dlugie ramiona po prostu upiac do isofixa,czy lapac sie tez pod pasy tylne?

Dzieki

Link to comment
Share on other sites

Ideę może ktoś ma - gorzej, że nie jest łatwo dostać taką śrubę i trzeba kombinować. Seryjne śruby ładnie włażą po prawej stronie fotela, a po lewej, bliżej drzwi, już jest kłopot... Ja próbowałem kilka śrub, Adamus mi zorganizował taka, która na bank miała działać i nie zadziałałą... :roll:

Link to comment
Share on other sites

W Wawie w www.korneckiautosport.com powinny takie leżeć.

 

Chciałem potwierdzić, leżą.

 

Do tylnych pasów montuje się krótkie, natomiast do przednich potrzeba długie, oczywiście przy założeniu że chcesz zostawić seryjne pasy.

 

Przy zastosowaniu dowolnych oczek pod pasy niestety fotel cofa się o 1,5 cm mniej ponieważ prowadnica opiera się o śrubę od pasa. Takie życie, niestety nic się z tym nie zrobi żeby nie przerabiać punktów mocowania pasów tylko przykręcić w fabryczne dziury. A jest to zalecane.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...