Jump to content

SJS 01.10.2004

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja nie poleciała, bo ja będę obserwatorem :)

Dobra już dobra - przeca głuche nie jezdeśmy, nie musisz dwa razy powtarzać ... hmmm nieprzejmuj się - coś się wymyśli.

:idea: W takim razie Panie obserwatorze mamy dla Pana Xtra zadanie: obserwować zawartość flaszeczek, a jak sie która skończy - wymieniać na pełnolitrażowo nówke sztuke ;)

Śmiech'u

Moja nie poleciała, bo ja będę obserwatorem :)

Dobra już dobra - przeca głuche nie jezdeśmy, nie musisz dwa razy powtarzać ... hmmm nieprzejmuj się - coś się wymyśli.

:idea: W takim razie Panie obserwatorze mamy dla Pana Xtra zadanie: obserwować zawartość flaszeczek, a jak sie która skończy - wymieniać na pełnolitrażowo nówke sztuke ;)

Śmiech'u

Flaszek owszem mogę pilnować, ale w szkoleniu dotyczącym picia, nie zamierzam przyjmować biernej postawy, a wręcz odwrotnie ;)

w szkoleniu dotyczącym picia, nie zamierzam przyjmować biernej postawy

Szkolenia to tam mogo byc tyko w kwestii kierowcow, z picia to raczy bedo profesjonalne jazdy pokazowe. Sies zapisal nie na to szkolenie. SJNS - to jes Szkola Jazdy Na Sliwowicy - kursy sie bedo odbywac w okresie zimowym, polonczone z jazdo akrobatycznom na listwach przytwierdzonych do stopy ...czensto w skrajnych stanach nieswiadomosci wlasciciela wyzy wspomniany stopy.

Mamusia - kierownik szkolen na kazdem stpniu ......a nawt tam dzie sie schody konczom.

Witamy Mamusię po wczasach! Mam nadzieję że Mamusia pamięta w wiaderku wódki, które mamy wypić i zaszczyci nas swoją obecnością.

Mogo wystompic pewne turbulencje ktore mie nie pozwolo zaszczycic wyzy wspomniany imprezy ......mimo niesamowity chcicy w zaszczaniu .....w zaszczycaniu. To nie jes kwestia byc abo nie byc, tyko chciec ale nie moc. W niechceniu ale muszeniu so w naszem kraju fachowcy nie do "przeskoczenia".

Mamusia

znaczy sie łyżwy

Wyzly nie som mojo ulubiono rasom, bo sie dlugo gotujom przed spozyciem. Raczy mielam na mysli boazerie ........i to nie koniecznie .....w morde. W morde raczy mialam na mysli sliwowice ...w morde.

Mamusia

A jak my się wszyscy w czwartek znajdziemy? Przecież nie znam nikogo z Forumowiczów oprócz "obsługi", której może w ten wieczór zabraknąć. Ma ktoś jakiś pomysł na "zlokalizowanie się", aby nikt, kto przybędzie w czwartek wieczorem, nie musiał pić do lustra. Przecież nie będę chodził od drzwi do drzwi i nasłuchiwał gdzie brzęczy szkło.

Pytanka do organizatorów:

Jak wezme ze sobą kobiete - w celu przygarniecia, a nie szkolenia, to bedzie miala sie gdzie podziac ? Nie zanudzi sie ?

Od której zaczyna sie impreza, bo chcialbym przyjechac w piatek i zostac do soboty.

Gdzie skierowac w/w kobiete: adres itp ?

Pytanie do Matki Wyroczni: to powyzej ma sens ? Bedzie imprza integujaco-intrygująca w piatek wieczorem ?

tez chce pojechac ale miejsca juz nie ma. dajcie znac jak sie cos zmieni

Ale, że gdzie miejsca nie ma?

Z tego co wiem, to Qbana ma się jeszcze odezwać na forumie kiedy spotkanie w czwartek i w której przegródce piwnicy Lucka.

Ja jestem w czwartek i imprezę chętnie mogę zacząć kilkoma głębszymi wstępu, później rozwinięcie i.... rozwinięcie i.... rozwinięcie i....

Jak nikogo nie będzie przemówienie walnę do lustra :twisted:

LOL ;-) Wolałbym nie zbliżac się do niego na mniej jak 5 metrów pod wpływem substancji ;-)

Też tak kiedyś mówiłem jak miałem składać komputery będąc pod wpływem. Z czasem zauważyłem, że mniej mi się łapy trzęsą, procek jednak pasuje, a te wszystkie teksty z Biosu nagle nabrały sensu :D

Ta jest to prawda z tego co mi wiadomo to nie ma już miejsc na to szkolenie!!!!!!!!!!!! Ale dzwońcie bezpośrednio do Kuby o wam wszystko dokładnie powie..;..... W poprzednich jego wypowiedziach jest gdzieś jego numer....

tez chce pojechac ale miejsca juz nie ma. dajcie znac jak sie cos zmieni

Wczoraj rozmaiwałem z Panem Mirosławem Gumulą z SJS, miejsce się znajdzie, tylko zadzwoń i sie umów.

tel.: 012/ 411 66 39

Pytanka do organizatorów:

Jak wezme ze sobą kobiete - w celu przygarniecia, a nie szkolenia, to bedzie miala sie gdzie podziac ? Nie zanudzi sie ?

Od której zaczyna sie impreza, bo chcialbym przyjechac w piatek i zostac do soboty.

Gdzie skierowac w/w kobiete: adres itp ?

Pytanie do Matki Wyroczni: to powyzej ma sens ? Bedzie imprza integujaco-intrygująca w piatek wieczorem ?

Miejsce sie zawsze znajdzie. A jak bedzie padac to moze sobie poogladac nasze poczynania z tarasu kawiarni:))