Skocz do zawartości

Gałka do WRX-a


FAZA666

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat gdyż w moim aucie jest już 3 gałka i szykuję się kolejna zmiana :lol:

Tylko w tej chwili nie wiem już na co...

 

A teraz trochę historii...

Pierwsza-seryjna gałka została zmieniona bo wolę zmieniać biegi gałką okrągłą...

Także zmieniłem na Sparco. Ta natomiast po jakiś pojeżdżawkach co chwilę się odkręcała a co za tym idzie cała ruszała się :roll:

Pojechałem do SIP-u zakupiłem gałkę z napisem Subaru (firmy chyba Momo), ta natomiast jest tak duża, że nie mieści mi się w ręce co przeszkadza w szybkiej zmianie biegu.

 

Moje wymagania to : mała gałka-obwód, wytrzymałość na nie odkręcanie się :wink:

 

Co radzicie?? Prodrive?? :roll:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ten temat gdyż w moim aucie jest już 3 gałka i szykuję się kolejna zmiana :lol:

Tylko w tej chwili nie wiem już na co...

 

A teraz trochę historii...

Pierwsza-seryjna gałka została zmieniona bo wolę zmieniać biegi gałką okrągłą...

Także zmieniłem na Sparco. Ta natomiast po jakiś pojeżdżawkach co chwilę się odkręcała a co za tym idzie cała ruszała się :roll:

Pojechałem do SIP-u zakupiłem gałkę z napisem Subaru (firmy chyba Momo), ta natomiast jest tak duża, że nie mieści mi się w ręce co przeszkadza w szybkiej zmianie biegu.

 

Moje wymagania to : mała gałka-obwód, wytrzymałość na nie odkręcanie się :wink:

 

Co radzicie?? Prodrive?? :roll:

 

Pzdr

 

ja radze sti oryginal, kupisz ja w niemogepowiedziec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co Panowie?? jakieś typy?? :roll:

imho nie ma na tym swiecie wygodniejszej i fajniejszej okraglej galki niz legendarny golf ball od Golfa GTI mk.I, koniec kropka :!: :mrgreen:

inna sprawa, ze nie jestem do konca pewien, czy pasuje ona (emocjonalnie przede wszystkim :lol: ) do Subaru... :roll: :grin:

 

p9160042xp1.jpg

 

p9160041ib0.jpg

 

mojej zonce nie podobala sie, wiec dla swietego spokoju zmienilem ja na oryginal :razz:

edit: galke mam na mysli :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...