Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi legacy 92 po polsku ma ktoś ?????


boryna

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie czy można dostroić w jakiś sposób kluczyk oryginalny na podczerwień do auta?? A jak tak to jak???

 

[ Dodano: Pią Gru 07, 2007 3:02 pm ]

Może ktoś wie czy można dostroić w jakiś sposób kluczyk oryginalny na podczerwień do auta?? A jak tak to jak???

 

Mam jeszcze jedną prośbę może ktoś ma w wersji elektronicznej instrukcje obsługi po polsku bo chętnie bym przeczytał o niektórych rzeczach.

Mam automata nie wiem do czego służy przełącznik MANUAL koło ręcznego i jak go używać

I do czego jest miejsce na bezpiecznik w komorze silnika FWD do odłączanie tylniego napędu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde chwile czasu to Ci podeśle skan z niemieckiej instrukcji mniej więcej przełożony na polski, (tak łopatologicznie :mrgreen: ) dotyczący procedury programowania. W skrócie polega to na wczytaniu w kompa zamka kodu (czterocyfrowy numer, który powinien być w papierach auta, oraz wybity na kluczyku) za pomocą klamki drzwi kierowcy. Musisz mieć jednak sprawny nadajnik w kluczyku - tzn, w czasie naciśnięcia guzika musi zabłysnąć czerwona diodka na płaszczyźnie kluczyka (mój nie świecił tą diodką, i się okazało, że miał kilka zimnych lutów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvan,

Wielkie dzięki za taką instrukcje bo tak w ogóle to ja nie mam kluczyka od mojego bo kupiłem bez bo gościu zgubił a w serwisie mu kupę kasy mówili i nie byli pewni czy zrobią ja bym sobie dokupił kluczyk od Legacy z podobnego rocznika i podczerwienią i może mi się uda dostroić, dzięki za pomoc jak to zrobię to odpisze.

 

[ Dodano: Pon Gru 10, 2007 11:33 am ]

sylvan,

podeślij mi te instrukcje na babej@poczta.onet.pl dzięki z góry

 

[ Dodano: Pon Gru 10, 2007 4:38 pm ]

pablo2k,

 

W jakim FAQu są te instrukcje bo bym poczytał przydała by mi sie po polsku instrukcja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...