Skocz do zawartości

SJS 01.10.2004


qbana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie. Jak zapewne większość wie, mój WRX przeszedł w posiadanie Przemka. Czy organizator posiada samochody, dla kursantów? Chętnie zrobiłbym ten pierwszy stopień, tylko samochodu brak.

 

Pozdrawiam

Paweł

Z tego co żem słyszał to niestety so tylko Lamborgini, Ferrari, Porsche i Corvetty..... no... same złomy i badziewy.

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zapewne większość wie, mój WRX przeszedł w posiadanie Przemka. Czy organizator posiada samochody, dla kursantów? Chętnie zrobiłbym ten pierwszy stopień, tylko samochodu brak.

 

Pozdrawiam

Paweł

Z tego co żem słyszał to niestety so tylko Lamborgini, Ferrari, Porsche i Corvetty..... no... same złomy i badziewy.

Mamusia

 

Eeeeee, takim szrotem jeździł nie będę. Wolę popatrzeć popijając browarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zapewne większość wie, mój WRX przeszedł w posiadanie Przemka. Czy organizator posiada samochody, dla kursantów? Chętnie zrobiłbym ten pierwszy stopień, tylko samochodu brak.

 

Pozdrawiam

Paweł

Z tego co żem słyszał to niestety so tylko Lamborgini, Ferrari, Porsche i Corvetty..... no... same złomy i badziewy.

Mamusia

 

Eeeeee, takim szrotem jeździł nie będę. Wolę popatrzeć popijając browarka.

 

Ale po co patrzył, przecież moim pożeraczem porsche możemy się podzielić, a na browarek przyjdzie czas :)

 

 

P.S. A może by tak Szanowna Mamuśka zaszczyciła nas pósieroty swoją obecnością :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak na razie mamy "gotowych do gry": Lucypre, Azrael, Smiech'u, luki, Vefour, Buffy(?), wrx32 (chyba szybko dokupi Subarkę) i ja. Z Mamusią daje to mam dziewięć osób (plus ewentualni ukryci kandydaci). Jeśli wszyscy spotkamy się w piątek w hotelu, to... :lol::twisted::lol: .

Tylko co tak cicho siedzi Kuba? Mógłby odpowiedzieć co z tą kasą "odpowiednio wcześniej".

Niezdecydowanym powiem - żałujcie, jeśli nie przyjedziecie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się pojawił, ale nie wiem czy uda mi się podkuć te wszystkie koniki. Teoretycznie podkówki powinny pojawić się w przyszłym tygodniu, robota kowala jakieś dwa tygodnie i.................. jestem :D

 

trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze jest tylu chetnych. Dostalem wszystkie PW, przeczytalem posty i skonstruowalem liste. Wstepnie jest ok 10 osob. Reszte w razie czego chyba dobierzemy. Oto info szczegolowe:

 

Szanowni Państwo!

 

Dziękując za zainteresownie szkoleniami SJS, poniżej przedstawiam ogólne informacje ich dotyczące.

Szkolenia SJS organizowane są na torze „Kielce” w Miedzianej Górze oraz w Ośrodku szkoleniowym Bednary koło Poznania. Oba miejsca ze względu na swoją konfiguracje i infrastrukturę gwarantują przeprowadzenie szkolenia na wysokim poziomie, a co najważniejsze w bardzo bezpiecznych warunkach. Posiadają one idealną nawierzchnię betonowo - asfaltową, która nie powoduje zwiększonego zużycia podzespołów w samochodach podczas szkolenia.

W budynkach administracyjnych obok toru dysponujemy salami wykładowymi, które są wyposażone w sprzęt audio-video.

Szkolenia organizowane przez SJS odbywają się na samochodach klientów (niekoniecznie Subaru).

 

Najbliższe terminy:

Tor Wyścigowy Kielce w Miedzianej Górze – szkolenie specjalne 1 października br.

Kosz szkolenia wynosi 300 zł.

Ponadto na w Motelu Tor Kielce jest możliwość zakwaterowania. Koszt pokoju 2 osobowego wynosi 130 zł

 

Osoby zainteresowan udziałem w szkoleniu proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w biurze SJS lub u Jakuba Nabagło(0607916480) oraz dokonie wpłaty na poniższe konto najpóźniej do dnia 23 września br.

 

SJS Sp. z o.o.

ul. Młyńska Boczna 9

31-469 Kraków

BPH I o/ Kraków

Ul. Józefińska 18

30-955 Kraków

 

 

 

Z poważaniem

Mirosław Gumula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...