Skocz do zawartości

Jazda na rezerwie - REKORDY...


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

erixon jazda zaturbiona Impreza z poziomem paliwa ponizej 1/4 zbiornika nie jest bezpieczna :!: jak Ci sie paliwko cofnie i odetnie podczas wyprzedzania czy jakiegos boka to moze Cie samochod zaskoczyc bardzo nieladnie :!:
doskonale wiem o tym, dlatego od jakiegos czasu poruszam sie z predkoscia patrolowa, nie ma mowy o jakims wielkim wyprzedzaniu czy tym bardziej bokach! ;) niech ktos mi powie ile ja jeszcze mam tego paliwa i czy zapali sie kontrolka jakas, bo zaraz wyjezdzam z domu i nie wiem czy juz mam jechac na stacje :grin: moj GTek to 98 rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

erixon, skoro masz '98 (tak i nie napisales w innym watku, czy jest juz to MY'99 :roll: ), to zakladam, ze masz deske rozdzielcza od Forestera z zolta lampka :razz:

afaik GT'eki ze starsza deska (tj. pre-MY'98) nie mialy takiej kontrolki - poprawcie mnie, jezeli sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego od jakiegos czasu poruszam sie z predkoscia patrolowa

 

lans uskuteczniasz a nie paliwo wypalasz :razz:

 

 

czy zapali sie kontrolka jakas

 

tez nie wiedzialem czy mam żydka ale sie dowiedziałem kiedyś na autostradzie, miałem poniżej 1/4 zbiornika, kopałem leżącego Lexa i od tego kopania zamrugała radośnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, skoro masz '98 (tak i nie napisales w innym watku, czy jest juz to MY'99 :roll: ), to zakladam, ze masz deske rozdzielcza od Forestera z zolta lampka :razz:

afaik GT'eki ze starsza deska (tj. pre-MY'98) nie mialy takiej kontrolki - poprawcie mnie, jezeli sie myle...

Ja miałem GTka MY98 i kontrolka była - świeciła się.

produkcja kwiecień 1998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem GTka MY98 i kontrolka była - świeciła się.

produkcja kwiecień 1998

Jak już się cofasz do wspomnień, to się przyznaj czy nie byłeś w Czechosłowacji na koloni ze 100 lat temu...

Czechosłowacja powstała 28 października 1918 roku :???:

Pała z historii albo z matmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem GTka MY98 i kontrolka była - świeciła się.

produkcja kwiecień 1998

Jak już się cofasz do wspomnień, to się przyznaj czy nie byłeś w Czechosłowacji na koloni ze 100 lat temu...

Czechosłowacja powstała 28 października 1918 roku :???:

Pała z historii albo z matmy :mrgreen:

Nie no bez podstaw na forum?! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś poruszył ten temat bo nie doczytałem do końca, ale kilka osób przestrzegało mnie przed częstą jazdą na rezerwie gdyż to pierwszy krok do uszkodzenia pompy paliw (nie pisząc o katalizatorze, który jest mniej istotny).

 

Przyczyna jest dość prosta - pompa szczególnie w turbo podczas doładowania prawie wyjęta z wozu strażackiego próbuje zassać paliwo, którego poprostu jej brakuje...

 

Może ktoś "techniczny" potwierdzić tą teorię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Was PRAWDZIWY REKORD :!: - dziś w drodze do Miedzianej Góry (wszystko miałem oczywiście wyliczone) po 33-ech km na rezerwie ... pchałem :razz: auto do stacji 600m. Fakt, że nie oszczędzałem samochodu, bo byłem spóźniony, ale zakładałem, że nie przekraczam 20l/100km. Przy okazji pozdrawiam gościa, który mi w tym pomógł (śmignąłem mu przed nosem, a za moment zatrzymał się, chyba mama prowadziła i wyskoczył pchnąć auto, na jego twarzy nawet nie zarysował się cień złośliwego uśmiechu - miłe zaskoczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...