Skocz do zawartości

SJS 01.10.2004


qbana

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha.

Jak jush wiekszosc z Was wie, mamy wolny termin na szkolenie dla ForumSubaru na 1.10. Jest tez dobra cena: 300zl. Jednak, zeby szkolenie sie odbylo, musi zebrac sie grupa (10-14) osob. Ze wzgledu na cene, platnosc przed szkoleniem. Z tego co sie zorientowalem, jest juz ze 4 chetnych:)) Pozostalych prosze o informacje tutaj, lub na PW.

Kto byl juz na I stopniu niech zaznaczy jesli chce czegos nowego (ostrzegam latwo nie bedzie :D ).

Wiec czekam na Wasze posty i widziemy sie na Torze w Miedziance:))

 

P.S. Tam jest tez Motel. Ceny podam jak sie zorientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak by ktoś potrzebował jakiś głębszych informacji to prosze pytać !!!!!

 

... prosze pisać ... Gadu......

 

Słuchaj no Gadu,

miałem se ja flaszeczkę 0,75 ale niestety była zbyt płytka ... potrzebuje pilnie jakiś głębszych informacji na pogłębienie moi osobisty marskości wontrobowej.

 

Śmiech'u pilnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć ma coś być też koło Poznania

Czy wiadomo juz moze cos bardziej konkretnego w tym temacie? Jakas przyblizona data, koszty albo cus :?: .

Ja bym bardzo chetnie wzial udzial ale do Miedzianej Gory to mi troche za daleko :? wiec szykuje sie na nasze okolice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z nieoficjalnymi spotkaniami koło Stadionu Lecha w Poznaniu ?!? Jako Wielkopolanin chciał bym sie zapoznać z kolegami ! :)

Ja jestem zawsze (no prawie zawsze :lol: ) zwarty i gotowy jesli o to chodzi. Trzeba by tylko rzucic na forum haslo o spotkaniu, zgrac termin i juz :D .

No i zawsze jeszcze pozostaje kwestia sciagniecia warszawskiej czesci sekcji poznanskiej coby bylo sympatyczniej... 8)

 

A tak BTW to dzisiaj miedzy 15 15:30 na os. Sobieskiego mijal mnie niebieski WRX "bug-eye" - czy to moze byles Ty? :?:

Swoja droga co jakis czas go w tamtych okolicach widuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - co Wy z tym Poznaniem? Lecimy do Miedzianej Góry w czwartek, a konkretnie do ustalonego hotelu pod Kielcami (jeziorko, las ptaszki ćwierkają i... opłata klimatyczna). Od godziny 19-tej tankujemy browar lub coś mocniejszego. Po północy lulu i w piątek na dziewiątą grzejemy na tor. Tam spalamy 30 litrów na 100km i wracamy do hotelu. Omawiamy przebieg szkolenia przy "małej czarnej" i w sobotę... może pojedziemy do domu. A że komuś daleko, trudno, ja mam do Kielc 6 godzin jazdy i na pewno będę.

A wracając do Poznania - kiedy w końcu Reiss zacznie coś strzelać?! Ciągle mam go wystawionego do składu jako kapitana w takiej internetowej grze "Piłkarzyki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie moze zabiore z Luckiem i wrx32 i bede zdjecia robił. Mam pytanko: czy jezeli jade jako widz to tez cośpłace czy nie?? Pzdr M;)

 

Z tego co sie znam to widze placom za oglondanie, stawiajo wodke, goniajo po fajki i zalatwiajo panienki. Jak bys se kcial obliczyc ile cie bedzie kosztowac, to se zajzyj w cenniki agencji towarzyskich i sklepow monopolowych.......... fajki to taniocha.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...