Skocz do zawartości

Szukam sprawdzonego serwisu w Trójmieście


Gość Robert Gdańsk

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od niedawna posiadaczem Subaru Legacy 2.0 bez turbo z 93 roku. Szukam serwisu poza ASO w Trójmieście, który zna się na Subaru.

Sprawdz w Gdyni na Wielkopolskiej - jadac pod gore po prawej stronie.

Mieli kiedys autoryzacje.

Nie znam nazwy i numeru ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w Gdyni na Wielkopolskiej - jadac pod gore po prawej stronie.

Mieli kiedys autoryzacje.

Nie znam nazwy i numeru ulicy.

tych to omijaj z daleka!

naciągacze jakich mało. Juz lepiej u Zdanowicza jak Ci zalezy na serwisie autoryzowanym. Poza tym Ci z wielkopolskiej nie mają autoryzacji juz.

Wal na PW do mnie to Ci podam dobre miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, czytaj ze zrzumieniem :razz:

 

Szukam serwisu poza ASO w Trójmieście

 

O cholera, starzeję się i ślepnę :cry:

W takim razie również polecam Janisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, uwazaj sobie co mowisz ok?

Dzieckiem neostrady to mozesz sobie kolegow nazywac nie mnie.

A co ty tam robiles, ze wiesz? Naciagacz? Pewnie tak, ale moze, przynajmniej, fachowiec...
nie robilem tam wlasnie z takiego wzgledu ze naciągacz. A serwisów w trojmiescie mam znacznie wiecej zwiedzonych niz Ty. A to z racji mojego stanowiska w pracy.Procz tego w wiekszosci to moi znajomi ze szkoły,pracy,znajomi znajomych itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieckiem neostrady to mozesz sobie kolegow nazywac nie mnie.

Dla mnie jestes - szczegolnie po tym, co napisales w innym poscie o samolotach.

Ja pytalem, co robiles w ASO, ze "ci sie wydaje", ze tam jest lepiej?

Czym ty mi probujesz zaimponowac? Zwiedzonymi serwisami? Czlowieku, jak ja mam Ciebie powaznie traktowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ty mi probujesz zaimponowac?

wyobraz sobie ze mam inne rzeczy do roboty niz...imponować Tobie...

Czlowieku, jak ja mam Ciebie powaznie traktowac?

tak jak nikt Ciebie nie traktuje tu powaznie? I wielu juz wkurzasz?...

Akurat dynda mi to co o mnie myslisz...

Co do serwisów.

Poprostu wiem gdzie robić auta i nie dać sie nabic w butelke. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobie ze mam inne rzeczy do roboty niz...imponować Tobie...

Domyslam sie - ale czytaj, co piszesz.

tak jak nikt Ciebie nie traktuje tu powaznie? I wielu juz wkurzasz?...

A to nowosc - jakies przyklady?

Akurat dynda mi to co o mnie myslisz...

Ze wzajemnoscia.

Co do serwisów.

Poprostu wiem gdzie robić auta i nie dać sie nabic w butelke. I tyle.

Tym bardziej, jesli cos wiesz - podziel sie - po to chyba jest to forum?

Chyba, ze to jest Twoja metoda, to OK:

mozliwe. kto chce ten wie. :]

 

Troche zmieniasz wersje kolego - bo ja zanim lub jesli powiem, ze cos jest zle, albo dobre, to staram sie miec jakies doswiadczenie, stad bylo moje pytanie - oceniasz, ze tu jest dobrze, a tam jest zle - napisz dlaczego i czego doswiadczyles.

Ja majac zarzuty do "ASO" w Gdansku, napisalem pare zdan, dlaczego, a nie, bo koledzy, znajomi, itd.

JED, agresją nic nie wskurasz na tym forum.

Dziwi mnie, ze slowo "agresja" odnosisz do mnie! Nawet bardzo...

