Skocz do zawartości

Tylne lampy i przednie zarowki MY01/MY03


JED

Rekomendowane odpowiedzi

nie pasuja, sa innego ksztaltu

Hmm...Na pierwszy rzut oka sa identyczne - roznia sie tylko zewnetrzna strona, ktora w MY 01 jest plaska a w MY 03 nie - ale jest jakby dopasowana ksztaltem do blotnika...

Probowales przekladac?

'

 

inna jest czesc, ktora przylega do zderzaka. jesli wytniesz kawalek zderzaka to pewnie wejda. wrx/sti 2003 i nowsze maja wyprofilowany tylny zderzak inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze soczewki z H4. H4 to żarówka dwuwłóknowa, czyli masz jeden reflektor do mijania i drogowyach. Soczewki w większości samochodów są tylko do mijania i jest odzielny reflektor do drogowych.

W STI bugeye na 100% jest H1 do mijania i HB3 do dorgowych, mam takie reflektory.

 

Pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze soczewki z H4. H4 to żarówka dwuwłóknowa, czyli masz jeden reflektor do mijania i drogowyach. Soczewki w większości samochodów są tylko do mijania i jest odzielny reflektor do drogowych.

W STI bugeye na 100 jest H1 do mijania i HB3 do dorgowych, mam takie reflektory.

 

To coś mi się pokitwasiło z tymi cyferkami, sorrki za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W STI bugeye na 100% jest H1 do mijania i HB3 do dorgowych, mam takie reflektory.

Dzieki.

HB3? To samo gowno, co w Jeepach... :shock:

Po co....

 

Nie wiem czy w Jeepach, ale mój ojciec miał HB3 w Chevrolecie Lumina, więc może to jakaś amerykańska wariacja na temat żarówki H3, bo są bardzo podone, a HB 3 ma dodatkowo plastikową obudowę ze stykami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...