Jump to content

SJS 01.10.2004

Recommended Posts

Osoby zainteresowan udziałem w szkoleniu proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w biurze SJS lub u Jakuba Nabagło(0607916480) oraz dokonie wpłaty na poniższe konto najpóźniej do dnia 23 września br.

SJS Sp. z o.o.

ul. Młyńska Boczna 9

31-469 Kraków

BPH I o/ Kraków

Ul. Józefińska 18

30-955 Kraków

A gdzie to konto ?

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapłaciłem. Przyjeżdzam w czwartek i mam nadzieję, że spotkam się z kimś, aby spędzić wieczór na pogaduszkach przy lampce wina :twisted:

na to napewno możesz liczyć, ja będę w czwartek po południu, z tego co wiem Lucek i Wrx32 też - tak że napewno sie lepiej poznamy...

pozdrawiam

Niniejszym oświadczam, iż jestem lżejszy o czy stówy, znaczy się przelałem małe conieco na konto sjs@sjs.pl

Odpisali mi: "Delivery error" - znaczy się cheba potwierdzili, że dofinansowanie dotarło.

Ino nie wim co z temi noclegamy? Śpimy na kupie, przy ognisku i kiełbaskach, czy wogóle nie śpimy? Delivery error napisali, że można sie zakwaterować w Motelu Tor Kielce za 130 PeeLeNów za dobe. Nie wiem czy sie mam tam pchać na siłe, żeby było gdzie butelki stawiać, czy sie obejdzie bez pokoju, znaczy bedziemy pić poza motelem - w spokoju?

Śmiech'u

Może to zabrzmi głupio ale jakby co to zapraszam do miojego pokoju :lol:

Pzdr

Uważaj na swoje deklaracje, bo Ci zrobimy z pokoju ... yyy ... jesień średniowiecza :lol:

Śmiech'u

Ja przyjeżdzam w czwartek i zostaję na dwie noce. Chętnie podzieliłbym się z kimś kosztami pokoju, a "zarobione" w ten sposób pieniądze przeznaczyłbym na fundusz rozwoju intelektualnego Forumowiczów, poprzez zakup odpowiedniej ilości wspomagaczy w płynie :twisted: .

Czy przyjeżdza ktoś sam i jest chętny na nocleg w tym samym pokoju co ja (tylko bez podtekstów i obaw w stylu mojej żony) - zakładając oczywiście, że ktokolwiek położy się spać ( :shock: chyba że będzie musiał :shock: ).