Skocz do zawartości

serwis subaru w Poznaniu


lukaszk

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czekam na tel. od nich w sprawie ceny i dostępności części :( Już drugi dzień....

 

Niedługo czeka mnie przegląd i na pewno się tam pojawię. Może i za serwis sie przepłaca, ale przejrzą całe auto, powiedzą co dolega i powymieniają oraz podregulują co trzeba. Do tej pory jeżdiłem Hondami i regularnie je serwisowałem, po przeglądzie auto zawsze lepiej jeździło....teraz będe miał porównanie, wprawdzie inne marki, ale ASO w jednym i drugim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ASO Kocar Poznań od ponad 3 lat.

 

No oczywście trafiały się jakieś problemy, ale ogólny wynik na wielki plus.

 

Polubić Marmele, z synchronizować się z poczuciem humoru pana Jurka, pogadać z panem Kociałkowskim i będzie super :smile:

 

Oczywiście mogło by być taniej, no ale nie oszukujmy się muszą płacić konkret mechaniką żeby im nie uciekli na zachód... . Przez te lata nauczyłem się jednego, można robić zawsze coś taniej, ale potem zawsze tak lądujesz u Kocara i płacisz podwójnie :P

 

P.S. Widzę Kocar ma nową stronę, oby to był już początek tych zapowiadanych zmian na nowsze i jeszcze lepsze i większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej puścić maila z zapytaniem ( przyjęty delay do 24h), jaki problem dokładnie z kim Pan rozmawiał ? pogonię sprawę

pzdr

Piotr Kociałkowski

 

Dziękuję za reakcję. Spoko, zadzwnię w poniedz. lub wtorek. Nie pamiętam z kim rozmawiałem.

 

[ Dodano: Pią Sty 25, 2008 5:58 pm ]

A chodzi o taki gadżet na zderzak, chyba dodatkowe wyposażenie, miałem stłuczkę i pewien Pan mi go urwał :(

 

[ Dodano: Pią Sty 25, 2008 9:21 pm ]

nie masz na co narzekać :mrgreen: to jest DOPIERO drugi dzień :lol: Jak sam nie zadzwonisz to się nie odezwą.

 

Wiem bo sam tego doświadczyłem :evil:

 

Może nie będzie tak źle, Pan Piotr czyta forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam nie zadzwonisz to się nie odezwą.

 

To raczej nie jest zarzut :) tak po prostu bywa i to nie tylko w subaru... ogólnie idzie znacznie ku lepszemu ale trzeba sie dopominać czasami żeby u kogoś zostawić pieniądze :mrgreen:

 

Kocar jest bardzo ok tylko trzeba sie przyzwyczaić troszeczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...