Skocz do zawartości

Zimowe wpadki


remek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jade sobie na wigilie przez wioski[ po lodzie] ,na krzyzówce wcisnela mi się astra i zasówa ja za nią .na drugim zakrecie astra wpadla do rowu. Pomoglem wysiąsc rodzinie, prowadzila kobieta mąż byl chyba wypity. Zaproponowalem pomoc przy wyciągnieciu astry,pan zaczepił astre a ja chcialem zaczepic subaru. Bylo za daleko o 5cm pokazalem panu gdzie jest haczyk podjechalem do przodu i pan zapiął linke . Zatrzymalo się pare samochodów zaczynam ciągnąc przy drugim szarpnięciu wyrwalem zderzak ,ten baran zapiął linke o zderzak :mad: .Na szczescie od wakacji leży gotowy do założenia zderzak od gt :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade sobie na wigilie przez wioski[ po lodzie] ,na krzyzówce wcisnela mi się astra i zasówa ja za nią .na drugim zakrecie astra wpadla do rowu. Pomoglem wysiąsc rodzinie, prowadzila kobieta mąż byl chyba wypity. Zaproponowalem pomoc przy wyciągnieciu astry,pan zaczepił astre a ja chcialem zaczepic subaru. Bylo za daleko o 5cm pokazalem panu gdzie jest haczyk podjechalem do przodu i pan zapiął linke . Zatrzymalo się pare samochodów zaczynam ciągnąc przy drugim szarpnięciu wyrwalem zderzak ,ten baran zapiął linke o zderzak :mad: .Na szczescie od wakacji leży gotowy do założenia zderzak od gt :smile: .

 

i to jest dowód na to , że każdy dobry uczynek zostanie natychmiast ukarany :cry:

współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem kolege na sznurku, bo mu sie prad w aucie skonczyl w drodze do domku. Podjezdzam, lapiemy sie linka, ruszam i...zakladam kontre zeby jechac prosto. :roll: Slisko bylo wczoraj wieczorem w Wawie jak nie wiem, bo cos kapalo z niebia i mieszalo sie z zamarzajaca mgla, a ja na letnich oponach i co linka byla szarpnieta, to mnie przestawialo po 20-30* od kierunku jazdy. Musialo to niezle wygladac, volvo na sznurku, a przed nim driftujaca, ciagnaca go impreza. Doholowalem go w koncu, nikomu sie nic nie stalo, ale mimo wszystko daje to tutaj, jako objaw mojej skrajnej glupoty, bo pare razy naprawde malo brakowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...