Skocz do zawartości

Cieknacy szyberdach ( leaking sunroof) in/w outback 1999


Dominic

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc madre glowy w tym jak pozbyc sie przecieku przez szyberdach. Najlepsza rada byla by dla mnie kompletna instrukcja demontazu podwojnego szyberdachu z wyjasnieniem jak zdiagnozowac problem , rozwiazac+jak sie dostac do drenazu i go przetkac jezeli jest zatkany.

Baaaaardzo dluga prosba ale wdzieczny bede nawet za drobne sugestie.

 

The biggest pain since I've bought the car-just few days ago.

I have a major problem with my leaking sunroof. If you have any ideas on how to solve it I'd be more than very greatefull. The water is somehow getting inside and the drains are no use at all. So basicaly two isuess - how to find out where the leak is and how to get to drains and remove any existing obstructions.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry:

Niestety nie widze nic za nadkolem, mowimy o tym samym modelu auta?

A moze trzeba usunac cale nadkole sie tam dostac. Ciekawi mnie jak to widac w twoim aucie. Ja mam legacy outback 2.5 1999/2000.

Moze jakies zdjecie albo opis dostania sie tam prosze

Dzieki wielkie Pozdrawiam

 

[ Added: Sun Dec 30, 2007 6:43 pm ]

Znalazlem strone, ktora dokladnie opisuje problem jaki mialem-cieknaca woda przez obudowe swiatla. Jest na niej dokladna diagnoza i propozycja rozwiazania(bardzo efektywna), sa rowniez zalaczone zdjecia.

Jestem pod wrazeniem zalaczonego kompleksowego materialu i mam nadzieje ze bedzie wam przydatny.

http://www.subaruoutback.org/forums/sho ... ng+sunroof

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...