Skocz do zawartości

ceny..


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

witam.nie wiem czy to temat na to forum ale coz... mam pytanie czy ktos sie orientuje ile kosztuje wymiana sprzegla? wymiana uszczelki pokrywy zaworow oraz uszczelki pod glowica? jesli mozecie rozniez polecic jakis warsztat w olsztynie to bedzie super ...dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JED, z regulacją zaworów?

Wymusilem to na nich - opisywalem to juz gdzies. Ale czy NAPRAWDE to zrobili?.

Poza tym, regulacja zaworow, to zadna laska - to jest na liscie rzeczy, ktore maja byc zrobione przy 100kkm, a nie widzimisie "mechanikow" z "ASO".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy Turbo.

2500PLN - wymiana uszczelek (2) pod głowica+części do tego wymiana tarczy sprzegłowej,docieranie zaworów,wymiana wszystkich uszczelek w głowicy+planowanie,wymiana napinacza hydraulicznego rozrządu (sam pasek mogł jeszcze polatać sporo),wymiana poduszek pod silnikiem.

 

Robione w:

Nieautoryzowanym serwisie Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglad po 100kkm z wymiana rozrzadu, wszystko oryginal, "ASO" w Gdansku, 5000PLN. :evil:

WRX 2001.

 

Ja nie wiem naprawde skąd są te ceny w aso :

rozrząd ASO Rzeszów wrx ~2150zł brutto,( materiały ~1800zł , wymiana ~350zł, )

Carfit - kompletny rozrząd ~1130zł , nie wiem ile robocizna , mysle ze nie wiecej niz ~350zł (ALE tu musi się Carfit wypowiedziec ! ) Razem ~1480zł , róznica 32% taniej.

 

ASO mogłoby zwyczajnie popuścić z cen. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana rozrządu czy przegląd po 100kkm z regulacją zaworów

Ja CIAGLE pisze to samo! ILE razy mam sie powtarzac!? Klienci nie rozumieja, co czytaja....

Carfit - kompletny rozrząd ~1130zł
róznica 32% taniej.

OCZYWISCIE masz na mysli ORYGINALNE czesci Subaru?! Bo jelsi NIE, to JAKI SENS ma Twoje porownanie!? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, tak swoja droga to ciekawe kto tak naprawde robi regulacje luzow zaworowych podczas duzego przegladu :wink: z kim bym nie rozmawial, to slysze ze sie za to nie bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...