Jump to content

Jaki rozmiar wycieraczek do forestera ???

Recommended Posts

SZELMAN, no z takimi pytaniami na forum to nie lekka przesada? Wystarczy zadzwonić do ASO, albo sprawdzić sobie w tabeli w sklepie :roll:

SZELMAN, no z takimi pytaniami na forum to nie lekka przesada? Wystarczy zadzwonić do ASO, albo sprawdzić sobie w tabeli w sklepie :roll:

W zasadzie z każdym pytaniem można się zwrócić do ASO :roll: , wtedy dział techniczny na forum byłby raczej nikomu nie potrzebny.

W zasadzie z każdym pytaniem można się zwrócić do ASO
Oj chyba mało im pytań zadajesz. Spróbuj zadać kilka mądrzejszych to już tam nie zadzwonisz :wink:
Pytanie czy chodzi o same pióra

Jak same pióra to można kupić tą gumkę na metry i sobie dociąć - wychodzi ok.2zł na jedną wycieraczkę.

W zasadzie z każdym pytaniem można się zwrócić do ASO

Oj chyba mało im pytań zadajesz. Spróbuj zadać kilka mądrzejszych to już tam nie zadzwonisz :wink:

Nie narzekam :cool:

Czyli i tak ASO i tak ASO :mrgreen::twisted:

No dobra, wyszło na Twoje :mrgreen:

Tym razem :twisted:

:wink:

Nie narzekam
no to masz prawdziwe ASO w Twoim regionie (skąd jesteś?) - szczerze Ci zazdroszę bo ja niestety narzekam :cry: chyba się w końcu przeprowadzę.
Nie narzekam
no to masz prawdziwe ASO w Twoim regionie (skąd jesteś?) - szczerze Ci zazdroszę bo ja niestety narzekam :cry: chyba się w końcu przeprowadzę.

W mojej okolicy w ogóle nie ma ASO :cry: , ale to najbliższe fajne jest w Krakowie :grin:

W mojej okolicy w ogóle nie ma ASO :cry: , ale to najbliższe fajne jest w Krakowie :grin:

wazeliniara :twisted:

a propos długosci to nie macie większych problemów :?:

wycieraczek oczywiscie

Skoro mowa o docinaniu gumy do wycieraczek (swoją drogą to mam taką procedurę opisaną w instrukcji do auta), to gdzie kupić dobrą? Bo na stacji benzynowej to chłam jakich mało - przynajmniej na BP.

Kuba, z kupnem wycieraczek do legaca też nie mam problemu, mogę nawet wybrać sobie z 4 kategorii cenowych i zapewne jakościowych, ale interesuje mnie owa wymiana samej gumy :)

Wycieraczki sa w standardowych rozmiarach i sa w sprzedarzy do nich same gumy na wymiane. Gum sie nie tnie, bo na koncach sa ruzne bajery, ktore powoduja ze guma sie nie wysowa z wycieraczki, jak i nie wyleca z niej usztywniacze.

aflinta, ja ową gumę na metry kupuję w Gdańskim Polmozbycie i nie narzekam - jest niezłej jakości (o dziwo).

Doxa napisał/a:

wazeliniara :twisted:

to też potem nie mam powodów do narzekań :razz: :cool:

P.S. To śpiewałem ja... Jarząbek... Wacław :mrgreen:

hogi, bardzo dziękujemy za rzeczową odpowiedź :smile:

• 6 years later...
  • 5 years later...
On 12/2/2007 at 2:02 PM, Hogi said:

SZELMAN,

kierowca 480 mm

pasażer 530 mm

On 4/28/2020 at 12:53 PM, ozarek said:

może dlatego, że podałeś wartości odwrotnie...

Kurtyna, a ja zostaję z dwiema dla pasażera. Było ruszyć dupsko i zmierzyć.. (UPDATE: Jednak nie! Zamówiłem dwie 530.. cud)

Edited by diefenbach