Skocz do zawartości

SJS 01.10.2004


qbana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wezme ze sobą kobiete - w celu przygarniecia, a nie szkolenia, to bedzie miala sie gdzie podziac ? Nie zanudzi sie ?

Ja byłem z żoną na szkoleniu w Miedziance przeszło miesiąc temu (tzn. ja jeździłem - ona patrzyła z tarasu). Na początku nie nudziła się, później może trochę, ale ogólnie bardzo miło to wspomina. Oczywiście są pewne minusy zabrania kobiety: musisz jej czasami pomachać przez okno samochodu, nie możesz się zbłaźnic (czytaj: bączek skończony na trawniku lub barierce), zostanie policzona ci ilośc strąconych pachołków i, a może przede wszystkim, za dużo nie wypijesz (a jeśli już - to w stresie). Jeśli mimo wszystko przyjedziesz z kobietą, obowiązkowo wręcz jej kamerę!!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w koncu spotykamy sie w czwartek i imprezujemy przed szkoleniem ? Bo 1 jest w piatek, nie?

Ja jestem od czwartku do soboty i nie mam zamiaru siedzieć o "pustym łbie". Wypić trzeba, choćby "dla zdrowotności". A gdybyś w czwartek kogoś szukał, to zwróć uwagę na gościa z browarem w ręku - to będę ja (zawsze piję piwo "na wyjeździe").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkolenie zaczyna się od 9:00

pozdrawiam

 

Pod warunkiem że wstaniemy :)))))))))))))

 

pod warunkiem że będziecie sie kłaść :wink:

 

Pod warunkiem, że 8:30 wszyscy grzecznie trafią do autek i włożą kluczyki do stacyjek bez pomocy dodatkowego palca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nigdy nie marudzi tak jak baba.

Tylko one potrafią tak terkotać :)

 

ooooo!!!!co to ma znaczyć..przypominam że na tym forum są też kobiety..mało..nawet bardzo..ale są... :evil:

noo...

 

Niektóre kobiety mają tzw. JAJA, czasami nawet większe od facetów.

Jeśli poczułaś się urażona, przepraszam

 

Pozdrawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ moze troche pozno :roll: , ale czy ktos jadacy z krakowa na sjs-a ma wolna miejscowke w aucie i oczywiscie ma ochote na jej zapelnienie :P , a nastepnie na miejscu, juz niekoniecznie z krakowa chce podzielic koszta noclegu na pol 8) :?: :?: strasznie bylbym wdzieczny :D ..............

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wiem na 100% (nie mylić z 40%) że bede w Miedziance na piuntek rano przed zawodamy na "kto dłuzy wytrzymie, a kto szybci padnie" - znaczy sie na morde...

 

Ja swój upadek przewiduje nad ranem w sobote

 

Śmiech'u

P.S. jak se ino pomyśle, zaś jus mi kulasy wjotcejom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...