Skocz do zawartości

SJS 01.10.2004


qbana

Rekomendowane odpowiedzi

........ no i po sjs-ie, na wstepie chcialbym serdecznie podziekowac Vefour-owi, za szybkie i bezpieczne dotarcie na tor jak i spowrotem do krakowa oraz za mozliwosc poprowadzenia sti-aja :D:D uff !! oprocz Vefoura duzym zaufaniem do mnie wykazali sie Wojtek (Loucyphere) i Smiechu, DZIEKI :twisted: ....... impreza bardzo udana, aczkolwiek dalo sie slyszec glosy ze za krotka 8) pogoda tez dopisala, poczatkowo tor byl sliski pozniej na skutek dzialania przebijajacych sie promieni slonca wysechl jedni byli zadowoleni drudzy nie 8) ....... reszta chyba jak wroci, po jak sie domyslam dlugiej nocy :twisted: , to cos naskrobie o wrazeniach i spostrzezeniach dot. szkolenia .......... a narazie zapraszam do ogladniecia fotek :) .........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ta Policja co oznacza? Czyzby ktos nie zakonczyl szalenstw na torze a moze za malo sie wyżył :roll:

 

 

Policja stała sobie grzecznie na drodze lokalnej i łapała tych co przekraczają, zresztą stoją tam prawie zawsze, a dzisiaj nawet wygarnęli cały autobus gości zagranicznych i zrobili im dokładne trzepanie (czyt. rewizję).

 

Ogólnie było bardzo miło i sympatycznie, można było pojeździć i troszkę pobalować wieczorkiem. Szkoda tylko że zabrakło paru osób, które miały dojechać. :( Ale może następnym razem będzie lepiej.

 

Dziękować, dziękować wszystkim za dobrą zabawę i mam nadzieję że do nastepnego razu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie będę miło wspominał tego SJS-u. Nieprawdopodobnie silny ból zęba całkowicie odebrał mi przyjemność z jazdy i jakąkolwiek chęć konwersacji z ludźmi. Byłem obecny cieleśnie, ale nie duchowo. Trudno i tak w życiu bywa. Nawet z nikim się nie pożegnałem, wybaczcie, ale jak najszybciej chciałem być już w domu.

P.S. Śmiech'u masz u mnie jazdę... przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich których poznałem na szkoleniu, sorry że nie ze wszystkimi się pożegnałem ale musiałem wyjechać w piątek po południu.

naprawdę rewelacyjna zabawa (zarówno na torze jak i w pokoju nr 6). napewno następnym razem też przyjade - szkoda że nie wszyscy mogli dojechać :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha))

Tak sobie zerknalem na zdjecia Azraela i doszperalem sie do dokumentacji fotograficznej procesu reaktywacji cosiego:)) Stary, gratuluje ci cierpliowsci i oczywiscie wiary silniejszej niz u kardynala. Bo uwierzyc w odbudowe takiej kupy zelastwa (nie umniejszajac zalet tego auta), nie przezywajac rozstroju nerwowego ani zadnej depresji to niezly wyczyn:)) Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...