Skocz do zawartości

marka wspaniała, produkt też a dealer do kitu


Gość legacyfan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, ze zostane równei dobrze potraktowany u Pana Kopera :) Czy tam jest coś do przejechania się? W domyśle chodzi o Impreze WRX :) I jak to "załatwić"?

 

Jeżeli chodzi o jazdy Imprezą, to z tego co pamiętam nawet słynąca z nienagannej dyplomacji Dyrekcja wypowiadała się negatywnie. Radzę wobec tego liczyć się z odmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Ojciec Założyciel
hogi, bądź co bądź jesteśmy w Pytaniach do Dyrekcji - ostrzegam przed paseczkiem.

 

Nie potrzeba :wink:

Przywołanie tego wątku "skusiło" mnie do jego przeczytania od samego początku.

Znalazłem kilka ciekawych "porad" pod moim adresem, pogróżek, ale także miłych wpisów.

Były także "proroctwa", że Subaru nie będzie się wogóle sprzedawało, że FHI nam wypowie umowę a ja stracę pracę.

 

Wnioski są dość oczywiste.

1. To także dzięki Państwa konstruktywnej krytyce (tę inną, pominę :evil: ) jesteśmy dziś dużo dalej, niż 3 lata temu ktokolwiek (to moje przypuszczenie !) na tym Forum się spodziewał. I za to chciałbym Państwu b.serdecznie podziękować.

 

2. Do dzisiaj nie wszystkie problemy są rozwiązane. I zapewne nie wsztskie też da się w 100% roziązać. Tam gdzie pracują ludzie, tam mogą się zdarzać błędy, nieporozumienia itp.

Niemniej jednak dalej będziemy pracowali nad doskonaleniem działan tak naszych, jak i sieci dealerskiej. Kaizen się kłania :cool:

 

Pozdrowienia

 

PS.

Co jest chrakterystyczne - autor tego wątku ma w swojej forumowej "karierze" dokładnie ... 1 wpis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka ciekawych "porad" pod moim adresem, pogróżek, ale także miłych wpisów.

Były także "proroctwa", że Subaru nie będzie się wogóle sprzedawało, że FHI nam wypowie umowę a ja stracę pracę.

Pan Maciek już jeździ nowym Legacy ;)

 

BTW, wykopalisko na miarę..... eee.... Gala ?? :):mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wątek. Biorąc pod uwagę moją aktywność forumową od początku 2006 roku, widze jak wiele się zmieniło od tamtego czasu i widzę jak dużo jest jescze do zrobienia. Aktywność Dyrekcji na Forum to ogromny plus jeżeli chodzi o kreowanie wizerunku marki, ktoś przecież jest za nią odpowiedzialny i przy tym nie pozostaje anonimowy :smile:

Osobiście nie zawsze przebieram w słowach, są chwile, w których puszczę ciętą ripostę, ale zawsze staram się wyjść ze wszystkiego z twarzą, mając na uwadze fakt, że reprezentuję Subaru i jestem z tego dumny :mrgreen:

Ciekawym jest fakt, że rok 2004 był, jak się doczytałem, rokiem gdzie wręcz brakowało samochodów. W żadnej wypowiedzi nikt nie skarżył się na ceny. Każdy chciał kupić, nikt nie mógł. Teraz jest na odwrót. Samochody są, ale zdaniem niektórych, zdecydowanie za drogie :roll:

No cóż Szanowna Dyrekcjo, ciężko uczynić "wilka sytego i owcę całą" :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru i jestem z tego dumny :mrgreen:

Ciekawym jest fakt, że rok 2004 był, jak się doczytałem, rokiem gdzie wręcz brakowało samochodów. W żadnej wypowiedzi nikt nie skarżył się na ceny. Każdy chciał kupić, nikt nie mógł. Teraz jest na odwrót. Samochody są, ale zdaniem niektórych, zdecydowanie za drogie :roll:

 

W połowie roku np. Imprezy potaniały o 4.000€. Nic dziwnego, że brakowało aut. Prawie wszyscy od początku roku czekali z zakupem do maja. To chyba najlepszy maj i czerwiec dla SIP. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...