Skocz do zawartości

wesołych i szczęśliwego :)))


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkiego najlepszego, dużo spokoju, odpoczynku,

wytchnienia, miłych spotkań w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Żeby

zdrowie dopisywało, a sukcesy zawodowe dawały finansową satysfakcję.

 

pozdrawiam:) bożonarodzeniowo

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, szczęścia, pomarańczy... no sami wiecie :) Wszystkim forumowiczkom i forumowiczom życzę wszystkiego najlepszego, wesołych i zabawnych świąt, świetnej zabawy w sylwestra i znośnego kaca w nowy rok. Życzę Wam wszystkim aby przyszły rok był jeszcze lepszy od tego i aby nasze forum pozostało tak fajne jak jest teraz.

 

Cheers! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia, szczęścia i z życia radości, na święta mało upierdliwych gości.

Góry prezentów, wyższych niż choinka, przy stole wesoła rodzinka.

Niech Subaru wam zasuwają i długo jeszcze gdzieś... wszelkie normy maja.

 

Tego wam życzy Zbigniew B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak mowili w legendarnym Tytusie "Zeby nam sie dzieci rakiet nie czepialy" :mrgreen: A oprocz tego zycze wszystkim spokojnych, zdrowych i wesolych swiat oraz jak najszybszego ujrzenia tych nowych drog (tych, co to przy nich maja byc nowoczesne plywalnie i stadiony) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dorzucam swoje życzonka dla Was (wszystkich forumowiczów) i waszych najbliższych :smile: nie bede udawał że potrafię coś fajnie zrymować - bo nie potrafię :wink: więc:

 

Zdrowych radosnych Świąt, przepełnionych miłością i zrozumieniem, spędzonych w otoczeniu najbliższych... oraz rewelacyjnego "sylwka" i oby potem zbyt mocno głowa nie polała :wink:

 

PS. iiiiii jeszcze... aby wasze subarynki dalej sprawiały mnóstwo frajdy, a kto takowego wozidła jeszcze nie posiada, żeby tak się wszystko układało co by sobie go mógł nabyć :!: :!: :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę nam i naszym rodzinom zdrowia i paliwa znowu za 3,70 zł za litr.

Intak ja pamiętam jak wprawdzie ropę tankowałem do mojego Aro za 2.5zł/L.

 

Również dołączam się do życzeń dla wszystkich forumowiczów, zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt jak również po świętach też tego Wam życzę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast życzeń świątecznie przeklinam wszystkich forumowiczów, za zarażenie nieuleczalnym wirusem subaroholizmu :wink: To niecały miesiąc dopiero, a ja już wiem, że wybór marki był jedyny słuszny. I że jestem już skazany na Subaru, na zawsze... A na poważnie to trzymajcie się ciepło w przyszłym roku, niech będzie jeszcze lepszy!!! :grin: Niezależnie dziękuję Piterowi 35, Rallymen'owi, malutkiemu i Xbike za pomoc w znalezieniu odpowiedniej subarynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast życzeń świątecznie przeklinam wszystkich forumowiczów, za zarażenie nieuleczalnym wirusem subaroholizmu :wink:

:mrgreen: pamiętaj że jutro o tej porze rodzina pewnie będzie Cię wołać do stołu, a Ty będziesz siedział na forum :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...