Skocz do zawartości

SJS 01.10.2004


qbana

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby zainteresowan udziałem w szkoleniu proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w biurze SJS lub u Jakuba Nabagło(0607916480) oraz dokonie wpłaty na poniższe konto najpóźniej do dnia 23 września br.

 

SJS Sp. z o.o.

ul. Młyńska Boczna 9

31-469 Kraków

BPH I o/ Kraków

Ul. Józefińska 18

30-955 Kraków

 

A gdzie to konto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapłaciłem. Przyjeżdzam w czwartek i mam nadzieję, że spotkam się z kimś, aby spędzić wieczór na pogaduszkach przy lampce wina :twisted:

na to napewno możesz liczyć, ja będę w czwartek po południu, z tego co wiem Lucek i Wrx32 też - tak że napewno sie lepiej poznamy...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, iż jestem lżejszy o czy stówy, znaczy się przelałem małe conieco na konto sjs@sjs.pl

 

Odpisali mi: "Delivery error" - znaczy się cheba potwierdzili, że dofinansowanie dotarło.

 

Ino nie wim co z temi noclegamy? Śpimy na kupie, przy ognisku i kiełbaskach, czy wogóle nie śpimy? Delivery error napisali, że można sie zakwaterować w Motelu Tor Kielce za 130 PeeLeNów za dobe. Nie wiem czy sie mam tam pchać na siłe, żeby było gdzie butelki stawiać, czy sie obejdzie bez pokoju, znaczy bedziemy pić poza motelem - w spokoju?

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjeżdzam w czwartek i zostaję na dwie noce. Chętnie podzieliłbym się z kimś kosztami pokoju, a "zarobione" w ten sposób pieniądze przeznaczyłbym na fundusz rozwoju intelektualnego Forumowiczów, poprzez zakup odpowiedniej ilości wspomagaczy w płynie :twisted: .

Czy przyjeżdza ktoś sam i jest chętny na nocleg w tym samym pokoju co ja (tylko bez podtekstów i obaw w stylu mojej żony) - zakładając oczywiście, że ktokolwiek położy się spać ( :shock: chyba że będzie musiał :shock: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...