Szczegolnie podczas wymiany zdan z Ninja, akurat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk napisał/a:

JED, agresją nic nie wskurasz na tym forum.

 

Dziwi mnie, ze slowo "agresja" odnosisz do mnie! Nawet bardzo...

Szczegolnie podczas wymiany zdan z Ninja, akurat!

 

Różnica jest taka, że Ty jesteś agresywny w prawie każdej wypowiedzi (przejrzyj swoje posty)i nawet masz za to pasek, a Ninja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED,juz starczy ,starczy bo sie spocisz.

Jak chcesz sie poprostu czegos dowiedziec o serwisach to powiem na PW i tyle.

Jak zauwazyles jestesmy na forum SUBARU. Nie chce tu zatem robic antyreklamy serwisów subaru i reklamować "swoich".

Jedno natomiast jest pewne. Siedze w logistyce i otarłem sie o niejeden serwis stąd mam wyrobione dośc znacznie opinie o roznych trojmiejskich serwisach.

Duzo znajomków konczylo ze mna technikum motoryzacyjne i pootwierali swoje warsztaty. Stad tez znam rowniez ich serwisy. Jeden z wlascicieli warsztatu to moj niedoszły tesciu rowniez. Wiec co nieco pojecie mam. Gdzie robic u kogo robic i za ile robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w Gdyni na Wielkopolskiej
tych to omijaj z daleka!

naciągacze jakich mało.

Potwierdzam. Trzymaj się na dystans. Mam z nimi niemiłe doświadczenia. Ceny wyższe od ASO, przekręty podatkowe, fachowość średnia. Ot zwykły garażowy serwis z cenami jak u Lexusa.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że Ty jesteś agresywny w prawie każdej wypowiedzi (przejrzyj swoje posty)i nawet masz za to pasek, a Ninja nie.

Ja mam pasek za slowo na "K", a nie za agresje. O ile pamietam inne posty Ninja, to bylo pare osob, ktore wlasnie jego krytykowaly za pewne zwroty, ale moze sie myle.

Jakos ja w swoich postach agresji nie widze :oops: - ewentualnie takie, czy inne riposty.

JED,juz starczy ,starczy bo sie spocisz.

A teraz powiedz, po co ta koncowka?! Zebym sie odgryzl i uslyszal, ze jestem agresywny? Jak nie sapiesz, to spocisz? Prosilem Cie o cos wczesniej - tak ciezko kontrolowac swoje odzywki?

Jak chcesz sie poprostu czegos dowiedziec o serwisach to powiem na PW i tyle.

Jak zauwazyles jestesmy na forum SUBARU. Nie chce tu zatem robic antyreklamy serwisów subaru i reklamować "swoich".

W koncu na temat, ale ciezko mi sie z tym zgodzic. Przeciez "wszyscy" polecaja sobie jakies warsztaty na tym forum, czesc z forumowiczow wrecz sie reklamuje w postach, wiec moze lepiej napisac to, czy tamto, zeby kazdy wiedzial jakie masz zdanie i dlaczego?

 

Aflinta - pyskowki chyba zakonczone - jest na temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze lepiej napisac to, czy tamto, zeby kazdy wiedzial jakie masz zdanie i dlaczego?

przeciez napisalem.

nim pojechalem do jakiegokolwiek serwisu naprawiac moje subaru podzwonilem troche i pogadalem z ludzmi.

Jak uslyszalem co mial mi do powiedzenia gosc z Wielkopolskiej to poprostu po jednym telefonie podziekowalem. Od razu go rozkminilem ze naciągacz i tyle.

A ze mniej wiecej wiem co nieco gdzie,co, jak i za ile to nie dalem sie naciągnąć w butelke. I zrobilem auto gdzie indziej. I tez dobrze i o wiele wiela taniej.

Wiec jak widzisz, nie musialem odwiedzic nawet tego serwisu by wyrobic sobie o nim opinie. Nie tylko ja mam taką zresztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...