Skocz do zawartości

Liga Gokartowa Forum Subaru 2008/2009


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 458
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za niezłą frekwencję, dobrą rywalizację i sprawne podejście do ograniczonego czasu.

 

Szczególne podziękowania dla MIKKIEGO, który wyjątkowo niczego nie popsuł :mrgreen:

 

Gratuluję wyników.

 

Niestety za jakośc obsługi nie odpowiadam aczkolwiek biorę na klatę wszelkie możliwe zarzuty :wink:

 

Do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się jak mogłem, ale pan z obsługi i tak tego nie docenił :roll:

 

 

Te mocniejsze karty są mega! Najlepsza eliminacja Ligi ever :lol: Wielkie dzięki Aga.

Chciałbym się kiedyś zrewanżować. Postaram się chociaż zaprosić Twoją ulubienicę :lol: :wink:

 

Maciek jak zwykle wpadł na świetny pomysł i po Lidze pojechaliśmy na płytę lotniska. Większość uważał, że już tam nic się nie dzieje, a jednak coś się działo :twisted:

 

Si ju nekst tajm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga przede wszystkim wielkie dzieki dla Ciebie za ogarnianie tematu! (ze Ci sie jeszcze chce z nami meczyc :twisted: )

 

Mocne gokarty to jest to, chociaz najlepszy czas wykrecilem najslabszym :twisted:

dzieki za dobra zabawe i do nastepnego

 

Większość uważał, że już tam nic się nie dzieje, a jednak coś się działo :twisted:

padal deszcz? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Aga.

Chciałbym się kiedyś zrewanżować. Postaram się chociaż zaprosić Twoją ulubienicę

 

Pomyślę nad rewanżem :wink: Moja ulubienica szczęśliwie ma daleko, za to mojego ulubieńca mógłbyś kiedyś namówic na karty :mrgreen:

 

Jak to się stało?

 

Siła perswazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za super zabawę, szkoda tego ograniczonego czasu, ale i tak było fajnie :cool:

 

No i równie fajnie było na płycie automobilklubu, chyba nawet byliśmy tam dłużej niż na kartach :twisted:

Wczoraj tam się dużo więcej działo niż dziś. Przynajmniej to co ja widziałem jak byłem dziś na Bemowie to lekka żenada... ale EOT :twisted:

 

Miło było poznać towarzystwo, dzięki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł, te karty naprawdę trochę jadą, a Maciek miał handicup wagowy, jego wózek się tak nie ślizgał jak pozostałych. Był odpowiednio doważony. :grin:

 

[ Dodano: Pon Sie 18, 2008 9:37 pm ]

Halllo, żyje tu ktoś. Kiedy upalamy? Bo już mnie nosi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej, ferajna, odkopuję temat. :D

 

W Warszawie pojawił się nowy tor kartingowy, który można by trochę upalić. :twisted:

 

Tu więcej info: http://www.moto.allegro.pl/item41459606 ... szawy.html

 

Mają niezłe zniżki i miejscówka niemal w centrum. :) Przejadę się chyba któregoś dnia na nielegalka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajny pomysł z takimi zawodami, musze moim znajomym podszepnąć go, hehe trzebaby się przejechać, może Imola tam mieli promocje ciekawe kiedyś...

 

ma ktoś jakiś ciekawy tor upatrzony w okolicach Wawy coby był fajny tor i przynajmniej z 6 kartów porządnych...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...