Skocz do zawartości

zawieszenie tylne


beny_trol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie, mam mały problem: mam do wymiany tuleje gumowe na wahaczach głównych i do regulacji zbieżność tyłu, a że auto jest leciwe to mechanik powiedział, że do wymiany będą śruby regulacyjne i tulejki na wszystkich wahaczach. Powiedział, że dysponuje takimi częściami ale ich cena mnie lekko powaliła!!! Tuleja na wahacz główny 40 euro, a reszta po 80zł potrzeba16 sztuk. czyli wychodzi jakieś 1600 złotych plus robocizna, a to będzie przawie 1/3 wartosci mojego auta!!!

PYTANIE: czy ktoś z was ma jakieś tańsze źródło albo zna jakąś alternatywę(wiem, że nie ma zamienników)???

Pozdrawiam

Impreza kombi 1,6 93r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
PYTANIE: czy ktoś z was ma jakieś tańsze źródło albo zna jakąś alternatywę(wiem, że nie ma zamienników)???

 

ASO

 

ostatnio jak pytałem o tulejkę do wahacza to było jakies 40 czy 60 PLN. A za 700€ to faktycznie mozesz sobie komplet powerflexa chyba kupic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak pytałem o tulejkę do wahacza to było jakies 40 czy 60 PLN.

Dokładnie tak. Rok temu dowiadywałem się o koszt tulei wahacza wzdłużnego, to właśnie oscylowała w granicach 40zł. Poza tym masz 3 wahacze na stronę, czyli wg mnie potrzeba 12 tulei, a nie 16. No chyba, że o czymś nie wiem.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak pytałem o tulejkę do wahacza to było jakies 40 czy 60 PLN.

Dokładnie tak. Rok temu dowiadywałem się o koszt tulei wahacza wzdłużnego, to właśnie oscylowała w granicach 40zł. Poza tym masz 3 wahacze na stronę, czyli wg mnie potrzeba 12 tulei, a nie 16. No chyba, że o czymś nie wiem.

 

pzdr

Seb@

 

+tuleje "samolotu" - 2szt

+tuleje mocowania dyfra- 2szt

= 16 szt

Prawda? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak pytałem o tulejkę do wahacza to było jakies 40 czy 60 PLN.

Dokładnie tak. Rok temu dowiadywałem się o koszt tulei wahacza wzdłużnego, to właśnie oscylowała w granicach 40zł. Poza tym masz 3 wahacze na stronę, czyli wg mnie potrzeba 12 tulei, a nie 16. No chyba, że o czymś nie wiem.

 

pzdr

Seb@

 

+tuleje "samolotu" - 2szt

+tuleje mocowania dyfra- 2szt

= 16 szt

Prawda? :razz:

+tuleje do mocowania belki do nadwozia 4 szt :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny_trol, kopnij sie do Dzierzoniowa do Marka z MTS. Masz rzut beretem. Zreszta - jak tam ostatnio bylem 2 tygodnie temu to stał tam juz tam ten paściowaty Mitsubishi Łukasza Ł. :wink:

pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...