Skocz do zawartości

UWAGA ! Ułęż - niedziela najbliższa z Wróblem !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

O - w podpisie pod tematem jest mowa o "upalaniu na śniegu"; czuję, że może się dziać :mrgreen:. Tylko Rallymena w tym wątku brakuje :mrgreen:.

 

Jest, jest, wszystko obserwuje, wszystko rejestruje, wszelkie przekroczenia, czeka na .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

jezu ale inwigilacja :roll:

 

 

:mrgreen:

 

 

przyjezdzasz polatac po sniegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - w podpisie pod tematem jest mowa o "upalaniu na śniegu"; czuję, że może się dziać :mrgreen:. Tylko Rallymena w tym wątku brakuje :mrgreen:.

 

Jest, jest, wszystko obserwuje, wszystko rejestruje, wszelkie przekroczenia, czeka na .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

jezu ale inwigilacja :roll:

 

 

:mrgreen:

 

 

przyjezdzasz polatac po sniegu ?

Sercem będę napewno, a czy fizycznie... :?: Po ostatnim wyjeździe na Rajd Anglii bez wymaganego Zezwolenia (od Szefa Teamu-żoneczki :wink: ) obawiam się wymiany zamków po powrocie, bo na kochanku w szafie mogłoby się nie skończyć :mrgreen: Ale nie mówię nie, Ułęż, śnieg... To moje zywioły :mrgreen: Złożę podanie, może Szef Teamu przez nieuwagę je klepnie (nie mnie :mrgreen:) pozytywnie... Dziecisków nie będzie (jeden w Anglii, drugi w Emiratach) więc wykręt o NAUCE JAZDY DLA DZIECI odpadnie, niestety :mrgreen: Ale bez walki się nie poddam, przydałoby mi się parenaście spinów na sniegu i lodzie, bez konieczności klepania blach... Dzisiaj jeździłem po okolicznych górskich drogach, pokrytych sniegiem (a pod nim lód :!: ), więc bywało, że jedno koło podróżowało swobodnie nad rowem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, a jaki program zakładacie? Tzn. można liczyć na szkolenie prowadzone przez Wróbla, czy będzie to jazda na czas dla "starych wyjadaczy"?

(sądząc po ilości chętnych, wszystko może się wydarzyć, wszystko, a nawet nic - chyba zbyt późno ta firma się wysypała)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie będzie śniegu, bo bym sie zdenerwował, że nie mogę przyjechać :evil:

 

widzisz. snieg juz tam jest i pada caly czas :cool:

 

Możesz to udowodnić aktualnymi zdjęciami z wczorajszą gazetą w tle :roll:

 

Chyba, że 1-2 cm uważasz za trwały śnieg :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie będzie śniegu, bo bym sie zdenerwował, że nie mogę przyjechać :evil:

 

widzisz. snieg juz tam jest i pada caly czas :cool:

 

Możesz to udowodnić aktualnymi zdjęciami z wczorajszą gazetą w tle :roll:

 

Chyba, że 1-2 cm uważasz za trwały śnieg :?:

 

Informacje i opinie na ten temat Króla Śniegu są poza dyskusją :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do stalych bywalcow. jak wygladaja zimowe proby, w porownaniu do tych po przyczepnej nawierzchni :?:

 

jak jest snieg to dostajesz takiego pier...olca ze masz w nosie proby tylko latasz non stop boczurami w wczuwasz sie w auto.proby to strata czasu tym bardziej ze szybko robi sie ciemno.ale tak powaznie to nie pamietam ze by bylo tam tyle sniegu...

 

proby to na bemowie bo krotki tor wiec mozna sobie cos poustawiac.

 

w po nowym roku w okolicach swidnicy bede robil co weekend testy przed magurskim z zawodnikiem z rsmp po sniegu wiec jak ktos chetny to prosze o info na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...