Skocz do zawartości

zakopane święta - nowy rok


marro

Rekomendowane odpowiedzi

szanowni będzie ktoś jak w temacie ?

Ja z pewnościa będę. Może jakis spocik? Proponuję objazd dookoła Tatr, w szczególności fantastyczna droga z Liptovskiego Mikulasa do Zuberca! W nocy samochodów prawie zero (odludzie), partie szybkie, serpentyny.... To, co Rallymen(y) lubia najbardziej :mrgreen: No i już będziemy w Strefie Schengen, odpadna więc PeKaCe na granicy :lol: Mozna tez pofruwać z Koscieliska do dzianiszka, przez Butorowy albo jak MaciekSubru proponuje, stara droga do Morskiego (a raczej do Palenicy). Jednak na Słowacji są lepsze trasy, a o rzut beretem (nie zdąży sie wbić trójki :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni będzie ktoś jak w temacie ?

Ja z pewnościa będę. Może jakis spocik? Proponuję objazd dookoła Tatr, w szczególności fantastyczna droga z Liptovskiego Mikulasa do Zuberca! W nocy samochodów prawie zero (odludzie), partie szybkie, serpentyny.... To, co Rallymen(y) lubia najbardziej :mrgreen: No i już będziemy w Strefie Schengen, odpadna więc PeKaCe na granicy :lol: Mozna tez pofruwać z Koscieliska do dzianiszka, przez Butorowy albo jak MaciekSubru proponuje, stara droga do Morskiego (a raczej do Palenicy). Jednak na Słowacji są lepsze trasy, a o rzut beretem (nie zdąży sie wbić trójki :mrgreen: )

 

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :cool:

MAsz jakieś namiary na kwatery,hotel lub coś (niekoniecznie w centrum Zakopanego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej odpowiedzi oczekiwałem :cool:

MAsz jakieś namiary na kwatery,hotel lub coś (niekoniecznie w centrum Zakopanego)

Zapraszam do mojego apartamentu w centrum Zakopanego, autka można zostawić na zamkniętej posesji, opłata - BZ (Bóg Zapłać) :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Gru 16, 2007 10:46 pm ]

No to bedzie się działo... Kozice, jak sie dowiedziały o naszym upalaniu, to uciekły w Pieniny, a Świstaki.... do Centrali :mrgreen: Tylko żeby była masa śniegu i żadnych pługów, piaskarek itp głupawych urządzeń. Kto może załatwic nam śnieg? Zna ktoś jakiegoś Króla Śniegu? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę ze spocik sie mały szykuje, dacie jakos znaka ? moje namiary telefoniczne w profilu; Rallymen, ja jestem na jaszczurowce - bory jakby co (wiec po drodze w ewentualnie proponowanym kierunku

 

Znaczy sie, poinformować Cie tylko o OESie "sportowym" czy tez o OESie "integracyjnym"? :?: :mrgreen:

Jakby co, to "lista zgloszeń" na oba OESy jest otwarta. A co porabiaja w tym czasie inni FORUM-owi Zakopiańczycy, czyli vert i Tomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...